O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych

Na kogo zaglosujesz w wyborach na burmistrza Londynu

Boris Johnson
0
Brak głosów
Ken Livingstone
1
33%
Brian Paddick
2
67%
 
Liczba głosów: 3

user268249
Gastarbeiter
Posty: 31
Rejestracja: 06 gru 2007 15:25

Na kogo zaglosujesz w wyborach na burmistrza Londynu

Postautor: user268249 » 28 mar 2008 00:04

i dlaczego
Poza tymi trzema kandyduja jeszcze:
- Sian Berry - Green Party
- Alan Craig - Christian Peopels Alliance
- Matt O'Connor - English Democrates
- Lindsey German - Respect
- Richard Barnbrook - BNP
- Chris Prior - Stop Congestion Charge Party
- Gerard Batten - UK Independence Party - postuluje wystapienie z UE i ograniczenie autonomii Walii, Szkocji i Irlandii Polnocnej
- Michael Hodges - independent
- Winston Mackenzie - independent (byly bokser)
- Damian Hockney - One London - chyba zrezygnowal

Artur79
Rezydent
Posty: 2318
Rejestracja: 30 sie 2007 09:41

Postautor: Artur79 » 28 mar 2008 09:42

a jest jakis ktory nie lubi polakow ? jak pokazuja dziesiatki przykladow, ci ktorzy byli tu dawniej dyskryminowani maja teraz calkiem niezle i sa nie do ruszenia, wiec moze warto zaryzykowac :lol:

konto_usuniete
Emigrant
Posty: 203
Rejestracja: 09 sty 2008 13:37

Postautor: konto_usuniete » 28 mar 2008 13:14

czy do glosowania w lokalnych wyborach wystarczy meldunek w uk, czy trzeba cos wiecej?

user268249
Gastarbeiter
Posty: 31
Rejestracja: 06 gru 2007 15:25

Postautor: user268249 » 28 mar 2008 15:34

Dla tych ktorzy chca sie zarejestrowac:

http://www.londonelects.org.uk/languages/polish.aspx

termin rejestracji mija 16 kwietnia, wybory odbeda sie 1 maja.

mówcie_mi_255
Emigrant
Posty: 415
Rejestracja: 09 wrz 2007 07:58

Postautor: mówcie_mi_255 » 29 mar 2008 10:05

my już mamy karty z numerami :) idziemy,
jezeli mam być szczery to z jednej strony obecny burmistrz co prawda przyczynił się do tego iż polacy mogla zyc w anglii, ale nie podoba mi się jego coraz bardziej zielone podejscie bo dochodzi do paradoksów.
Z jednej strony mówi się o ekologi, i wprowadza się opłaty za wjazd do CC zone najpierw kosztowało 5 funtów i jestem przekonany że zniechęciło to tych którzy nie musieli jechać samochodem, teraz kosztuje 8 a już wkrótce dla dużych samochodów 25 funtow, a przecież wszystkie usługi i dostawy są robione większymi samochodami a wiec to podniesienie kosztów zycia w centrum, wkrótce wchodzi Strefa niskiej emisji spalin obejmująca na razie tylko obręb M25 koszt wjazdu ciężarówki czy autobusu to ponad 200 funtów za dzień! i kto za to zapłaci??

Dalej w celu podniesienia bezpieczeństwa i ekologii, wąskie ulice są jeszcze mocniej zawężane przez szykany słupki i wysepki, wszytko jest Ok gdy jest pusto, ale wystarczy że komuś zepsuje się samochód, zatrzymuje się autobus, ktoś nawraca czy po prostu trwa rozładunek ciężarówki mamy korek na pół Londynu, zresztą przykłąd z życia, wystarczy ze mamy drobną stłuczkę na wylocie z Hammersmith to korek obejmuje od centrum Londynu Esourt po południe Putney, i cała południowa stronę, jedyna rada nawracać i jechać na około przez A205 albo stać i dymić dymić dymić, bo przecież gdy samochody stoją to też spalają paliwo.
Owszem rozumie ekologia... recykling itd ale trzeba zawsze wziasc pod uwagę wszytkie skutki


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 40 gości

cron