O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
arkady777
Gastarbeiter
Posty: 60
Rejestracja: 04 lip 2014 16:48

Postautor: arkady777 » 13 lip 2014 23:49

szoker2 pisze:no i wlasnie tu jestes w bledzie. my klasa najwyzsza je generujemy wlasnie takim jak wy, klasa najubozsza


Oj gosciu, tak prosisz sie zeby Ci przywalic przd snem, idz spac juz bo nie wstaniesz do tych swoich magazynow z mrozonkami i stracisz swoje 40£, klasa najwyzszo!

szoker2

Postautor: szoker2 » 13 lip 2014 23:52

arkady777 pisze:
szoker2 pisze:no i wlasnie tu jestes w bledzie. my klasa najwyzsza je generujemy wlasnie takim jak wy, klasa najubozsza


Oj gosciu, tak prosisz sie zeby Ci przywalic przd snem, idz spac juz bo nie wstaniesz do tych swoich magazynow z mrozonkami i stracisz swoje 40£, klasa najwyzszo!


dobra. ide. ale najpierw do kibla bo popuscilem.

szoker2

Postautor: szoker2 » 13 lip 2014 23:53

a teraz marcerator udowodnij, ze rozgrywka toczy sie wg jakichs zasad

arkady777
Gastarbeiter
Posty: 60
Rejestracja: 04 lip 2014 16:48

Postautor: arkady777 » 13 lip 2014 23:54

blondynek pisze:
arkady777 pisze:

Jawna prowokacja, od kiedy w niemieckim jezyku pytanie o hotel jest tlumaczone jako pytanie o Housing Department, skad Ty, dziewczyno to wyciagnelas
:D ??????????????

oczywiscie ze tak

zwroty sa normalne zwroty slownikowe; italianski mowi o dziecku wwe wloszech; francuski o 'jestem obywatelem Europy' i drugie to pytanie o kantor
troche abstrakcyjnego myslenia pomaga..i zwrocenie uwagi na pierwsze zdanie - imagine what you MIGHT find
a to jest z publikacji z 1995 roku - reasearch material dla social security (zanim sie stali dss a potem dwp) - link w moim poscie

co jest wazne w przytoczonym fragmencie to scenariusz, ktory jak widac nic a nic nie stracil na waznosci...tylko jezyki mozna obecnie zastapic polskim, czeskim, wegierskim czy bulgarskim

co do Camerona - ja nie oceniam calosci bo nie o calosci sie wypowiadales tylko bluzgales na konkretna sprawe - HRT

wobec czego przytoczylam ci historie HRT - lacznie z materialami zrodlowymi
nie zbaczaj teraz z tematu i nie poszerzaj problemu o rzad Camerona vs klasa srednia bo nie o tym byla rozmowa :roll:


Nie wiem jaki jest Twoj niemiecki ale od kiedy "wo ist das hotel" tlumaczy sie jako pytanie o Housing Department. Rozumiem ze to stwierdzenie byloby prawidlowe " wo ist wohnungsamt" to fakt bo to odpowiednik angielskiego council ale to pierwsze to jakas bzdura, pewnie prowokacja ze strony rzadu Camerona ze Niemcy takze przyjezdzaja............nie wytrzymam ze smiechu :D , po benefity do Angli :D

blackmargo
Emigrant
Posty: 111
Rejestracja: 01 lip 2013 01:55

Postautor: blackmargo » 13 lip 2014 23:55

OK VIP do not forget thah everything depend of me :))))))))))))))))))))))

arkady777
Gastarbeiter
Posty: 60
Rejestracja: 04 lip 2014 16:48

Postautor: arkady777 » 13 lip 2014 23:59

CAB czy inne strony opisuja tzw plain English zeby masy zrozumialy, ale plain English czesto omija rozne zaleznosci pomiedzy czynnikami...takze odsylam do dokumentu jak naprawdze chcesz wiedziec z czym to sie je

masy dobrze rozumieja i juz maja w dosc ze jak nie Labour, to Cons rypia je w d.... ile tylko wlezie, pytanie tylko czy masy kiedykolwiek powstana ze wreszcie z ta glupota skonczyc................ :evil:

arkady777
Gastarbeiter
Posty: 60
Rejestracja: 04 lip 2014 16:48

Postautor: arkady777 » 14 lip 2014 00:03

a ty nadal nie rozumiesz?? hahahaha...arkady, ty naprawde nie lapiesz ze owe tlumaczenie - nie sa kuzwa doslowne, bo nie mialy byc doslowne???

ja pie......totalny brak wyobrazni!!!

alez ja to rozumiem, ale po co ta prowokacja??? Nagonka na emigrantow w prasie i w telewizji, doslowne tlumaczenie......... napisalem Ci wczesniej co powinni zrobic gdyby Cameron mial jakikolwiek honor a ze nie ma to tak sie to toczy jak sie toczy.............

arkady777
Gastarbeiter
Posty: 60
Rejestracja: 04 lip 2014 16:48

Postautor: arkady777 » 14 lip 2014 00:05

blondynek

a Ty zamiast sterczec tak przy tym komp, moze lepiej sie do Davida Camerona przytulic bo niestety ja zdania nie zmienie.............

dyskryminacja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 152 gości