O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
szymitsu
Gastarbeiter
Posty: 28
Rejestracja: 23 wrz 2007 14:57

Zerwanie umowy z BT. jak?

Postautor: szymitsu » 22 mar 2008 11:44

No wlasnie czy ktos wie w jaki sposob mozna zerwac z bt umowe?jesli da rade czy jest mozliwosc rozlozenia na raty (o ile zerwanie jest drogie).Prosze o szybka odpowiedz,wkurzaja mnie te rachunki a z uslug nie jestem zadowoliny.
Dzieki za pomoc.
Wesolych.:)

maya
Rezydent
Posty: 1120
Rejestracja: 28 wrz 2007 11:57
Kontaktowanie:

Postautor: maya » 22 mar 2008 14:07

mysle, ze wystarczy zadzwonic do bt i podziekowac za usluge. poprosic o ostatni, koncowy rachunek i to wszystko...
wiesz, nie musisz im sie tlumaczyc dlaczego etc. po prostu dziekujesz i tyle. mozesz powiedziec osobie z biura obslugi ktora bedzie z toba rozmawiac, ze nie podoba ci sie to albo tamto, moze cos postaraja sie naprawic badz ulepszyc. im tez zalezy aby utrzymac klienta. moze dadza ci lepsza oferte.
jakis czas temu zmienilem z bt na talktalk. jako ze nie mialem direct debit jakos sie zlozylo ze zapomnialem zaplacic i po paru dniach odlaczyli mi telefon.
bez uprzedzenia badz notki jakiejkolwiek, porazka. zamiast naliczyc jakies odsetki czy kare po prostu odlaczaja. porazka.
zadzwonilem, podziekowalem i wrocilem do bt. jest taniej i jest ok.
staram sie nie spozniac teraz hehe


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 109 gości