O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
lenka090
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 03 mar 2015 09:12

polecam mieszkanie w Krakowie

Postautor: lenka090 » 03 mar 2015 09:13

Ja wynajęłam apartament w tej firmie luxhome wynajem mieszkań kraków i jestem bardzo zadowolona, mają housekeeping na najwyższym poziomie, a mieszkanie jest wygodne i ma wysoki standard

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Re: polecam mieszkanie w Krakowie

Postautor: banita » 03 mar 2015 13:15

a daleko do tego Krakowa ze Slough? bo nie wiem czy oplaca sie tracic czas na dojazdy do pracy? w ktorym to w ogoel hrabstwie?

malakoza
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 27 mar 2015 19:01

Re: polecam mieszkanie w Krakowie

Postautor: malakoza » 27 mar 2015 19:04

banita pisze:a daleko do tego Krakowa ze Slough? bo nie wiem czy oplaca sie tracic czas na dojazdy do pracy? w ktorym to w ogoel hrabstwie?





Brawo:):):)

drevno
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 28 wrz 2015 14:56

Re: polecam mieszkanie w Krakowie

Postautor: drevno » 28 wrz 2015 15:01

A nie zdarza wam się przypadkiem czasem zawitać do PL na wakacje? Nie każdy ma rodzinę, do której mógłby wracać, a z tego co wiem, większość emigrantów raz na jakiś czas wraca do kraju i przynajmniej niektórzy z nich czasem wynajmują mieszkanie na krótki okres.
Mi zdarzyło się kilkukrotnie, że miałem ochotę wrócić do Polski, ale niekoniecznie do swojej rodzinnej miejscowości i wynajmowałem na kilka tygodni mieszkanie, np. w Krakowskim rynku.
Aczkolwiek polecam jednak robić to samemu, bo można sporo zaoszczędzić. Ja zawsze szukam tutaj: http://www.morizon.pl/do-wynajecia/mieszkania/

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Re: polecam mieszkanie w Krakowie

Postautor: banita » 28 wrz 2015 15:07

mieszkasz w 12 przez 2 lata zeby pare tygodni poszpanowac w Krakowie :) ? Suuuuper


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 55 gości

cron