O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
tygrusia
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 12 lip 2014 20:28

polowanie na nowych znajomych, ha!

Postautor: tygrusia » 12 lip 2014 20:55

Jak w temacie - planuję poszerzenie grona swoich znajomych o osoby polskojęzyczne (akurat tam gdzie pracuję jest bardzo mało rodaków -sztuk 3- i nie pracuję ze mną). Od razu zaznaczam, że nie jestem osobą którą mozna ciągnąć na pół dna do centrum handlowego bo jestem na nie uczulona. Nie przepadam także za clubbingiem (aczkolwiek z chęcią poszłabym na jaką rocotekę). Nie chodzi o to, że koło mnie Polaków nie ma, bo i owszem są i w niedalekim sklepiku spotkałam kilku buców radosnie drzących się na cały sklep i wyśmiewających wszystko dookoła oraz zdecydowanie nadużywających słowa na k (nota bene nie rozumiem, czemu tak dużo Polaków uważa że ich matki to K...? :roll:)
Należę do modelu zwanym potocznie mól książkowy, z naciskiem na Sci-Fi & fantasy. Z seriali naj, naj Star Trek. Od czasu do czasu znajduję nawet czas na obejrzenie jakiegoś anime ^^ Lubię zwiedzać (jest w Londynie jakaś grupka spotykająca się co jakiś czas i robiaca jakieś wypady w i poza L.?)

A...mieszkam niedaleko Kew Garden.
I dla ludzi, którzy preferuja poszukiwanie znajomych w podobnym wieku - to radośnie mogę dodać, że jestem w najlepszym wieku tj. 30 ^^

ślicznie dziekuję za uwagę i do usłyszenia!

wojcieszko
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 13 lip 2014 10:04

Postautor: wojcieszko » 13 lip 2014 10:28

Podbijam!

Może ktoś jest kto lubi turystykę rowerową i znajdzie się ktoś chętny na takie wypady?

Kew Garden blisko mnie. Co weekend tam biegam sobie wzdłuż Tamizy Zapraszam jak masz ochotę pobiegać!
Na jaką rocotekę to sam bym też poszedł. Z serial naj naj Breaking Bad!!
Anime?? jak to w ogóle można oglądać??

Pozdrawiam!

tygrusia
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 12 lip 2014 20:28

Postautor: tygrusia » 13 lip 2014 12:48

@Wojcieszko
Z chęcia zacznę biegać.Aczkolwiek obawawiam się, że po 5 min zostawisz mnie pod drzewem, żebym mogła uspokoić zszokowane płucaxD
Jak można nie ogladać anime! ^_-
@ironic2
http://www.meetup.com/
Dzieki za linka, wygląda bardzooo obiecująco ^^

marcelina123
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 20 lip 2014 12:48

Postautor: marcelina123 » 20 lip 2014 12:50

Cześć:) Mam na imię Marcelina. jestem od niedawna w Londynie mieszkam okolice Woolich Arsenal. Chętnie poznam ciekawych ludzi:)

FreesiaRosa
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 20 lip 2014 14:43

Postautor: FreesiaRosa » 20 lip 2014 14:48

Witam! :)
Także podbijam posta.Jestem od niedawna w Londynie i chętnie poznam nowych ludzi w wieku 25-35 [ przedział jest elastyczny!! ;)) ].
Chętnie poznam ludzi lubiących muzykę rockową ,rock klasyczny,pop,blues,jazz ,nawet muzykę klasyczną.
Osoby lubiące zwiedzać nowe miejsca [muzea,wystawy,koncerty itp], wychodzić na clubbing,spacery,zwiedzać.

Zapraszam do kontaktu!:)
roseisana@gmail.com

Pozdrawiam!
:)

Housight
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 24 lip 2014 11:51

Postautor: Housight » 24 lip 2014 11:56

Witam :) Od przyszłego tygodnia zamieszkam w Londynie :) Jestem Monika i mam 19 lat. Chętnie poznam parę osób,które chciałyby pograć na konsoli,wypić parę piwek lub wyjść na jakiś Paintball lub inne rozrywki(bilard,kręgle itp) Piszcie na PW ;)

estet
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 25 lip 2014 12:15

Postautor: estet » 25 lip 2014 12:17

Monika czyt email:)

Pozdrawiam.


A jezeli ktos chetny z aktywnie spedzac czas to zapraszam :) piszcie email

travelcard2014
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 maja 2014 22:53

Hej

Postautor: travelcard2014 » 27 lip 2014 22:51

Wpis w stylu idealnym ;) powiem tylko jestes zupelnie w moim typi lub/albo i taka jak ja z jedna ale jakze zasadnicza roznica..... ja jestem z obozu "Gwiezdnych Wojen" :P

marekleyton
Rezydent
Posty: 1162
Rejestracja: 23 lis 2010 08:38

Postautor: marekleyton » 27 lip 2014 23:34

Hhhhhh.... Hhhhhh ....

I'm Your father...........


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 40 gości

cron