O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
Elka084
Gastarbeiter
Posty: 7
Rejestracja: 29 sty 2017 20:28

Re: Czy warto jest kupować mieszkanie w Polsce pod wynajem

Postautor: Elka084 » 17 lip 2017 19:12

Moim zdaniem zakup mieszkania pod wynajem to zawsze dobra inwestycja. Oczywiście najważniejsza sprawa to lokalizacja oraz standard mieszkania oraz to czy chcesz je wynająć komuś na stałe czy na przykład sezonowo nad morzem czy w górach. W obu przypadkach większe szanse na wynajem mają mieszkania w pełni wyposażone, gdzie będzie wysoki komfort mieszkania. To o czym zapomina lub nie myśli wielu wynajmujących to chociażby sprawa klimatyzacji, na którą zwraca uwagę coraz więcej osób poszukujących mieszkania. Mogę polecić dobry i sprawdzony montaż klimatyzacji Zabrze - http://montazklimy.pl/montaz-klimatyzacji-zabrze gdzie wykonają Wam profesjonalną robotę i nie będziecie żałować. Na takie detale teraz zwraca się dużą uwagę.

olinka33
Gastarbeiter
Posty: 16
Rejestracja: 13 lut 2017 12:37

Re: Czy warto jest kupować mieszkanie w Polsce pod wynajem

Postautor: olinka33 » 29 lip 2017 07:04

Oczywiście że warto jest w Polce kupować mieszkania pod wynajem z tym że musisz starannie wybrać lokalizację. Ja bym celowała w osiedle Baltica Towers gdzie mieszkania są z widokiem na morze, na takim mieszkaniu najłatwiej zarobisz i zawsze będą chętni

rekoty
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 28 sie 2017 15:48

Re: Czy warto jest kupować mieszkanie w Polsce pod wynajem

Postautor: rekoty » 28 sie 2017 15:53

Myślę, że jest to pewna forma inwestycji w Polsce. Mieszkanie, a szczególnie to w większym mieście bez problemu można wynająć, choćby nawet studentom. Swoją drogą, nie zasatnawialiście się może nad mieszkaniem w Lublinie. Deweloper Orion świadczy profesjonalne usługi i pomoże wam w znalezieniu odpowiedniego, dostosowanego do waszych potrzeb mieszkania. Wystarczy, że zajrzycie tutaj: http://orion.lublin.pl/inwestycje/view/4mieszkanie lublin

jjusti18
Gastarbeiter
Posty: 35
Rejestracja: 10 maja 2017 17:25

Re: Czy warto jest kupować mieszkanie w Polsce pod wynajem

Postautor: jjusti18 » 30 sie 2017 21:18

Ja myślę, że warto kupić mieszkanie pod wynajem. Przecież to jest Twoja własność i potem można taką nieruchomość zapisać dzieciom czy sprzedać w szczególności gdy dobra jest dzielnica... Jakiś czasu też zakupiłam mieszkanie i urządziłam je wstępnie, jeszcze została mi kwestia balkonu...

Monkey234
Gastarbeiter
Posty: 69
Rejestracja: 20 paź 2013 23:10

Re: Czy warto jest kupować mieszkanie w Polsce pod wynajem

Postautor: Monkey234 » 04 wrz 2017 18:08

Jeżeli ktoś ma oszczędności i ma je bezsensownie trzymać w funtach - gdzie też nie wiadomo co będzie z walutą - to lepiej chyba kupić. Najlepsi twierdzą, że idzie osiagnąć 10% zwrotu z inwestycji czyli - po 10 latach macie i mieszkanie i gotówkę tej samej wielkości. Zobaczcie we Wrocławiu - https://toscom.pl/p/mapa-inwestycji jeden deweloper a praktycznie trzy różne inwestycje w zależności od zasobności kieszeni.

esen
Gastarbeiter
Posty: 30
Rejestracja: 09 gru 2013 17:05

Re: Czy warto jest kupować mieszkanie w Polsce pod wynajem

Postautor: esen » 30 wrz 2017 16:58

Warto ale trzeba uważać komu się wynajmuje bo potem problem z eksmisją.

Raquela
Gastarbeiter
Posty: 56
Rejestracja: 27 wrz 2017 18:30
Lokalizacja: Londyn
Kontaktowanie:

Re: Czy warto jest kupować mieszkanie w Polsce pod wynajem

Postautor: Raquela » 12 paź 2017 16:04

Oczywiście, że warto. Najlepiej w dużym mieście. A wynajem zlecić firmie, która sie wszystkim zajmie.

K0nwalia
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 19 paź 2017 10:08
Kontaktowanie:

Re: Czy warto jest kupować mieszkanie w Polsce pod wynajem

Postautor: K0nwalia » 19 paź 2017 10:09

to juz sie nie oplaca

Yuko
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 21 paź 2017 00:28
Kontaktowanie:

Re: Czy warto jest kupować mieszkanie w Polsce pod wynajem

Postautor: Yuko » 21 paź 2017 00:30

Jak się nie opłaca? Zawsze się opłaca inwestycja w nieruchomość, co nie miałbyś z nią robić w przyszłości. Pod wynajem tez się opłaca - trzeba się tylko zastanowić jakiego typu?!

TomeKwiat
Gastarbeiter
Posty: 36
Rejestracja: 31 mar 2017 23:47

Re: Czy warto jest kupować mieszkanie w Polsce pod wynajem

Postautor: TomeKwiat » 23 paź 2017 20:43

Takie mieszkanie to duże ryzyko że się najemca nie wyprowadzi a zysk % niewielki tak naprawdę

Raquela
Gastarbeiter
Posty: 56
Rejestracja: 27 wrz 2017 18:30
Lokalizacja: Londyn
Kontaktowanie:

Re: Czy warto jest kupować mieszkanie w Polsce pod wynajem

Postautor: Raquela » 20 gru 2017 16:22

warto, ale trzeba dokładnie przemyśleć gdzie to mieszkanie kupić.

Croatoan
Gastarbeiter
Posty: 8
Rejestracja: 02 gru 2017 05:33
Kontaktowanie:

Re: Czy warto jest kupować mieszkanie w Polsce pod wynajem

Postautor: Croatoan » 21 gru 2017 16:00

Oczywiście, że warto, ale mimo wszystko trzeba mieć wiedzę i złapać fajną okazję. Druga sprawa to lokatorzy - nie warto wynajmować studentom itp.

MartynaMa
Gastarbeiter
Posty: 5
Rejestracja: 15 gru 2017 22:38

Re: Czy warto jest kupować mieszkanie w Polsce pod wynajem

Postautor: MartynaMa » 21 gru 2017 17:46

Nie zawsze wynajem mieszkania to dobre rozwiązanie na pomnażanie kapitału. Zabezpiecz się na wypadek zniszczenia przez najemcę.

CubasaOzora
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 11 sty 2018 17:40

Re: Czy warto jest kupować mieszkanie w Polsce pod wynajem

Postautor: CubasaOzora » 11 sty 2018 18:50

Na kredyt odradzam, coraz głośniej mówi się o kolejnej bańce (kryzys 2008 II). Oprócz optymistów, których nigdzie nie brakuje warto posłuchać sceptyków - polecam stronę indepententtrader.pl. I kiedy już poznamy rózne punkty widzenia - na tej podstawie budować własna opinie.
Chyba że dysponujesz wlasna kasa, wtedy może. Unikal bym centrów dużych miast, a skupił na ich obrzeżach gdzie jeszcze może być tanio - za pare lat takie miejsca z dobrą komunikacja będą w cenie. I jak bym kupował to do remontu.

matrulena
Gastarbeiter
Posty: 11
Rejestracja: 19 gru 2017 09:22

Re: Czy warto jest kupować mieszkanie w Polsce pod wynajem

Postautor: matrulena » 16 sty 2018 23:25

Jak tylko na wynajem to warto albo mieszkanie albo ziemia dobra inwestycja.


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 18 gości