O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Zarejestruj sie i glosuj - pomoz uwalic UKIP

Postautor: MarcFloyd » 20 sty 2014 13:21

http://londynek.net/wiadomosci/'To+moze ... s_id=20721

Jak powstrzymać Ukip i eurosceptyków? Trzeba głosować w zbliżających się wyborach do Parlamentu Europejskiego - przekonują pro-europejscy politycy.

Około 450 tysięcy Polaków - a także mniejszości hiszpańskie, włoskie, bułgarskie i rumuńskie - będą nakłaniane do wzięcia udziału w majowych wyborach do Parlamentu Europejskiego. Do ich skrzynek pocztowych trafią listy o takiej treści: "To może być ostatnia szansa, żeby zagłosować na Wyspach" lub "Od tego może zależeć Twoja przyszłość, a także przyszłość Twojej rodziny, sąsiadów i przyjaciół".

AnkaMAk
Posty: 0
Rejestracja: 21 kwie 2008 10:33

Postautor: AnkaMAk » 20 sty 2014 13:27

Eee, i z kogo bede sie wtedy smiac? Niech przoduja w wyborach, niech wygrywaja - bedzie ciekawie :)

Dzieki UKIP wiem, ze zyje w kraju Benny Hilla :)

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 20 sty 2014 15:12

Ja właśnie będę głosować na UKIP. Jedyna sensowna partia w UK.

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 21 sty 2014 13:19

usercostam pisze:Ja właśnie będę głosować na UKIP.



Ale ty nie jestes tutaj wzorem racjonalnego zachowania...

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 21 sty 2014 13:34

MarcFloyd pisze:
usercostam pisze:Ja właśnie będę głosować na UKIP.



Ale ty nie jestes tutaj wzorem racjonalnego zachowania...


Ha ha bo Labour czy Conservatives są racjonalni - chyba w okradaniu podatnika jedynie.

Zagłosuje na każdą partie która pogoni lewactwo.

AnkaMAk
Posty: 0
Rejestracja: 21 kwie 2008 10:33

Postautor: AnkaMAk » 21 sty 2014 13:55

usercostam pisze:Zagłosuje na każdą partie która pogoni lewactwo.

Ktore lewactwo? To polskie, czy brytyjskie?

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 21 sty 2014 13:57

usercostam pisze:
Zagłosuje na każdą partie która pogoni lewactwo.


Przestan pieprzyc bo sie noz w kieszeni otwiera.

Ja wiem ze lubisz mowic koszmarne bzdury I prowokowac do reakcji, ale zapewniam cie ze ewentualny sukces UKIP I jego konsekwencje dla Polakow w UK sa zbyt powazne na twoje zwykle pajacowanie.

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 21 sty 2014 17:59

MarcFloyd pisze:
usercostam pisze:
Zagłosuje na każdą partie która pogoni lewactwo.


Przestan pieprzyc bo sie noz w kieszeni otwiera.

Ja wiem ze lubisz mowic koszmarne bzdury I prowokowac do reakcji, ale zapewniam cie ze ewentualny sukces UKIP I jego konsekwencje dla Polakow w UK sa zbyt powazne na twoje zwykle pajacowanie.


Ale ja mówie zupełnie poważnie. Będę głosować na UKIP, bo ze wszystkich partii oferuję najwięcej tego co mnie interesuje, a mianowicie:

- wyjśćie z Unii Europejskiej
- niższe podatki
- cięcia w councilach i obniżenie council tax
- deportacje zagranicznych przestępców
- wzięcie się w końcu za uliczne gangi (m.in poprzez zmniejszenie biurokracji w Policji i legalizację narkotyków oraz prostytucji)
- zmiana prawa, aby było mniej pobłażliwe dla uciążliwych przestępców (obecnie ludzie nawet nie zgłaszają przestępstw, bo sądy i tak wypuszczają albo dają jakieś śmieszne prace społeczne, często nawet sama policja nie reaguje, bo wie, że sąd i tak puści)
- koniec z "polityczną poprawnością" i lewackim psuciem języka
- większa kontrola imigracji

I wiele innych...

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 21 sty 2014 20:44

blondynek pisze:
usercostam pisze:
- niższe podatki
- cięcia w councilach i obniżenie council tax

ahahahaha

chcialabym to zobaczyc! :lol:
kazdemu sie wydaje ze mozna ale jak juz do wladzy dochodza to im sie nigdy nie udaje :lol:


Dlaczego? Conservatives się udało (chociaż bardzo konserwatywnie).

UKIP jest dosyć ekstremistyczna jeśli chodzi o tą kwestię, więc można oczekiwać, że będzie "cisnąć" bardziej w tym temacie niż inne partie, które są bardzie powściągliwe (wszak przez brak działania nie narażają się na krytykę tak bardzo).

AnkaMAk
Posty: 0
Rejestracja: 21 kwie 2008 10:33

Postautor: AnkaMAk » 23 sty 2014 13:04

Nizsze podatki i nizszy council tax... Ciecia byly - mniej policji, mniej strazy pozarnej, o NHS nie wspominajac. No I ostatecznie moge skakac przez kaluze w dziurach na chodniku, to ze jakas babulenka nie - jej problem. Czy ona sie tu w ogole urodzila, ze rosci sobie prawa do rownych chodnikow?? Moze jeszcze do councilu sie poskarzy?

Tak, to UE i emigranci stanowia najwiekszy problem UK. Niekompetencja i lenistwo oraz prawo dziurawe jak sito nie maja z tym nic wspolnego. I to wlasnie imigranci z krajow UE stanowia najwyzszy procent kryminalistow i beneficiarzy, przeciez Brytyjczycy nie okradaliby swojego wlasnego kraju, prawda?

nazirus
Emigrant
Posty: 172
Rejestracja: 02 wrz 2007 17:42

Postautor: nazirus » 24 sty 2014 14:34

Genialna riposta ... Hue,hue,hue :lol:
Co do glosowania , to trzeba byc kompletnym idiota , aby nie glosowac i tym samym dawac Cameronowi d..y bez wazeliny 8)

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 24 sty 2014 15:08

AnkaMak pisze:Nizsze podatki i nizszy council tax... Ciecia byly - mniej policji, mniej strazy pozarnej, o NHS nie wspominajac. No I ostatecznie moge skakac przez kaluze w dziurach na chodniku, to ze jakas babulenka nie - jej problem. Czy ona sie tu w ogole urodzila, ze rosci sobie prawa do rownych chodnikow?? Moze jeszcze do councilu sie poskarzy?

Tak, to UE i emigranci stanowia najwiekszy problem UK. Niekompetencja i lenistwo oraz prawo dziurawe jak sito nie maja z tym nic wspolnego. I to wlasnie imigranci z krajow UE stanowia najwyzszy procent kryminalistow i beneficiarzy, przeciez Brytyjczycy nie okradaliby swojego wlasnego kraju, prawda?


Cóż za bełkot... ciężko nawet to skomentować.

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 24 sty 2014 15:09

Nie rozumiem. Bo nie chcą w swoim kraju nieudaczników ciągnących socjal? Takich powinni deportować i się z tym zgadzam.

Za bardzo się tutaj ludziom w dupach przewraca od tej unii.

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 24 sty 2014 21:01

usercostam pisze:Za bardzo się tutaj ludziom w dupach przewraca od tej unii.



Jedno z dwoch:

Albo to po raz kolejny twoja prowokacja, albo mowisz powaznie. W tym drugim przypadku zdecydowanie mylnie ocenilem poprzednio twoj iloraz inteligencji - traci on debilizmem.


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 167 gości

cron