O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
kaslawka
Rezydent
Posty: 1830
Rejestracja: 07 paź 2007 13:54

Postautor: kaslawka » 12 mar 2008 16:09

no oczywiscie ze to nie faszyzm wg mojej opinii, nie atakuje tu nikogo....
jak dla matki powiadasz......no milosc w moim sercu jest ale nie ma potrzeby zmiany jej zycia, bo nie jestem z nia blisko fizycznie, nie widze jej zycia, nie widze jej emocji, gniewu i frustracji, moge tylko o tym SLYSZEC a to nie upowaznia mnie do wyrazania opinii i jej zyciu i mowieniu co jest dla niej dobre. Na odleglosc Polski sie nie zmieni a jesli ktos ja opuscil to oznacza ze nie jest ona dla niego az tak wazna.....wiec czy mowienie o milosci patriotycznej nie jest czasami obluda?

user940736
Emigrant
Posty: 165
Rejestracja: 10 lis 2007 19:53

Postautor: user940736 » 12 mar 2008 16:33

kaslawka pisze:no oczywiscie ze to nie faszyzm wg mojej opinii, nie atakuje tu nikogo....
jak dla matki powiadasz......no milosc w moim sercu jest ale nie ma potrzeby zmiany jej zycia, bo nie jestem z nia blisko fizycznie, nie widze jej zycia, nie widze jej emocji, gniewu i frustracji, moge tylko o tym SLYSZEC a to nie upowaznia mnie do wyrazania opinii i jej zyciu i mowieniu co jest dla niej dobre. Na odleglosc Polski sie nie zmieni a jesli ktos ja opuscil to oznacza ze nie jest ona dla niego az tak wazna.....wiec czy mowienie o milosci patriotycznej nie jest czasami obluda?
wiesz co, ja tu juz tyle razy slyszalem, ze "jak jestes taki Polak to czemu tu siedzisz, a nie tam?", ale czy jest taki obowiazek? nie jestem Polakiem dlatego ze gdziestam sie urodzilem czy gdziestam mieszkam, ale czuje sie nim, tak jak czuje sie czlonkiem rodziny ktorej nazwisko nosze - to jest moja tozsamosc, to jestem ja, urodzony i uksztaltowany na podobienstwo swoich rodzicow - doroslem i opuscilem dom, ale to nie znaczy, ze go zdradzam, zostawiam na pastwe losu, zapominam - zycie to ciaglosc a nie pojedyncze odcinki, nie mozna stac sie innym czlowiekiem na zawolanie. przy okazji - jest tez odwrotnosc podejscia "jak jestes taki Polak to czemu tu siedzisz, a nie tam?" - "jak nie jestes Polak to wypie*dalaj z Polski", dla mnie oba sa zle, chociaz niby takie inne to jednak identyczne, prymitywne, jakby czlowiek byl niewolnikiem swojej narodowosci i nie mogl sam decydowac o swoim zyciu

pozdr

kaslawka
Rezydent
Posty: 1830
Rejestracja: 07 paź 2007 13:54

Postautor: kaslawka » 12 mar 2008 16:41

ale co innego drogi userze...(cholera jakies imie bys dal :D ) czuc sie Polakiem a co innego wypowiadac sie nt co jest dla tej Polski dobre a co nie w tym momencie, my tylko slyszymy o tym co tam sie dzieje, nie jestesmy tego czescia.... no ale, to tylko moje zdanie.........
no a inna kwestia jest brak akceptacji dla innych ras niz twoja.......czemu tu przyjechales? Tego za cholere nie moge zrozumiec. Bo jesli np nienawidze zydow (to tylko przyklad :) ) to nie pojade mieszkac do Izraela....

user940736
Emigrant
Posty: 165
Rejestracja: 10 lis 2007 19:53

Postautor: user940736 » 12 mar 2008 17:07

kaslawka pisze:ale co innego drogi userze...(cholera jakies imie bys dal :D ) czuc sie Polakiem a co innego wypowiadac sie nt co jest dla tej Polski dobre a co nie w tym momencie, my tylko slyszymy o tym co tam sie dzieje, nie jestesmy tego czescia.... no ale, to tylko moje zdanie.........
no a inna kwestia jest brak akceptacji dla innych ras niz twoja.......czemu tu przyjechales? Tego za cholere nie moge zrozumiec. Bo jesli np nienawidze zydow (to tylko przyklad :) ) to nie pojade mieszkac do Izraela....
ja to widze troche inaczej - moim zdaniem dla Polski jest dobre kiedy zwykli ludzie maja wplyw na to co sie w ich zyciu dzieje, a nie oszukujmy sie, ze Polak w Polsce jest bidny, martwi sie czy mu starczy "do pierwszego", a o wszystkim decyduja urzedasy. ja sie nie ludze, ze jakas partia nagle wyskoczy i zrobi tak, ze bedzie "spoleczenstwo obywatelskie" i "swiadoma demokracja" - na to trzeba lat pracy, bogacenia sie ludzi, wytworzenia jakiejs faktycznie swiadomej grupy spolecznej - takiej klasy sredniej, z ktora urzedasy i politycy juz sie beda liczyc. i mam taka cicha nadzieje, ze jest wiecej myslacych podobnie, ktorzy wyemigrowali nie tylko po to zeby lepiej jesc, miec fajniejsze ciuchy i sie chwalic po wsi jacy to uni tera angole som ;) powaznie - chce zeby moja praca przyniosla wieksze efekty, takze dla moich dzieci - zeby one mogly miec szacunek dla siebie i nie byly tylko zebrakami wciaganymi w polityczne gierki rydzykowcow i michnikowcow czy innych kretynow zaslepionych ideologia. a jak idzie o ta "nienawisc" - nikogo nie nienawidze, ani zydow ani czarnych ani bialych, tylko takich wszy marcflojdow, ktorzy robia sobie swietna zabawe plujac porzadnym ludziom w twarz i wyzywajac ich ciagle od jakichs nazioli, bo maja pomysl na wlasne zycie i pieprza parady tolerancji i caly ten cyrk. ja ludzi szanuje, ale tylko takich co maja poukladane w glowie - bialych, czarnych, zydow, wszystkich, ale z debilstwem bede walczyl, taki juz jestem

pozdr

kaslawka
Rezydent
Posty: 1830
Rejestracja: 07 paź 2007 13:54

Postautor: kaslawka » 12 mar 2008 17:11

pozdrawiam cie userze rowniez :lol:
i zmien sobie nick na jakies porzadne imie bo juz sie w cyfrach gubie... :wink:

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 12 mar 2008 19:27

Nazi pisze:widzisz, widzisz jak ci latwo szufladkowac ludzi, upychac ich w ciasne stereotypowe kategorie? nie byloby to takie proste gdyby nie ciezka praca tysiecy marcflojdow na calym swiecie uczacych ludzi jak i co myslec.


Oczywiscie Naziolku. Wszechmocny UKLAD stworzony z tysiecy MarcFloydow na calym swiecie.Uklad, wyksztalciuchy i w dodatku stoja tam gdzie ZOMO :lol: :lol: :lol:
Widzisz Naziolku jak latwo WAM szufladkowac ludzi? Wedlug rasy, narodowosci, ksztaltu czaszki czy dlugosci nosa.


Nazi pisze: nikogo nie nienawidze, ani zydow



Nazi pisze:wystapienia studenckie to jedno a walka o wladze to drugie, akurat w marcu '68 wiekszosc emigrantow to byly zydowskie psy


Nazi pisze:
tylko takich wszy marcflojdow, ktorzy robia sobie swietna zabawe plujac porzadnym ludziom w twarz


Prawie mnie wzruszyles, nazistowskie scierwo. Tak, bede plul wam "porzadnym" weszpolakom w rasistowska gebe. Tylko zastanawiam sie, co tu robisz Naziolku?

Kasia zapytala cie Naziolku co rasista robi w kraju gdzie sa ludzie innych ras i zamiast odpowiedzi dostala twoj zwyczajowy belkot. Wiec moze mi odpowiesz Naziolku?
Bo, wiesz, jak czytam takie scierwa jak ty to obawiam sie iz przez pryzmat ich wizerunku zacznie byc postrzegana cala spolecznosc polonijna.
I miedzy innymi dlatego takie scierwa tepie.
Ostatnio zmieniony 12 mar 2008 22:11 przez MarcFloyd, łącznie zmieniany 1 raz.

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 12 mar 2008 19:43

Ps.

A tak zupelnie BTW to dziwnym trafem nasz drogi Nazi pojawil sie wtdy jak znikl Rectonic, i to pojawil sie w tym samym temacie kilka postow ponizej.
Czyzby kolejne wcielenie mlodego weszpolaka i wielbiciela Dmowskiego?

Ktos sie bawi w Gonza/Lipe/Irona :lol:

arni1202
Gastarbeiter
Posty: 43
Rejestracja: 01 mar 2008 20:54

Postautor: arni1202 » 12 mar 2008 22:46

WIDZĘ ZE TROSZKĘ NIEKTÓRZY ODBIEGLI OD TEMATU I ZACZYNA NAM SIE TU POJAWIAĆ PROPAGANDA NAZISTOWSKU-FASZYSTOWSKO-NACJONALISTYCZNA ALA "GEBELS" WIEC MAM OBOWIĄZEK WSPOMÓC MARCFLOYDA: PAJACE Z PĘDZLAMI NA GŁOWIE (GRZYWKA ) PO ŚCIĘCIU WŁOSÓW RESZTKI MÓZGU WAM WYWIAŁO I PRZESTAŃCIE SIE NAPINAĆ BO I TAK NIC NIE ZROBICIE BO ZAWSZE W D..E DOSTAWALIŚCIE I BĘDZIECIE DOSTAWAĆ. WASZE DZIWNE KOMENTARZE SA ŚMIESZNE I ZNACZĄ TYLKO TYLE ZE EDUKACJE ZAKOŃCZYLIŚCIE NA ZERÓWCE BO DALEJ TO JUŻ WAM SRANO DO GŁOWY O WYŻSZOŚCI RASY I INNYCH DZIWACTWACH I ZAWSZE STANĘ PO DRUGIEJ STRONIE BARYKADY I SPOJRZĘ CI W TWARZ I JAK TRZEBA BĘDĘ WALCZYŁ TAK SAMO JAK TO ROBIŁEM W POLSCE. JESTEŚCIE ŚMIESZNYMI MAŁYMI CHŁOPCAMI KTÓRZY WYJECHALI OD MAMUSI I Z TĘSKNOTY MUSZĄ SIE GDZIEŚ WYPŁAKAĆ. ZABIERAJCIE ZABAWKI I .................................................... . ANARCHIA W MOIM SERCU - POKÓJ W MOJEJ DUSZY

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 13 mar 2008 07:51

Arni na koniec pownienes dodac:


Hasta la vista, Baby ! :lol:

user1310596
Gastarbeiter
Posty: 28
Rejestracja: 09 wrz 2007 09:58

Postautor: user1310596 » 13 mar 2008 18:25

A ja jestem antysemitą:)) hahah i rasistą hihihi:) Ręki nie podaje czarnuchom ,pedałom i brudasom. I wolno mi!!!! nietolerancyjne oszołomy z flojdą na czele

Precz z antypolskim jadem ociekającym z czarnych warg flojdy i jego klakierów!!!

Z antysemicko-rasistowskim pro-narodowym pozdrowieniem

arni1202
Gastarbeiter
Posty: 43
Rejestracja: 01 mar 2008 20:54

Postautor: arni1202 » 13 mar 2008 18:45

user1310596 pisze:A ja jestem antysemitą:)) hahah i rasistą hihihi:) Ręki nie podaje czarnuchom ,pedałom i brudasom. I wolno mi!!!! nietolerancyjne oszołomy z flojdą na czele

Precz z antypolskim jadem ociekającym z czarnych warg flojdy i jego klakierów!!!

Z antysemicko-rasistowskim pro-narodowym pozdrowieniem



A JA PODAJE RĘKĘ TYM JAK TO TY ICH NAZYWASZ : CZARNUCHOM, PEDAŁOM, BRUDASOM I WOLNO MI I MOGĘ SIE ZAŁOŻYĆ ZE ODKĄD JESTEŚ W ANGLII TO NIE RAZ JUŻ PODAŁEŚ IM SWOJA BIAŁĄ RĘKĘ.

NAJPIERW JESTEŚMY LUDŹMI



ANARCHIA W MOIM SERCU - POKÓJ W MOJEJ DUSZY


Z ANTY - FASZYSTOWSKIM POZDROWIENIEM

I Kiedy Jeszcze Raz Wspomnisz O Rasizmie, Zapamiętaj:
Wszyscy Jesteśmy Murzynami Dla Władców Tej Ziemi

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 13 mar 2008 19:58

user 1d10ta pisze:A ja jestem antysemitą) hahah i rasistą hihihi:)


Przede wszystkim jestes imbecylem.

arni1202
Gastarbeiter
Posty: 43
Rejestracja: 01 mar 2008 20:54

Postautor: arni1202 » 13 mar 2008 20:34

WŁAŚNIE MIAŁEM NIEPRZYJEMNOŚĆ SPOTKAĆ TRZECH TZW. "PRAWDZIWYCH POLAKÓW" JEDEN Z NICH TOCZYŁ ROZMOWĘ TELEFONICZNA A DWAJ POZOSTALI MU WTÓROWALI I MUSZE PRZYZNAĆ ZE ICH EDUKACJA SZKOLNA SKOŃCZYŁA SIE NA ZERÓWCE BO MOJA CÓRKA KTÓRA MA 5 LAT POTRAFI ZŁOŻYĆ BARDZIEJ DOJRZALE I ZBUDOWANE ZDANIE OD NICH WIEC CO MOŻNA OD NICH WYMAGAĆ ŻEBY MIELI SZACUNEK DO INNOŚCI, INNEJ KULTURY, RELIGII JAK NIE MAJA JEJ DLA SIEBIE

ANARCHIA W MOIM SERCU - POKÓJ W MOJEJ DUSZY

user1310596
Gastarbeiter
Posty: 28
Rejestracja: 09 wrz 2007 09:58

Postautor: user1310596 » 13 mar 2008 22:13

Swoją drogą dobrze że jest internet.... siepacze pokroju przechrzczeńca Flojdy i jego sfora w innych okolicznościach pewnie by mnie na stosie spalili i na pal nabili :)

arni1202
Gastarbeiter
Posty: 43
Rejestracja: 01 mar 2008 20:54

Postautor: arni1202 » 13 mar 2008 22:22

user1310596 pisze:Swoją drogą dobrze że jest internet.... siepacze pokroju przechrzczeńca Flojdy i jego sfora w innych okolicznościach pewnie by mnie na stosie spalili i na pal nabili :)



DLA CIEBIE NA PEWNO BEZPIECZNIEJ BO BYŚ ZEBRAŁ CO NIE CO ZA GŁUPOTĘ A Z DRUGIEJ STRONY TO CI POMAGA W POZNAWANIU KOBIET STRONY Z DUŻA DAWKA SEXU SA W SAM RAZ DLA CIEBIE WIEC SIADAJ, OGLĄDAJ I POBAW SIE SAM ZE SOBĄ BO TYLKO TYLE CI ZOSTAŁO.


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 100 gości