O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
Olaficia
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 24 sty 2014 16:42

Jak wysłać gotówke do Polski

Postautor: Olaficia » 24 sty 2014 16:46

Jak w temacie.
Bez kart i konta

maya
Rezydent
Posty: 1120
Rejestracja: 28 wrz 2007 11:57
Kontaktowanie:

Postautor: maya » 24 sty 2014 16:57

Western union, money gram ..

Olaficia
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 24 sty 2014 16:42

Postautor: Olaficia » 25 sty 2014 09:43

Czy to dziala tak jak kiedys w Opaltransfer?
To jest, ide do banku i wplacam na ich konto a potem dzwonie i na drugi dzien mam pieniadze na polskim koncie?

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Re: Jak wysłać gotówke do Polski

Postautor: MarcFloyd » 28 sty 2014 12:22

Olaficia pisze:Bez kart i konta


Kupujesz pluszowego misia, noz, igle I nitke.

Nozem przecinasz nitki laczace glowe misia z reszta ciala. Przez szyje wyciagasz wate, ktora napchany jest w srodku. W miejsce waty wkladasz plik banknotow (najlepiej piecdziesiatki). Nawlekasz igle I za pomocy nitki przyszywasz misiowi glowe z powrotem. Nadajesz przesylka priorytetowa. W Polsce musisz miec przygotowanego "slupa" od ktorego przesylke odbierze zaufana ci osoba.

Wystarczajaco szczegolowo do tematu?

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Re: Jak wysłać gotówke do Polski

Postautor: Usercostam » 28 sty 2014 12:50

MarcFloyd pisze:
Olaficia pisze:Bez kart i konta


Kupujesz pluszowego misia, noz, igle I nitke.

Nozem przecinasz nitki laczace glowe misia z reszta ciala. Przez szyje wyciagasz wate, ktora napchany jest w srodku. W miejsce waty wkladasz plik banknotow (najlepiej piecdziesiatki). Nawlekasz igle I za pomocy nitki przyszywasz misiowi glowe z powrotem. Nadajesz przesylka priorytetowa. W Polsce musisz miec przygotowanego "slupa" od ktorego przesylke odbierze zaufana ci osoba.

Wystarczajaco szczegolowo do tematu?


Amatorka.

Przy dużej ilości banknotów pies może wyczuć zapach kokainy (każdy banknot ma jej śladowe ilości).

1. Kupujesz urządzenie do pakowania próżniowego i woreczki
2. Kupujesz gazety z dołączanymi płytami DVD
3. Przygotowujesz banknoty w kupki po 1000 funtów (np 20 x 50 funtów) każda. Rozsuwasz i zaginasz banknoty tak, aby zajmowały powierzchnię płyty DVD
4. Dezynfekujesz dłonie, zakładasz rękawiczki winylowe
5. Pęsetą wkładasz kupkę banknotów do woreczka. Woreczek podajesz do pakowarki próżniowej aby odessać powietrze.
6. Woreczek z baknotami pęsetą wkładasz do kolejnego woreczka i czynność powtarzasz 3 razy.
7. Rozcinasz kartonik na płytę DVD i wkładasz tam sprasowane banknoty.
8. Czynność powtarzasz dla każdego 1000
9. Pakujesz w kopertę bąbelkową i wysyłasz za pomocą Special Delivery na poczcie na prawdziwe dane

calkowski@wp.pl
Gastarbeiter
Posty: 21
Rejestracja: 28 sie 2010 18:18

No i w końcu wyszło szydło z worka

Postautor: calkowski@wp.pl » 28 sty 2014 19:15

MarcFloyd i usercostam to debile.

Kto się pyta bo ma problem ,a wy co jaja se robicie?

Mam wrażenie ze chodzi o to, aby na wyciągu z konta nie były widoczne przelewy do Polski.

Ja kiedyś jak nie miałem konta to korzystałem z prepaid-owej karty debetowej

ironick
Emigrant
Posty: 735
Rejestracja: 17 paź 2013 22:35

Postautor: ironick » 29 sty 2014 01:34

sam jestes debil
na glupie pytanie calkiem smieszne odpowiedzi
nie rozumiem co sie czepiasz

marcinek33
Emigrant
Posty: 146
Rejestracja: 16 sie 2012 10:30

Postautor: marcinek33 » 29 sty 2014 07:44

A czy ktoś z was wysyłał pieniądze za pośrednictwem kantorów inernetowych?

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Re: No i w końcu wyszło szydło z worka

Postautor: MarcFloyd » 29 sty 2014 13:00

calkowski@wp.pl pisze:
Mam wrażenie ze chodzi o to, aby na wyciągu z konta nie były widoczne przelewy do Polski.



A co, Cieciowski? Ktos ci chce wyslac kase za wyrobienie ukrainskiego prawa jazdy?

calkowski@wp.pl
Gastarbeiter
Posty: 21
Rejestracja: 28 sie 2010 18:18

Postautor: calkowski@wp.pl » 30 sty 2014 12:35

Marc Fluj pogrzeb lepiej na smietniku to dowiesz sie paru ciekawych zeczy.

Co do przelewow to karta prepaidowa moim zdaniem jest najlepsza.
Pozdrawiam

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 30 sty 2014 13:36

calkowski@wp.pl pisze:Marc Fluj pogrzeb lepiej na smietniku to dowiesz sie paru ciekawych zeczy.



Ty zapewne jestes dobrze poinformowany o tym co w smietnikach...

user846809
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 04 lut 2014 22:43

moje typy

Postautor: user846809 » 04 lut 2014 22:45

Ja osobiście używam dwóch serwisów i jestem bardzo zadowolony:

1. transfergo - mają bardzo dobry kurs, prosta i szybka rejestracja, pieniądze już w ciągu 24 godzin na koncie w Polsce, wszystko przez internet bez wychodzenia z domu. Opłata to zawsze tylko £2,50. Korzystając z tego linku co podałem możecie nawet mieć pierwszy przelew za darmo. Tanio i szybko, a do tego przyzwoity kurs.

2. transferwise - jeszcze lepszy kurs, opłata do 200 funtów kosztuje tylko funciaka, a powyżej 200 to 0,5% od tej kwoty. Rejestracja też szybka, pieniądze w Polsce (i nie tylko w Polsce) w ciągu 1-3 dni. Trochę potrzeba więcej czasu do zrobienia przelewu ale kurs mają niesamowity. Aby zrobić przelew potrzeba IBAN banku i Konta w Polsce - można to znaleźć na wyciągu bankowym albo zapytać się w banku. Po pierwszym razie jak się ma te dane to jest już bardzo prosto i nie trzeba ich już podawać. U nich zawsze mam najlepszy kurs, należy tylko przekalkulować czy przy wyższych kwotach nie wychodzi drożej, bo jest procentowa opłata (tj przy £1000 kosztuje £5). Dzięki temu linkowi co podałem macie także pierwszy przelew za darmo więc jak ktoś ma większą kwotę do przesyłki to może korzystnie wysłać dzięki temu. [url][/url]


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 37 gości