O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
tasia3
Gastarbeiter
Posty: 33
Rejestracja: 31 sty 2017 19:12

Re: Pomysł na sklep internetowy

Postautor: tasia3 » 05 cze 2017 19:47

horton pisze:Wolę zrobic sam , a nie prosic kogos, jak ktos umie to szkoda kasy bo za tą biorą grubą kasę.



Jeśli umiesz to spoko, ale zdecydowana większość ludzi nie ma wiedzy informatycznej. Ja jestem taki przykłademi
przecież nie uczyłam się na szybciutko skryptów, tylko założyłam sklep internetowy Magento z Aurora Creation , który jest gotową platformą, przyjazną użytkownikom i prostą w obsłudze. Swój czas i energię zainwestowałam w tworzenie biznesu ;)

Anetta1313
Gastarbeiter
Posty: 44
Rejestracja: 08 kwie 2014 12:09

Re: Pomysł na sklep internetowy

Postautor: Anetta1313 » 15 cze 2017 14:48

Według mnie generalnie prowadzenie sklepu, czy to online czy też stacjonarnego jest bardzo dobrym pomysłem. Nie mniej jednak oczywiście poza zbudowaniem go na dobrej platformie, warto pomyśleć także o rozwiązaniu problemu płatności. Poza tradycyjnymi rozwiązaniami, bardzo fajnie może sprawdzić się także taka opcja jak mikropłatności, przy wykorzystaniu SMS Premium. Z takiej opcji możemy skorzystać, decydując się na ofertę My Bill http://mybill.pl/ i jestem przekonana, iż będzie to dodatkowa zachęta dla klientów, którzy zdecydowanie cenią sobie różnorodność i nie zawsze chcą robić przelewy.


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 60 gości

cron