O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
tmocklock
Gastarbeiter
Posty: 6
Rejestracja: 12 lip 2014 23:33

Inwestowanie w nieruchomosci w UK

Postautor: tmocklock » 01 sie 2014 22:45

Witaj,

Na moim blogu pojawil sie wyczerpujacy wpis o inwestowaniu w nieruchomosci w Anglii gdzie posilkuje sie przykladem z rynku nieruchomosci w Bristolu. Jesli myslales(as) o kupowanie nieruchomosci jako sposobie na inwestowanie to mysle ze ten wpis moze Cie zainteresowac:

https://emeryturywuk.wordpress.com/2014 ... uchomosci/

W moim wpisie probuje sie tez odniesc do prywatnych funduszy emerytalnych jako metody oszczedzania i inwestowania w celu wychwycenia wad i zale obu powyzej wspomnianych opcji.

Zachecam do lektury i pozdrawiam

;)

krapj
Gastarbeiter
Posty: 16
Rejestracja: 22 lip 2014 09:38

Postautor: krapj » 11 sie 2014 11:30

A jak wygląda sytuacja z lokatami bankowymi. Opłaca się w nie inwestować w UK?

kajametrowska
Emigrant
Posty: 161
Rejestracja: 15 lis 2013 17:49

Postautor: kajametrowska » 23 paź 2014 16:42

Stopy procentowe są niskie. Tak więc lokaty w UK ale i w Polsce są na bardzo niskim poziomie.
Nie da się obecnie wiele zarobić zarówno na lokacie jak i na koncie oszczędnościowym. Za to sensowne moim zdaniem jest inwestowanie w złoto. Po prostu kupujesz sobie własną sztabkę w jednej z mennic ( na przykład : https://mennicazlota.pl/ ).
Masz pewność,że nie stracisz ponieważ wystarczy sobie zerknąć na wykresy - cena złota od wielu lat jedynie rośnie. Obecnie odnotowuje ono niewielki spadek ale przez to jest to dobry moment na zakup.

Idol
Gastarbeiter
Posty: 54
Rejestracja: 16 mar 2009 12:55

Postautor: Idol » 23 paź 2014 17:27

I tak właśnie BoE ,,kupił'' od Ameryki Pn wiele ton złota i troche w kruszczu, tak samo Db chyba z 7 ton, pozniej sprzedac do MidBank albo Bank of England i za to dostać akcje i obligacje.

Idol
Gastarbeiter
Posty: 54
Rejestracja: 16 mar 2009 12:55

Postautor: Idol » 27 paź 2014 17:45

Jeszcze niedługo Monarchia Król i bardzo WPŁYWOWI ludzie z GB dostana udziały w ZWYCIĘSKIEJ wojnie w Iraku. Hauge podpisał porozumienie z IRANEM. Teraz trzeba tylko czekać na wygranie bitwy w 2015 pod waterloo przez oczywiście READCOAT...

piterbb
Gastarbeiter
Posty: 67
Rejestracja: 11 kwie 2014 10:50

Postautor: piterbb » 05 lis 2014 13:04

Mój znajomy sprzedał dom w Polsce za całkiem dobre pieniądze i kupił domek z działką pod Londynem. Oczywiście musiał się trochę dofinansować kredytem, bo mu na całość nie starczyło - ale sam domek bardzo fajny. No i odważna decyzja. Ja natomiast zrobiłem trochę inaczej - sprzedałem w UK nieruchomość i zainwestowałem w lokatę w Polsce na całkiem dobrych warunkach. Warto też podpytać na tym forum internetowym. Tam szukam inspiracji gdy brakuje mi pomysłów w co zainwestować.


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 77 gości