O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 24 cze 2014 13:26

naprawde trzeba byc frajerem zeby myslec ze polityka to nie bagno i byc zdziwionym jak takie "afery" wychodza na jaw ...

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 24 cze 2014 13:28

usercostam pisze:
Przecież Cameron bardzo dobrze zrobił. Dlaczego Unia miałaby się swoimi socjalistycznymi łapskami wpieprzać w budżet UK?



Niezbyt wiele zrozumiales, wiec ci przetlumacze: EU jest oparta na consensusie. Cameron moglby osiagnac duzo gdyby mial blade pojecie w jaki sposob postepowac. A nie osiagnal NIC, poza dalszym alienowaniem UK.

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 24 cze 2014 13:31

banita pisze:naprawde trzeba byc frajerem zeby myslec ze polityka to nie bagno i byc zdziwionym jak takie "afery" wychodza na jaw ...


Mówisz o sobie? :D

Ja zdziwiony nie jestem, tylko napisałem, że Polska to republika bananowa.

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 24 cze 2014 13:34

MarcFloyd pisze:
usercostam pisze:
Przecież Cameron bardzo dobrze zrobił. Dlaczego Unia miałaby się swoimi socjalistycznymi łapskami wpieprzać w budżet UK?



Niezbyt wiele zrozumiales, wiec ci przetlumacze: EU jest oparta na consensusie. Cameron moglby osiagnac duzo gdyby mial blade pojecie w jaki sposob postepowac. A nie osiagnal NIC, poza dalszym alienowaniem UK.


EU jest oparta na lewactwie. Pod tym względem polityka Camerona, w celu wyjśćia z EU mi się podoba.

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 24 cze 2014 13:35

usercostam pisze:
EU jest oparta na lewactwie.


Twoje wypowiedzi sa natomaist opartne na imbecylizmie.

Kreator
Emigrant
Posty: 221
Rejestracja: 03 cze 2014 12:19

Postautor: Kreator » 24 cze 2014 17:24

Tak sobie czytam o tych "politykach" w Polsce i doszedłem do wniosku , że ten filmik jest najbardziej odpowiedni , aby skomentować działalnośc tych pań, panów , raz nieokreślonych płci w sejmie , którzy "dbają" o interesy państwa:

https://www.youtube.com/watch?v=IswRQOnyHHc

Jestem już stary i zbyt zmęczony , aby się przejmować ich poczynaniami, także zostawiam wolne pole do działania młodym. Mnie już się nie chce i wolę spokojne życie w UK , niż szarpać się i kombinować w Polsce.

Może kiedyś wrócę do Ojczyzny na stałe, ale jak tak dalej pójdzie to za kilkanaście lat Polska zniknie z mapy Europy i nie będzie gdzie wracać, a takie przypadki już bywały w przeszłośći niestety. Najgorsze jest to, że ci rządzący jak i naród , nie uczy się na błędach, tylko je powiela.

Ps. Zawsze można spędzić emeryturę w jakimś ciepłym kraju i tam dokonać żywota.

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 24 cze 2014 17:43

blondynek pisze:natomiast powtorze raz jeszcze - z porownaniem PL do republiki bananowej przesadzasz
widocznie jestes gorylem


Eh owszem w UK też są różnego rodzaju afery, tylko o nieporównywalnie mniejszej skali.

To tak jak byś powiedziała, że chłopiec, który rozdeptał ślimaka jest taki sam jak chav, który sprzedał komuś kosę. Przecież oboje zabili prawda?


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 32 gości