O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 28 kwie 2014 15:32

sports direct raczej nie celuje w posh klientow :roll:

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 28 kwie 2014 15:33

w karmiace matki widac tez nie :lol:

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 28 kwie 2014 15:35

w ta pania ktos przycelowal minimum 9 miesiecy wczesniej :wink:

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 28 kwie 2014 15:37

w tym samym sklepie? i teraz na niego czatuje tam myslisz?

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 28 kwie 2014 15:42

http://londynek.net/wiadomosci/article?jdnews_id=20690

ta siec sklepow widziala juz polski porod, polskie karmienie to moze i robia te dzieci tez tam kto wie ... pelno zakamarkow i sniadych sales assistants :)

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 28 kwie 2014 20:03

emigrantka pisze:znajoma z pracy za plecami mi siedzi i marudzi bo na jaki hotel nie spojrzy (wyjaz planuje) to "we do not accept children under 16 years of age" i ja szlag trafia bo ma dwoje malych
:roll:


Zauważ, że tu nie chodzi o to, że kobiety karmią piersią, tylko o darcie ryja przez małe dzieci i że się plączą pod nogami.

Wiele osób wyjeżdża odpocząć, a nie męczyć się z hałasującymi dziećmi.

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Postautor: aina24 » 28 kwie 2014 21:18

:lol:
darcie ryja- małe dzieci, cóż za kontrast :lol:
ale rzeczywiście dracych się bahorow to i ja nie moge, jedzenia bym nie szkodowala jak karmi niech karmi i ogólnie jak dzieciak płacze bo głodny to ok, ale jak się drze bez powodu to tez bym wygnala jakby mi do pracy ktos przyprowadzil :lol:

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 28 kwie 2014 21:44

albo w samolocie jak ryje dra/kopia w siedzenie czlowiekowi z tylu

macie male dzieci - to sie nimi zajmujcie tak zebym ja ich nie musiala slyszec/czuc/widziec

no i karmcie w domu

jak ktos ma male dziecko - do parku z nim na swieze powietrze i tam na lawce sobie karmcie jak chcecie

jak jestem w sklepie to mi takie widoki nie potrzebne - innym widac rowniez nie

:roll:

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 28 kwie 2014 21:51

emigrantka pisze:jak jestem w sklepie to mi takie widoki nie potrzebne - innym widac rowniez nie

:roll:


Jeżeli nie ma przy wejściu do sklepu informacji o zakazie wnoszenia jedzenia, nie mam nic przeciwko karmieniu w takim sklepie.

doubleblond
Gastarbeiter
Posty: 61
Rejestracja: 25 lis 2013 11:40

Postautor: doubleblond » 28 kwie 2014 22:11

przestancie sie juz czepiać dzieci, może poruszycie temat nachlanych lub naćpanych mord dorosłych których coraz wiecej i rady na to nie ma

nimue
Gastarbeiter
Posty: 69
Rejestracja: 13 mar 2012 06:42

Postautor: nimue » 28 kwie 2014 22:13

Czyli jak emigrantka wejdzie z batonem do danego sklepu to tez powinna byc na zbita twarz wywalona...a batona zjesc sobie w domu. I ok...jest dorosla,jak nir zje to nic jej nie bedzie. Ale niemowle musi tu i teraz...nie za godzine w domu. A rodzice niemowlecia maja prawo robic zakupy...w koncu karmienie piersia to nie areszt domowy. I zastanawiam sie skad taka ogromna niechec...moze zazdrosc?

doubleblond
Gastarbeiter
Posty: 61
Rejestracja: 25 lis 2013 11:40

Postautor: doubleblond » 28 kwie 2014 22:20

nimue pisze:Czyli jak emigrantka wejdzie z batonem do danego sklepu to tez powinna byc na zbita twarz wywalona...a batona zjesc sobie w domu. I ok...jest dorosla,jak nir zje to nic jej nie bedzie. Ale niemowle musi tu i teraz...nie za godzine w domu. A rodzice niemowlecia maja prawo robic zakupy...w koncu karmienie piersia to nie areszt domowy. I zastanawiam sie skad taka ogromna niechec...moze zazdrosc?


tez mi to do głowy przyszło
dzieci to nasz skarb, nie wiem jak w ogole mozna sie tak wyrazać o niewinnych istotach, wiele przy tym cierpi głod albo molestowanie z winy dorosłych własnie

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Postautor: aina24 » 29 kwie 2014 00:40

szczerze mowiac jesli o karmienie chodzi to zdarzalo mi sie widziec, ze karmila jakas matka dziecko I nigdy mi to nie przeszkadzalo, ale troche sie zdziwilam bo ja bym raczej tego nie robila osobiscie przy innych. Po pierwsze to przez taka prywatnosc, nie wywalabym cyckow (nawet przyslonietych lekko) przed obcymi z zadnego powodu, nawet do lekarza jak mam wybor to ide do kobiety. A po drugie nie stawiala bym innych w niezrecznej sytuacji bo takie sytuacja czasem sa niezreczne dla innych to na pewno. Choc mam kolezanke co ma teraz dziecko I karmi je gdzie popadnie I jak ja znam to wiem, ze to tez po czesci dla zwrocenia na siebie uwagi, wiec to kwestia charakteru.
Czasem siedze w metrze I faceci na przeciwko sie niezrecznie czuja, sie czerwienia I nie wiedza gdzie patrzec, az sie boje wzrok podniesc, a co jakbym jeszcze miala tak cycki wywalic, wiec pod tym wzgledem bym tego nie rozumiala, bo dzien w dzien gdzie sie nie ruszy to szczegolnie faceci patrza zawsze na twarz az do momentu jak sie na nich nie spojrzy I buraka nie spala, potem na cycki na dupe I to dzien w dzien czy w metrze, czy w sklepie czy na ulicy, wiec nie wyobrazam sobie bym miala takie sytuacja prowokowac wystawiajac dodatkowo cycki z jakiegokolwiek powodu...

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Postautor: aina24 » 29 kwie 2014 00:46

doubleblond pisze:
nimue pisze:Czyli jak emigrantka wejdzie z batonem do danego sklepu to tez powinna byc na zbita twarz wywalona...a batona zjesc sobie w domu. I ok...jest dorosla,jak nir zje to nic jej nie bedzie. Ale niemowle musi tu i teraz...nie za godzine w domu. A rodzice niemowlecia maja prawo robic zakupy...w koncu karmienie piersia to nie areszt domowy. I zastanawiam sie skad taka ogromna niechec...moze zazdrosc?


tez mi to do głowy przyszło
dzieci to nasz skarb, nie wiem jak w ogole mozna sie tak wyrazać o niewinnych istotach, wiele przy tym cierpi głod albo molestowanie z winy dorosłych własnie



User nie pisal o biednych dzieciach czy molestowanych I glodujacych tylko o rozpieszczonych dzieciach ' dracych ryje' bez przyczyny. To jest roznica.

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 29 kwie 2014 01:38

aina24 pisze:A po drugie nie stawiala bym innych w niezrecznej sytuacji bo takie sytuacja czasem sa niezreczne dla innych to na pewno.


No bo jak ludzie od małego są uczeni przez katoli, że nagość to wstyd i patologia, to potem jest niezręcznie.
Zwykle wakacje w Hiszpanii pozwalają się wyleczyć z uczucia niezręcznośći na widok cycków raz na zawsze ;)


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 172 gości