O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
marekleyton
Rezydent
Posty: 1162
Rejestracja: 23 lis 2010 08:38

Postautor: marekleyton » 29 gru 2013 01:50

Nagorsze ze Kazdy chce mu pomoc... Bo wlasnie to co robimy to pomoc ...ale I tak dupa blada.. Zrobi po swojemu Bo I tak ma racje....

Cholera bierze czlowieka...

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 29 gru 2013 01:52

wkurw sie czlowiekowi wlacza

i jeszcze jak patrze na te random capital letters to juz mnie na lopatki kladzie

Matti33
Gastarbeiter
Posty: 41
Rejestracja: 26 gru 2013 06:40

Prośba o POMOC ... ... ...

Postautor: Matti33 » 29 gru 2013 02:11

Ok, emigrantko ... Odnośnie tej roboty na czarno ... Zadałem Takie pytanie gdyż, skoro Potrzebuję ( Czy NIE potrzebuję ) NIN ( a Trochę Się na niego Czeka ) oraz Konta w Banku ( Aby Pieniądze na Nie Przelewali ), To KTO Mnie Legalnie Zatrudni Zanim w/w Będę Posiadał ... Zresztą na Konto w Banku, Też Się ponoć Czeka ... Więc?
Kto Mnie Legalnie BEZ Tego wszystkiego Zatrudni ? Przecież To wszystko Trochę Potrwa ...

Pytanie ... Czy na Adres Wynajmowanego Pokoju Prześlą Mi NIN ... Wynajmowany Pokój Liczy Się Jako Adres ... Można Go Podać ???

Zresztą, Legalnie i Tak Mnie NIKT pewnie NIE Zatrudni, skoro Wszyscy piszą, że
Taka kiła w UK z Pracą ...
Na czarno w Kebabie u Pakistańczyka za 5 Funtów na Godzinę ...

Ja na Początek ,To nawet Mogę papierki na ten kijek wbijać/zbierać jako Dustman ... Byle TO Było Legalne i Jakoś Tam PŁATNE ... Przede wszystkim na Opiece Medycznej i Dostaniu Się Do PROFeSJONALNEGO Lekarza Mi Zależy ...

Przeglądałem Oferty na gumtree ... Drogo ...

Odnośnie tych magazynów, o Których Koleżanka na Forum Wspominała, To SUGEROWAŁAŚ Squat ??? Mieszkanie na SQUACIE ???

marekleyton
Rezydent
Posty: 1162
Rejestracja: 23 lis 2010 08:38

Re: Prośba o POMOC ... ... ...

Postautor: marekleyton » 29 gru 2013 02:13

Matti33 pisze:merekleyton

Dziękuję ... Teraz Bynajmniej WIEM Jak, TO Wszystko się Przedstawia ( Myślałem,że Wiem ale troszkę Się myliłem ) ... Ładnie To Nakreśliłeś ...
Czyli ,przez 3 Miechy Robota na Czarno ??? Każdy Tak ma na Początku ???
Największy PROBLEM, To jednak Miejsce Do Zamieszkania ...

:(


pisales ze jestes chory...zastanow sie czy mozesz isc do roboty na czarno,, to zazwyczaj najgorsze prace..przy demolkach...na lewych budowach...na myjniach

cienko to widze

czy kazdy mial tak samo...niektorzy mieli gorzej..

niektorzy lzej..

ludzie posprzedawali wszystko ...przyjezdzali z zapasem gotowki wiedzac ze na poczatek pojda w koszty, czesc przyjezdzala do rodzin...do znajomych..

to nie jest eldorado,,,, pamietaj tu w charity w pierwszej kolejnosci pomoga brytyjczykowi...a tobie na samym koncu...bo de facto nic ci sie tu nie nalezy..

obys nie musial prosic o bilet powrotny ..na tym forum,,,

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 29 gru 2013 02:19

Przestan do cholery walic te duze litery bez ladu/skladu w postach bo nie idzie sie polapac o czym piszesz - to raz.

Dwa - za 5 na godzine na czarno do kebaba to moze sie zalapac jakas 2o-tka kobitka a nie 33 letni facet.

Gumtree pokoje drogo? Nie, normalnie tak jakie tu sa ceny.

Na co liczysz wzgledem mieszkania? Na darmowe? Od charity? Z jakiej racji?

Adres pokoju - jezeli bedziesz miala umowe/jakis rachunek na siebie (rachunki za komorke nie sa uznawane) to tak. Jezeli nie to nie.

I nie, nie "kazdy ma tak na poczatku" bo wiekszosc tu "na glupa" nie przyjechalo.

Matti33
Gastarbeiter
Posty: 41
Rejestracja: 26 gru 2013 06:40

Prośba o POMOC ... ... ...

Postautor: Matti33 » 29 gru 2013 02:21

marekleyton

DLACZEGO napisałeś,że "Najgorsze że każdy chce Mu Pomóc" ??? To chyba DOBRZE - PRAWDA ??? To Pozytyw . A NIE "najgorsze" ...


A odnośnie Tych Benefitów Itd , To Ja jako Osoba Szukająca Pracy ( Po Przyjeździe Do UK Już, Będąca Na Miejscu ... ) no i Nie Ukrywajmy ZDYCHAJĄCA ( Zwał Jak Zwał ) , To Kwalifikuję Się Do Przyznania Mi Jakiegoś Socjalu Zanim Mnie Ktokolwiek Zatrudni, czy nie ??? Szczerze

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 29 gru 2013 02:24

O profesjonalnym lekarzu (zakladam ze choci ci o specjaliste) zapomnij.

Jest lekarz ogolny do ktorego ciezko sie w ogole umowic (jak juz sie w przychodni zarejestrujesz) i ktory MOZE skierowac do specjalisty i wtedy bedziesz miesiacami czekal.

Juz o tym pisalam.

Twoje przetlumaczone papiery z polski nic ci tu nie pomoga.

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 29 gru 2013 02:25

A odnośnie Tych Benefitów Itd , To Ja jako Osoba Szukająca Pracy ( Po Przyjeździe Do UK Już, Będąca Na Miejscu ... ) no i Nie Ukrywajmy ZDYCHAJĄCA ( Zwał Jak Zwał ) , To Kwalifikuję Się Do Przyznania Mi Jakiegoś Socjalu Zanim Mnie Ktokolwiek Zatrudni, czy nie ??? Szczerze


NIE

marekleyton
Rezydent
Posty: 1162
Rejestracja: 23 lis 2010 08:38

Postautor: marekleyton » 29 gru 2013 02:28

zaprawde godne to i sprawiedliwe.....


usiadz Emi i zapalmy ...


relaks.....


10..9...8...


ok


posluchaj Matt, robis straszny blad przyjezdzajac tu na "pale" ,poza tym jesli liczysz na jakakolwiek pomoc oficjalnych fundacji charytatywnych to zapomnij.., i najwazniejsze

od 1.stycznia zmienia sie calkowicie sytsem przyznawania dotacji , benefitow i jakichkolwiek apomog dla ubogich

nic w tym kraju juz nie dostaniesz bez co najmniej przepracowanego legalnie/skladkowego/roku !

zatem bilet za szybke i uwierz lub nie.....polska Opieka Spoleczna da ci wiecej niz UK

Matti33
Gastarbeiter
Posty: 41
Rejestracja: 26 gru 2013 06:40

Prośba o POMOC ... ... ...

Postautor: Matti33 » 29 gru 2013 02:30

Emigrantko ... BARDZO BRZYDKO Mi Odpisałaś w Ostatnim poście ...
MarekLeyton ... Konkretnie . Dziękuję .

NIE przyjeżdżam "na głupa" . Niestety, Tak Mi przyszło ... Przeznaczenie ...

marekleyton
Rezydent
Posty: 1162
Rejestracja: 23 lis 2010 08:38

Postautor: marekleyton » 29 gru 2013 02:33

ja juz sam nie wiem...albo to jest jakas perfidna podpucha.....

albo on ma jeszcze jeden problem zdrowotny...

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 29 gru 2013 02:36

Marek - palic? Ja sie w tym momencie nad piciem zaczynam powaznie zastanawiac.

Matti - gdzie ci "brzydko odpisalam"? Pokaz palcem.

Przyjezdzasz na glupa. Nie wiesz NIC - 2 dni przed wylotem a ty nie wiesz NIC - co z uporem maniaka udawadniasz kazdym postem/pytaniem.

Nie wiesz NIC o zadnych tutejszych zasadach, nie masz punktu zaczepienia, nie masz kasy (pokoje na gumree drogie?), jedziesz/lecisz na pale/na glupa/na slepo.

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 29 gru 2013 02:37

marekleyton pisze:ja juz sam nie wiem...albo to jest jakas perfidna podpucha.....


Tez sie nad tym zastanawiam.

marekleyton pisze:albo on ma jeszcze jeden problem zdrowotny...


Tez mozliwe ale nawet jezeli tak - i tak sie na ZADNA pomoc tutaj nie kwalifikuje.

Jak bedzie mial kupe szczescia to dostanie bilet powrotny do Polski z jakiejs charity, ale i to chyba juz przestali robic.

marekleyton
Rezydent
Posty: 1162
Rejestracja: 23 lis 2010 08:38

Postautor: marekleyton » 29 gru 2013 02:37

to ja biore butelke i wpadam do Ciebie :)

kocinek70
Gastarbeiter
Posty: 34
Rejestracja: 23 gru 2013 02:14

mAtI33

Postautor: kocinek70 » 29 gru 2013 02:38

Nosz kuzwa mac, Wam nie szkoda czasu temu durniowi odpisywac? Toz to tylko czeka na parowki co go odbira z Luton i zawieza po zasilki:)
Mati33 caluski z uk, z mojego prywatnego kartonu, po tutejszemu to cartoon .


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 117 gości