O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
bezszalu
Gastarbeiter
Posty: 25
Rejestracja: 22 lip 2014 12:11

Postautor: bezszalu » 22 lip 2014 12:16

Witam. Od kilku dni sledze londynek. Ot tak sobie. Na poczatku pomyslalem o Was -starzy bywalcy,ze troszke przesadzacie ale w miare czytania kolejnych porad iposto, klotni itd ,doszedlem do wniosku ,ze macie racje. A juz jesli chodzi o KK to gratulacje. Super wyczucie. Jestem pod wrazeniem.To wam powinno sie dziekowac a nie takim oszolomom. Dziekuje. : :D

nimue
Gastarbeiter
Posty: 69
Rejestracja: 13 mar 2012 06:42

Postautor: nimue » 23 lip 2014 12:56

No to teraz ja pare slow na temat pana Kawczynskiego powiem. Otoz jest to oszust i kombinator pierwszej klasy, z kompleksem boga, mitoman jakich malo. Po akcji na fb przekrecil ludzi na kupe kasy, namieszal choremu czlowiekowi w zyciu, zyl, mieszkal i jadl jak panisko za kase naiwnych ludzi z dobrym sercem. Jak odkryto kim jest i zazadano rozliczen, to obrazil sie na wszystkich i poblokowal negatywne wpisy zostawiajac jedynie laurki od nawiedzonych bab. A kiedy juz braklo frajerow by go utrzymywali...zaczal wydzwaniac do ludzi, ktorym to niby mial pomagac, zeby mu kase pozyczyli. Z dala od tego typa...bo gosc jest przekreciarzem do kwadratu.

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 23 lip 2014 21:23

Czyli miałem racje...

ironick3
Gastarbeiter
Posty: 10
Rejestracja: 23 lip 2014 23:55

Postautor: ironick3 » 24 lip 2014 00:08

bezszalu pisze:Witam. Od kilku dni sledze londynek. Ot tak sobie. Na poczatku pomyslalem o Was -starzy bywalcy,ze troszke przesadzacie ale w miare czytania kolejnych porad iposto, klotni itd ,doszedlem do wniosku ,ze macie racje. A juz jesli chodzi o KK to gratulacje. Super wyczucie. Jestem pod wrazeniem.To wam powinno sie dziekowac a nie takim oszolomom. Dziekuje. : :D


chwala ci panie i krolu ortografii :D:D:D
nareszcie ktos, kto wie, ze piszemy 'oT tak', a nie 'oD tak' :lol:
ps
ale pozwolisz, ze nie bede zakladala nowego watku pt. 'podziekowania'?
:wink:

ironick3
Gastarbeiter
Posty: 10
Rejestracja: 23 lip 2014 23:55

Postautor: ironick3 » 24 lip 2014 00:09

nimue pisze:No to teraz ja pare slow na temat pana Kawczynskiego powiem.


TERAZ?
rychlo w czas... :D
;)


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 62 gości