O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 28 maja 2014 13:16

to jehowi moga w koncu odetchnac z ulga bo przez wysypy przewinelo sie pewnie ze 3 mln rodakow to maja 3 mln mniej obrazajacych ich ludzi?:) daj spokoj :)

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 28 maja 2014 13:19

Nie, to tylko znaczy ze zmienily sie obiekty. Kiedys tamci wroca I beda tacy sami jak przedtem, przynajmniej duza czesc z nich.

Pewne rzeczy wynosi sie z domu - miedzy innymi poszanowanie dla innych.

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 28 maja 2014 13:30

debatowanie z toba o tolerancji nie ma sensu bo nie bede sie klocil :roll:
ja z domu wynioslem poszanowanie do wszystkiego i wszystkich ... a z zycia zasade ze nikt mi nie bedzie sral na glowe a wg cebie tolerancja dziala tak ze jak jest jakis odmieniec to wszyscy maja go tolerowac bo jest odmiencem ale on sam juz nikogo nie musi ... cos jak z Wurstem na eurowizji ... jak to ujol Graham Norton wygrana mu sie nalezala za to jaki jest ... gowno,
z twoich wypoiwedzi wynika ze ta tolerancja ma dzialac tylko w jedna strone - do "innych"

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Postautor: aina24 » 28 maja 2014 13:44

MarcFloyd pisze:
aina24 pisze: I wsiadl taki brudas, z 40 lat i calkiem sprawny wiec nie wiem czemu sie nie myje I co moze jeszcze go za raczke mialam trzymac.



Nie widzisz roznicy pomiedzy stylem ubioru a czystoscia? To wspolczuje.


komentowalam powyzsze obrzydliwe zdjecie w odniesieniu do toleracji, akurat na tym zdjeciu to ubioru wcale nie ma tylko sama glowa, wiec nie wiem co z tym ubiorem wyskakujesz.. czyzby uderz w stol ;) do ubioru absolutnie nic nie mam jesli czyste i nie zaglusza mych perfum :D to niech nosi kto co chce. Napisalam, ze nie mam ochoty ogladac obrzydliwych stylizacji, ktore wywoluja wymioty jak na powyzszym zdjeciu.

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Postautor: aina24 » 28 maja 2014 13:56

katsumi pisze:Jestem Polką, więc szukam znajomych polaków podkreślając na czym mi zależy. A tego że Polskie społeczeństwo jest zacofane nie da się ukryć.



Gdybys byla tolerancyjna to bys nie nazywala polakow narodem zacofanym..jestes tu akurat najmniej tolerancyjna.

graphdesigner
Gastarbeiter
Posty: 29
Rejestracja: 16 gru 2013 13:28

Postautor: graphdesigner » 28 maja 2014 16:02

MarcFloyd pisze:Sa tak samo nietolerancyjni, zmieniaja tylko obiekty. Przed wyjazdem obiektem ich nieteolerancji jest np. Swiadek Jehowy, po wyjezdzie Hindus ze sklepu na rogu.


Celny strzał milordzie.
Jednocześnie to cholernie smutne.

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 28 maja 2014 16:12

No i jeszcze nie zapomnijcie o nietolerancji na laktoze.

Jak tacy z was tolerancyjni ludzie, powinniście tolerować tych co innych nie tolerują.

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 28 maja 2014 19:04

MarcFloyd pisze:
emigrantka pisze:
Dokladnie - wiec swoje "alternatywne odmiennosci" niech sobie trzymaja dla siebie w swoich 4 scianach. Zmuszanie mnie do ogladania swirkow na ulicy/w metrze to jest ingerowanie w MOJE zycie.

8)


Zmuszanie mnie do ogladania ciebie na ulicy to jest wyrazna agresja przeciwko dobremu smakowi - czemu nie zamkniesz sie w czterech scianach?


pear doll niety jestes zdrowo

katsumi
Gastarbeiter
Posty: 27
Rejestracja: 25 maja 2014 14:55

Postautor: katsumi » 28 maja 2014 21:27

aina24 pisze:
katsumi pisze:Jestem Polką, więc szukam znajomych polaków podkreślając na czym mi zależy. A tego że Polskie społeczeństwo jest zacofane nie da się ukryć.



Gdybys byla tolerancyjna to bys nie nazywala polakow narodem zacofanym..jestes tu akurat najmniej tolerancyjna.

Wg nie rozumiem sensu Twojej wypowiedzi. Co tolerancja na do zacofania? W moim mieście wyjde na ulice i wszyscy się gapią a jak wyjde no w Anglii nikt nie zwróci uwagi bo ludzie zajmują sie sobą a nie tym jak "dziwnie" ktoś wygląda. Przemyśl to co chcesz odpisać.

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 28 maja 2014 23:07

Tolerancja to akceptacja WSZYSTKIEGo co dla ciebie jest "inne".

Skoro nie akceptujesz ludzi "gapiacych sie" na ciebie to dlaczego wymagasz zeby oni akceptowali ciebie?

Tolerancja dziala w dwie strony - najbardziej tolerancji WYMAGAJA ci ktorzy sami nie sa tolerancyjni wzgledem innych.

Jestes tego pieknym przykladem, Na rowni z MF ktory tez pear doll i o tolerancji a sam atakuje kazdego kto ma inne zdanie na jakikolwiek temat.

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 29 maja 2014 00:04

katsumi pisze: Przemyśl to co chcesz odpisać.



Daro?????

:shock: :shock:

katsumi
Gastarbeiter
Posty: 27
Rejestracja: 25 maja 2014 14:55

Postautor: katsumi » 29 maja 2014 06:22

emigrantka pisze:Tolerancja to akceptacja WSZYSTKIEGo co dla ciebie jest "inne".

Skoro nie akceptujesz ludzi "gapiacych sie" na ciebie to dlaczego wymagasz zeby oni akceptowali ciebie?

Tolerancja dziala w dwie strony - najbardziej tolerancji WYMAGAJA ci ktorzy sami nie sa tolerancyjni wzgledem innych.

Jestes tego pieknym przykladem, Na rowni z MF ktory tez pear doll i o tolerancji a sam atakuje kazdego kto ma inne zdanie na jakikolwiek temat.

Nie nie, chwila. Nie powiedziałam, że nie akceptuje ludzi gapiącyh się, tylko wskazałam przez to na tolerancję. Że dla ludzi to dziwne bo są przyzwyczajeni żeby robić to co inni i mało kto podąża swoją drogą.

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 29 maja 2014 12:01

emigrantka pisze:tolerancji WYMAGAJA ci ktorzy sami nie sa tolerancyjni wzgledem innych.

Jestes tego pieknym przykladem, Na rowni z MF ktory tez pear doll i o tolerancji a sam atakuje kazdego kto ma inne zdanie na jakikolwiek temat.



Sila twoich argumentow wprost mnie powalila na ziemie... a nie, czekaj, to smiech po prostu.

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 29 maja 2014 12:03

aina24 pisze: akurat na tym zdjeciu to ubioru wcale nie ma tylko sama glowa,



Wiec z widoku tej glowy wydedukowalas ze facet musi sie nie myc I napisalas o kims brudnym? Prorok, psiakrew.


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 208 gości