O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
Monisia__16
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 06 mar 2008 00:09

smutna bo samotna :( kto popisze?

Postautor: Monisia__16 » 06 mar 2008 00:12

Witam was! :) Mam na imie Monika,mam 17 lat i mieszkam w Londynie juz dosyc dlugo... czy wy tez nie umiecie sie tu odnalezc?:( Napiszcie mi prosze jak wam sie tu uklada... czy tez sie czujecie tak jak ja? Co wtedy robicie? Czekam z niecierpliwoscia na wasze odpowiedzi...

ODINN
Posty: 0
Rejestracja: 03 paź 2008 14:03

Postautor: ODINN » 06 mar 2008 09:51

rzuccie ten temat na jakies pakistanskie forum w uk... problem sam sie rozwiaze... :lol:

a na bardziej powaznie - czy mieszkasz tam gdzie twoje serce?

Artur79
Rezydent
Posty: 2318
Rejestracja: 30 sie 2007 09:41

Postautor: Artur79 » 06 mar 2008 10:16

Musisz jak twoje angielskie kolezanki zaczac upijac sie w trupa, dawac dupy a w przerwach robic zakupy i zapomnisz o problemach :)
A na serio, co Cie przygnalo w tak mlodym wieku do UK, w dodatku samą ?

blackmadame
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 07 mar 2008 11:43

A za oknem słońce..

Postautor: blackmadame » 07 mar 2008 11:50

Hi Monia :)
Też tak jak Ty narzekam tu na samotność.. Jak narazie nudzę się całymi dniami, a w między czasie szukam pracy.
Chcę tu zostać, bo w Polsce (mimo iż rodowity kraj) nie mogłam się odnaleźć. Zakochałam się w Anglii podczas mojego 1 pobytu parę lat wstecz.
Aa no i jestem w tym samym wieku co Ty :)

chanertworcel
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 02 wrz 2007 01:33

Postautor: chanertworcel » 08 mar 2008 03:29

a w czym problem? Jezeli bardzo lubicie Anglie to tez napewno lubicie typowe angielskie hobby.

proponowalbym sie zapisac do lokalnego Youth-club. ale to w ostatecznosci.

Najpierw sprobowac sport, jest to perfekcyjny sposob aby poprawic humor, oraz w bardzo Angielskim stylu spedzic swoj wolny czas i zapoznac swietnych kolegow ktorzy pozniej napewno stana sie przyjacielami.

bardzo proponuje sie zapisac sie do lokalnego; Tennis club, Bowls clubs lub Badminton club. Jezeli nie jestescie albo nie czujecie sie za bardzo atletycznie to tez mozecie np. zapisac sie do klubu Brydzowego, albo w lokalnym Charity shop zatrudnic sie jako wolontariusz.

czy nie macie w ogole zadnych zainteresowan? czy naprzyklad nie interesuje was polityka(zapisanie sie do organizacji przeciw wojskowym) czy tez natura (zapisac sie do lokalnej branzy swiatowego Greenpeace)

user2066200
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 30 sty 2008 14:18

Postautor: user2066200 » 10 mar 2008 15:28

No tak czesto dochodze do wniosku, ze mam podobny problem, ale wtedy okazuje sie, ze na szczescie sa przyjaciele i......rower :-)
Glowa do gory - bedzie OK. :wink:

noel11
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 10 gru 2007 21:05

Postautor: noel11 » 11 mar 2008 19:02

to fakt rowerek -dobry pomysl. Ale przy takiej pogodzie.... Ja tez sie nudze jak mops. Anglia to starsznie nudny kraj- cos w tym jest. W tygodniu jakos czass ija ale weekndy- strata czasu. ja miaszkam kolo Brighton - laden miasto ale nuuuuuuudno

usagii
Gastarbeiter
Posty: 5
Rejestracja: 18 mar 2008 09:16

Postautor: usagii » 18 mar 2008 09:34

No az tak zle to byc nie powinno w koncy to was cos przygnalo co was zainteresowalo.
Najwazniejsze to znalezc sobie cos w czym mozna sie odnalezc.

Moze uda mi sie podrzucic kilka pomyslow
Odkad modne staly sie aparaty cyfrowe ludzie pstrykaja zdjecia wszedzie i wszystkiemu i przy odrobinie entuzjazmu moze to byc niezla zabawa zawsze mozna zrobic cos innego i nie banalnego.

O zwiedzaniu moze nie bede sie rozpisywac bo ilez mozna :)

Jest mnostwo roznorakich klubow (od klubow sztuk walk do kregli badz szachow ) gdzie nie dosc ze sie spedza milo czas to jeszcze mozna poznac ludzi ktorych interesuje to samo co ciebie, wiec zacznie sie rozmowa itd.

A jak ktos jest zapalonym kinomanet to kupuje sobie karnet w kinie i za kilka funciakow chodzi sobie do kina na wszystko co chce.

No i moze jeszcze ostatnia podpowiedz co wy wszyscu juz czynice. Zawsze mozecie napisac na forum by poznac ludzi lub po prostu pogadac na jakis temat oderwac sie od zeczywistosci, no i oczywiscie mozecie napisac do mnie, a ja postaram sie stanac na wsokosci zadania i odpisac cos by choc na chwile zabic wasza nude.
macie ochote to piszcie na gfilasan@.wp.pl

kordian
Gastarbeiter
Posty: 59
Rejestracja: 16 wrz 2008 13:29

Re: smutna bo samotna :( kto popisze?

Postautor: kordian » 18 mar 2008 17:23

... a sie dali wkręcić?














:D


























Monisia__16 pisze:Czekam z niecierpliwoscia na wasze odpowiedzi...
:?:

Freedom007
Gastarbeiter
Posty: 16
Rejestracja: 21 mar 2008 16:08

Postautor: Freedom007 » 21 mar 2008 16:56

fajny temat poruszyliście ---> sport więc moglibyście się wypowiedzieć w moim poście Hyde Park >>Szkoła Przetrwania
chętnie popisze


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 107 gości

cron