O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
speediee
Gastarbeiter
Posty: 95
Rejestracja: 13 lis 2013 13:57

Postautor: speediee » 14 sty 2014 14:04

Ten link, który wkleiłaś nie działa niestety.

Myślę, że prędzej czy później tej zdjęcia i filmiki wypłyną gdzieś w sieci. Szukaj i walcz (razem walczcie) jeżeli tylko macie siłę.

IMO metoda do skutku. Chodzić i przypominać się na komisariacie aż się wezmą.

Możecie spróbować do polskiej ambasady może?

Napisać list do wszystkich londyńskich brukowców - nie uwierzę, że chociaż jeden się nie zainteresuje.

Z Polakami tu jest ten problem, że mamy za dużo do stracenia. Nie czujemy się tu na tyle pewnie żeby się zebrać do kupy i postawić. Obawiamy się o nasze prace, rodziny i życie.

Myślę, że chęci są, że ci co wyemigrowali mają troszkę inaczej w głowie poukładane i poszliby gdyby nie to co napisałem wyżej.

Osobiście trzymam kciuki.

BTW. Może jakiś obszerniejszy wpis na FB? Ze zdjęciem pub'u, motocykla, śladów bójki? Tak, żeby można było udostępnić. Spora część z nas ma znajomych 'angoli' i może któreś z nich ruszy sumienie?

bananowyjoe
Gastarbeiter
Posty: 25
Rejestracja: 01 lip 2013 13:43

Postautor: bananowyjoe » 14 sty 2014 14:10

speediee nie pomyliles tematów?

co do owsiaka, kilka razy dałem po 2 czy 5 zł, ale wiecej nie dawalem nie daje i dawal nie będę, nie bede wspieral swoją krwawica napychania kieszeni Jurasa... Tak wlasnie tak.... Z oświadczeń majątkowych Owsiaka wynika iż tylko ~~50% naszej krwawicy idzie do szpitali, reszta zostaje dla niego i złotego melona, a na ten przyklad Caritas przeznacza na pomoc ludziom 99% swoich wplywow...

speediee
Gastarbeiter
Posty: 95
Rejestracja: 13 lis 2013 13:57

Postautor: speediee » 14 sty 2014 14:11

haha... faktycznie :) miałem kilka zakładek otwartych i musiałem źle kliknąć :)

dlatego powinna być opcja 'edytuj' w tym dziale...

mod - delete please :)

maya
Rezydent
Posty: 1120
Rejestracja: 28 wrz 2007 11:57
Kontaktowanie:

Postautor: maya » 14 sty 2014 19:49

BananowyJoe pisze:speediee nie pomyliles tematów?

co do owsiaka, kilka razy dałem po 2 czy 5 zł, ale wiecej nie dawalem nie daje i dawal nie będę, nie bede wspieral swoją krwawica napychania kieszeni Jurasa... Tak wlasnie tak.... Z oświadczeń majątkowych Owsiaka wynika iż tylko ~~50% naszej krwawicy idzie do szpitali, reszta zostaje dla niego i złotego melona, a na ten przyklad Caritas przeznacza na pomoc ludziom 99% swoich wplywow...


Pokaż mi to oświadczenie a potem zapoznaj się:

http://s2.wosp.org.pl/uploaded/files/fi ... zdanie.pdf

źródło:
http://www.wosp.org.pl/fundacja/rozliczenia_finansowe

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 15 sty 2014 11:44

Nie jest napisane ile konkretnie dany sprzęt kosztował (nie ma podanych szczegółów kontraktów) więc to sprawozdanie o niczym nie świadczy.

To jest jeden ze sposobów wyprowadzania pieniędzy z fundacji, poprzez zakup czegoś na cel statutowy przez podstawioną firmę

W każdym razie pieniądze o które się tu rozchodzi, to i tak są groszę, więc nawet gdyby tak się działo, to nie ma znaczenia.

Jest to jeden z tematów serii "How to keep an idiot occupied"

graphdesigner
Gastarbeiter
Posty: 29
Rejestracja: 16 gru 2013 13:28

Postautor: graphdesigner » 15 sty 2014 15:56

speediee pisze: Postawcie sobie na szali uratowanie dzięki nim życia vs. brudy, które RZEKOMO przykrywają.

Dla mnie wynik jest oczywisty.


Dla mnie również.
Podrzucam ciekawy link który rozwieje wątpliwości tych dla których zawsze szklanka jest do połowy pusta:

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,15277102,Uzytkownik_Wykopu_pl_wyjasnia_oskarzenia_przeciwko.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_Gazeta

8)

mike0k
Gastarbeiter
Posty: 21
Rejestracja: 15 sty 2014 13:07

Re: WOSP Owsiakaka

Postautor: mike0k » 16 sty 2014 11:54

preston421 pisze:Ciekawy jestem co o tej zbiorce myslicie,czy warto dawac kase?Ja nigdy nie dawalem ale w tym roku cos mnie ruszylo I dalem pare zlotych,no i jakos fajnie sie czuje.


oczywiscie, ze daje :)

kocinek70
Gastarbeiter
Posty: 34
Rejestracja: 23 gru 2013 02:14

Postautor: kocinek70 » 17 sty 2014 23:24

To jak wycena życia. Owsiak zebrał tyle, tyle "ukradł", tyle itd...
A ja zapytam oponentów Orkiestry - ile jest warte życie 12 letniego chłopca, po trzech wylewach krwi do mózgu, z dziura w sercu, niewidomego???
Oświadczam, iż - chłopiec ten żyje, myśli, chodzi, widzi, serducho jak dzwon!
To ile jest wart? Kto się odważy i poda cenę? Dla mnie bezcenny, za jego zdrowie zapłaciliście Wy, rzucając do puszki 2- 5 zl- ale ile jest wart dla Was?
Wiem, obce dziecko, kogo to obchodzi? Ale jak to dziecko zacznie mieć twarz, imie, i okaże się, że jest synem, bratankiem, dzieckiem kolegi - to sprawa nie jest już taka prosta!

Monkey234
Gastarbeiter
Posty: 69
Rejestracja: 20 paź 2013 23:10

Postautor: Monkey234 » 19 sty 2014 17:06

Widzę, że atmosfera aż do UK zawędrowała, w którym to szpitalu się nie jest połowa sprzętu od Owsiaka, ale w Polsce dalej jedne z drugim nie ma co robić to psioczy.

ironick
Emigrant
Posty: 735
Rejestracja: 17 paź 2013 22:35

Postautor: ironick » 19 sty 2014 17:42

monkey - zmien dilera

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 19 sty 2014 20:02

Monkey234 pisze:Widzę, że atmosfera aż do UK zawędrowała, w którym to szpitalu się nie jest połowa sprzętu od Owsiaka, ale w Polsce dalej jedne z drugim nie ma co robić to psioczy.


To tylko świadczy o tym, jak polskie państwo defrauduje pieniądze podatnika.


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 24 gości