O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
frisen
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 07 mar 2008 13:21

Za darmo - Playstation 3/ Xbox 360/ PSP/ NDS/ Wii

Postautor: frisen » 07 mar 2008 13:21

Jak otrzymać darmową konsolę :D :D :D
Aby otrzymać wybraną przez siebie konsolę za darmo kliknij tutaj
Obrazek
W skrócie - jeśli mieszkasz w UK lub USA możesz otrzymać najnowszą konsolę do gier za darmo (nie tylko konsolę, ale ja na razie ograniczam się do tego sprzętu). Wiem, że brzmi to niewiarygodnie (sprzęt wart nawet kilkaset funtów za friko)... sam na początku nie do końca byłem pewien, czy nie jest to tzw. scam (internetowe oszustwo). Sprawdziłem więc dokładnie tę ofertę i jest w porządku. Jak to wszystko działa? Prosto - tworzymy na stronie firmy oferującej tę "promocję" konto i wypełniamy ofertę jednego ze sponsorów. Potem jeszcze znajdujemy kilka osób (ile dokładnie, to zależy od tego, którą konsolę wybraliśmy), które zrobią to samo i już - czekamy na listonosza :-). Mały kruczek :roll: - większość ofert sponsorów (najczęściej są to triale usług) jest płatna :evil: ... Na szczęście opłaty są niziutkie :twisted: - np. 5 funtów, poza tym są takie oferty, na których można zarobić (ja np. skorzystałem z oferty bukmachera Coral i trochę wygrałem :P ). Są też oferty darmowe (np. w UK - trzeba na okres testowy zapisać się do internetowej wypożyczalni filmów, wypożyczyć jakiś film... i już :-)), ale ich nie polecam, bo strasznie długo trwa ich późniejsza weryfikacja ("zaliczenie" - przy ofercie Coral jest to raptem 2 - 3 godziny). Gdy już skorzystamy z którejś z ofert sponsora, to 1/3 zadania jest za nami - teraz już tylko trzeba znaleźć innych chętnych na darmowy sprzęt, co nie jest aż tak trudne, bo oferta jest bardzo dobra :twisted: . Kto za to płaci? :?: Sponsorzy :idea: ... nawet jeśli zrobi się płatną ofertę i wszyscy poleceni zrobią to samo, to suma wpłaconych pieniążków nijak nie może się równać kosztowi konsoli :arrow: reszta pieniędzy jest od sponsorów, którzy mają nadzieję, że klienci korzystający z okresu próbnego pozostaną z nimi dłużej i płacą firmie, która ich dla nich pozyskała wielokrotność opłaty za okres próbny (która czasami, tak jak w przypadku wypożyczalni Lovefilm, wynosi zero).
Jeśli więc chcecie za darmo otrzymać Playstation 3/ Xbox 360/ Nintendo Wii/ Nintendo DS lub Sony PSP to zapraszam tutaj :arrow: darmowe konsole
Jeśli ktoś ma jakieś pytania, to z chęcią na nie odpowiem.Obrazek
Aby otrzymać wybraną przez siebie konsolę za darmo kliknij tutaj

ODINN
Posty: 0
Rejestracja: 03 paź 2008 14:03

Postautor: ODINN » 07 mar 2008 17:13

wole posiedziec te pare dni w pracy.... :lol: :lol: :lol: :lol:

frisen
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 07 mar 2008 13:21

Postautor: frisen » 07 mar 2008 18:18

Jak kto woli :)
Tylko zauważ, że zdobywając tak konsolkę, resztę kasy możesz przeznaczyć na gry :lol:
A te niestety są dość drogie :cry: No ale jak się ma stałe źródło dochodu, to można się zapisać do jakiejś wysyłkowej wypożyczalni :P

user1697323
Gastarbeiter
Posty: 7
Rejestracja: 05 lis 2007 22:19

Postautor: user1697323 » 07 mar 2008 19:24

Za darmo bym tego nie wzial;) Nie szkoda wam na to czasu?

ODINN
Posty: 0
Rejestracja: 03 paź 2008 14:03

Postautor: ODINN » 07 mar 2008 19:47

Tylko zauważ, że zdobywając tak konsolkę, resztę kasy możesz przeznaczyć na gry
A te niestety są dość drogie No ale jak się ma stałe źródło dochodu, to można się zapisać do jakiejś wysyłkowej wypożyczalni


wole posiedziec nastepne 3 dni w pracy i kupic sobie kilka/nascie gierek... na pare miesiecy styknie... :lol:


Za darmo bym tego nie wzial;) Nie szkoda wam na to czasu?


zalezy od pracy jaka masz, od otoczenia i co robisz po niej itd... ja np wolalbym juz psp/ps2/3 niz stekanie nad piwem w jakiejs mordowni. serio... :P

na dodatek to doskonaly wypelniacz czasu, jak i pozeracz, jak i odwracacz uwagi jak masz cos pilnie zrobic... :lol:

chanertworcel
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 02 wrz 2007 01:33

Postautor: chanertworcel » 08 mar 2008 03:13

to cale 'Freecentre.co.uk' wydaje sie byc totalnym oszustwem, strona wyglada na typowo amatorska(nawet skrypt Javy uzyty jest z darmowej strony http://javascript.internet.com) , NIE MA absolutnie zadnego adresu, telefonu ani opisu firmy, czy to wogole jest jakas firma? Chcialbym sprawdzic ta firme w jakiejs rzadowej instytucji ktora by zweryfikowala czy fira Freecentre.co.uk jest legalnie zarejestrowanym podmiotem.

No to chyba na tyle, nie ufalbym takiej trefnej stronie bez zadnego kontaktu, do jakiej ta strona firmy nalezy i nawet nie ma zadnych 'Terms & conditions' ani dokladnych instrukcji tylkowklejone filmiki z youtube jakis urywek z CNN o tego typu ofertach....


OGULNIE MOWIAC... CHLAM I OSZUSTWO!

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 10 mar 2008 12:15

kazda legalna firma powinna byc w spisie na http://www.companieshouse.gov.uk/

maya
Rezydent
Posty: 1120
Rejestracja: 28 wrz 2007 11:57
Kontaktowanie:

Postautor: maya » 10 mar 2008 14:38

http://cqcounter.com/whois/ i wpisac Freecentre.co.uk

swoja droga.. nikt dzisiaj za darmo nic nie daje.. kolejna piramidka i kombajn do zbierania maili... a pozniej spamu i scamu pelno..


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 29 gości