O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 26 cze 2014 11:02

emigrantka pisze:
armani34 pisze:

Placilem skladki majac zapewnienie od panstwa ze w razie czego powinie mi sie noga w przeswiadczeniu ze pomoc od panstwa mam zapewniona.



Tak myslisz?





albo masz okres albo lewa noga dzis wstalas ...

armani34
Gastarbeiter
Posty: 27
Rejestracja: 26 cze 2014 05:58

Postautor: armani34 » 26 cze 2014 12:04

Pracowalem tutaj I ponad 2 lata odprowadzalem skladki. A wiec to w zupelnosci powinno wystarczyc do Contribution Based NIN

Po czym dowiaduje sie ze sa jakies dodatkowe warunki o ktorych wczesniej nic.


Poza tym nawet gdy sie dostaje dismissal to jest platny notice zgadza sie? Tak pisalo na stronie CAB

dzienswira
Gastarbeiter
Posty: 9
Rejestracja: 12 maja 2014 12:57

Postautor: dzienswira » 26 cze 2014 12:30

nie dziwie sie ze Armani rozgoryczony - ja tez!

system jest popieprzony i ja tez chce na na benefity, bo juz mnie to wszystko wkurza. Bunt - nie chce miec juz wlasnej chaty, oszczednosci ani pracy. chate przepisze na wujka, oszczednosci oddam siostrze, z pracy zrezygnuje… pojde na czarno pracowac i brac zasilki.

Wtedy i leki, dentysta a nawet szkolne obiady dla dzieciakow darmowe. I po co sie stresowac praca?

tylko Emi ma taka ze kindlem sie bawi.. jesli to jest budzetowka to tym bardziej sie buntuje przeciw posranemu systemowi. Jade do Polski…. ale jak tu nagle jechac po 20 latach - tam mnie juz pewnie tez nie chca :)

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 26 cze 2014 13:05

blondynek pisze:
banita pisze:
10 lat dymania systemu przez cwaniakow zrobilo w koncu swoje i teraz system rzuci ci wszelkie mozliwe klody pod nogi
[...]

systemu nie zmienili bo im nie pracowal, tylko system - jak banita pisze - byl dymany, naduzywany, wykorzystywany;


Jesli system jest wykorzystywany przez cwaniakow to oznacza ze zostal zle zaprojektowany. Pospolici przestepcy byli, sa I beda, jesli ktos zostawia bank z uchylonym oknem I otwartym sejfem to jest idiota. Niestety, znaczna czesc politykow to idioci.

Zamiast uszczelnic system I wprowadzic na przyklad zasilki zalezne od kontrybucji (ktore przy okazji zalatwilyby sprawe cwaniuaczkow robiacych claim wkrotce po przyjezdzie) to tworza kretynska biurokracje I debilne ograniczenia (3 miesiace itp).

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 26 cze 2014 18:14

blondynek pisze:
MarcFloyd pisze: Niestety, znaczna czesc politykow to idioci.

politykiem nikt sie nie rodzi a wiekszosc politykiem wiekszosc zostaje z przypadku/bo ma poparcie pospolstwa
:lol:


Politykiem nie zostaje się z przypadku (są oczywiście wyjątki potwierdzające regułę). Tego trzeba chcieć, im mieć mentalność k*rwy.

Kreator
Emigrant
Posty: 221
Rejestracja: 03 cze 2014 12:19

Postautor: Kreator » 26 cze 2014 19:26

Pospólstwo wybiera polityków na na miarę swoich poglądów i potrzeb.

Jaki elektorat , tacy politycy.

To są skutki wprowadzenia demokracji w kraju który nie ma demos, tyllko homo sovieticus.

W prawdzie "post homo sovietikus" próbuje być homo cogito , ale mentalność przeciętnego obywatela tych krajów wciąż tkwi w systemie sovieticus i trzeba kilku pokoleń, aby to się zmieniło.

Tutaj przykład :

- Pani Zosiu poproszę o telekino
- Już się robi szefie

https://www.youtube.com/watch?v=P2AcXY1Jz2I

Ps. Żadna organizacja typu " Zjednoczeni Rodacy" itp. tego nie zmieni , bo to siedzi w ludziach i nie chodzi im o dobre imię swojego kraju , tylko o to aby najwięcej z tego kraju wyrwać (czytaj kasa) i to bez znaczenia w jakim kraju żyją.

To pisałem ja .... Wacław Jarząbek.

Pozdrawiam patriotów i tych, którym się wydaje, że nimi są. :lol:

armani34
Gastarbeiter
Posty: 27
Rejestracja: 26 cze 2014 05:58

Postautor: armani34 » 27 cze 2014 06:59

blondynek pisze:
armani34 pisze:Pracowalem znacznie wiecej niz 2 lata, nawet wiecen niz 5-6 przy ktorych mozna ubiegac sie obywatelstwo. 2 lata to jest minimum odprowadzania skladek na NIN zeby teoretycznie meic JSA. A ten warunek jak wszystkie inne z nawiazka spelnilem.


Placilem skladki majac zapewnienie od panstwa ze w razie czego powinie mi sie noga w przeswiadczeniu ze pomoc od panstwa mam zapewniona.

To na co szly moje skladki?

Zdaje sie to byly moje ostatnie podatki nie liczac VATu w moim zyciu skoro tak

Emigrantka sama sie odeslij nie ty bedziesz decydowac gdzie mam byc


co do muzulmanow - emigrantka zartowala...od kiedy w UK bigamia nie jest przestepstem??? kuzwa, no wez koles sie nie wyglupiaj...po iles zon moga miec, ale poza UK, nie tutaj :roll:

piszesz ze pracowales wiecej niz dwa lata...to pracowales na czarno skoro skladki masz dopiero od 2 lat odprowadzane?


Ale tutaj z jedna zona taki muzulmanin oficjalnie mieszka, a pozostale w swietle prawa sa samotnymi matkami zgadza sie?

To dosc powszechny poroceder.

I na wszystkie 'samotne matki' biora mieszkania socjalne, a potem pakuja sie do jednej chaty I reszte wynajmuja 'mlodym wyksztalconym Eastern Europeans'?

Nie wiem jak Tobie ale srednio mi sie podoba

Powinno byc placone donosicielom za zlikwidowanie kazdego takiego przypadku to ulice by sie wyczyscily w miesiac.

armani34
Gastarbeiter
Posty: 27
Rejestracja: 26 cze 2014 05:58

Postautor: armani34 » 27 cze 2014 07:01

Emigrantka ja tu z niczego nie korzystalem a placilem NIN. Na tlusty zad krolowej placi sie podatek dochodowy. NIN jest to nasze ubezpieczenie socjalne

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 27 cze 2014 07:26

Powinno byc placone donosicielom


o kuzwa....... :shock:

noxci2014
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 09 mar 2014 14:38

Postautor: noxci2014 » 27 cze 2014 16:24

armani34 pisze:
emigrantka pisze:
armani34 pisze:A czy to prawda ze muzulmanie sa uprawnieni do zlozenia wnioskow o chate socjalna na kazda zone? A zony moga miec one az 4.



Oczywiscie ze tak - a dlateczego niby nie?

Z kazda zona musza miec osobny dom ci Muzulmanie.

Przeszkadza ci?

Wez pod uwage ze ci Muzulmanie czesto sie w UK urodzili i sa BRYTYJCZYKAMI a nie blada dupa ktora po 2 latach po zasilki lata.




No ale w praktyce potem czesto zdarza sie ze gniezdza sie w jednym domu a np trzy kolejne wynajmuja a to juz chyba crime co nie?

To juz zdaje sie mamy odpowiedz czemu ich sie tutaj tyle namnozylo



armani lidlowski wiesz jak sie muzulmanie i nie tylko mnoza? maz -zona facet -baba mezczyzna -kobieta panial?

od trzepanie sie przy laptopie jak nie ma wspollokatorow z pokoju nie da rady sie rozmnozyc

armani34
Gastarbeiter
Posty: 27
Rejestracja: 26 cze 2014 05:58

Postautor: armani34 » 29 cze 2014 06:51

A zakladajac ze mnie ukaraja trzymiesiecznym zawieszeniem jobseeker (ciekawe ze zakaldaja z gory ze wiuny przeczy to elementarnej zasadzie sprawiedliwosci) co zrobic zeby otrzymywac housing benefit? To co zarobie przez agencje wystarczy tylko na jedzenei plus transport.

Jak zalatwic housing benefit?


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 19 gości