O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 29 gru 2013 02:39

z kobita wpadaj - ale bez psa

mam kotow sztuk 4 plus moja psice zabojce

Matti33
Gastarbeiter
Posty: 41
Rejestracja: 26 gru 2013 06:40

Prośba o POMOC ... ... ...

Postautor: Matti33 » 29 gru 2013 02:39

No, To Masakra ... Jestem Pozamiatany ... :(
A Tak w Ogóle, To NAPRAWDĘ Dziękuję,że Nakreślacie Mi obraz Sytuacji Na Wyspach ... Ja myślałem,że Jest Troszeczkę Inaczej ... Obraz,który przedstawił Mi Mój znajomy ( Zresztą kilku Znajomych ) a Teraz nagle Zamilkł i Znaku Życia NIE daje . A mieszkał ( Mieszka ? ) właśnie w Luton ...
Stąd Ten Mój Pomysł z Podbiciem UK, Zaczynając od Luton właśnie ...
A Dwa, To Tam Ląduje Samolot Którym Mam Lecieć ...

No Teraz, To CYKORA Mam ... Liczyłem PRZEDE Wszystkim Na POMOC Medyczną w UK . Na Profesjonalną POMOC ... Specjalistę

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 29 gru 2013 02:42

Liczyles na co? Na podstawie czego?

Jakie rozeznanie zrobiles?

Z jakich zrodel korzystales?

Po jakiego ... wciskasz te duze litery bez ladu i skladu?

marekleyton
Rezydent
Posty: 1162
Rejestracja: 23 lis 2010 08:38

Postautor: marekleyton » 29 gru 2013 02:43

niestety moge cie nawiedzic o tej porze dzis tylko ja i moja kolezanka / masz do wyboru amerykanka z Tennesy ,ciemnozlota o imieniu Whiskey , albo polka biala karnacja ale za to Wyborowa towarzyszka/
a jak nie reflektujesz to trudno ide prytachac lustro z lazienki

:)

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Re: mAtI33

Postautor: Emigrantka » 29 gru 2013 02:44

kocinek70 pisze:Nosz kuzwa mac, Wam nie szkoda czasu temu durniowi odpisywac?


Wolne mam do 2go, przespalam pol dnia...

kocinek70 pisze:Toz to tylko czeka na parowki co go odbira z Luton i zawieza po zasilki:)


i mieszkanie dadza...

marekleyton
Rezydent
Posty: 1162
Rejestracja: 23 lis 2010 08:38

Re: Prośba o POMOC ... ... ...

Postautor: marekleyton » 29 gru 2013 02:46

Matti33 pisze:No, To Masakra ... Jestem Pozamiatany ... :(
Obraz,który przedstawił Mi Mój znajomy ( Zresztą kilku Znajomych ) a Teraz nagle Zamilkł i Znaku Życia NIE daje . A mieszkał ( Mieszka ? ) właśnie w Luton


i to jest to co mowilem...

matoly opowiadaja cuda, ludziom namotaja w glowach a potem uciekaja bo wstyd im przyznac ze klamali,,,

a znajomy to pewnie za friko dom dostal od panstwa, pracuje 16 godzin w tygodniu i samych benefitow ma 2500 miesiecznie...

a lekaarze z najlepszych spitali dzwonia do niego codzien proponujac dogodne terminy wizyt zeby tylko wyrazil chec przyjscia

kocinek70
Gastarbeiter
Posty: 34
Rejestracja: 23 gru 2013 02:14

Mati33

Postautor: kocinek70 » 29 gru 2013 02:49

I masz racje, tylko daj nam znac kiedy przylatujesz!
Juz na lotnisku bedzie czekala delegacja polakow z gerberami bialo i czerwien oraz GP czyli tutejszy lekarz rodzinny. On cie zawlecze do takiego punktu na lotnisku , ktory nazywa sie PEI (pomoc emigrantom idiotom) tam CI dadza numerek oraz ksiazeczke czekowa.
No i teraz juz z gorki, dzwonisz po boya hotelowego, telefon Ci dadza razem z czekami, ten CI limuzyne wezwie, podjedziesz do swojego hostelu - Luton Hotel Residence i tam juz poczekasz na reszte naleznych Ci benefitow.
PS
Tez mnie wkurza jak pytam ich tu o benefity a oni mi o pracy pisza, trza sie trzymac razem ziom. CI pomogiem. Przylatywuj tutej i damy radem.

Matti33
Gastarbeiter
Posty: 41
Rejestracja: 26 gru 2013 06:40

Prośba o POMOC ... ... ...

Postautor: Matti33 » 29 gru 2013 02:55

Żadna "podpucha". Żaden "problem zdrowotny" ( Psychiatryczny mniemam . Tak ? ) ...

A Ten,który nazwał Mnie "durniem", SAM nim JEST . Nie znasz Mojej sytuacji człowieku, to NIE obrażaj, NIE oceniaj . 'Z góry', to ludzie PROŚCI 'oceniają' .
Zresztą, NIE człowiekowi drugiego człowieka 'oceniać' .

Ehhh , BEZ komentarza . Nie będę komentował już więcej tych brzydkich epitetów pod Moim Adresem .
Skoro NIKT z Was NIE chce albo NIE umie Mi Pomóc, To NIE obrażajcie Przynajmniej . NIE znacie Mnie ... NIE po To napisałem na Tym Forum ...


:shock:

marekleyton
Rezydent
Posty: 1162
Rejestracja: 23 lis 2010 08:38

Postautor: marekleyton » 29 gru 2013 03:02

i obrazil sie kolega na nas....

Matti33
Gastarbeiter
Posty: 41
Rejestracja: 26 gru 2013 06:40

Prośba o POMOC ... ... ...

Postautor: Matti33 » 29 gru 2013 03:05

kocinek70 ... Nie nazywaj Mnie idiotą, bo NIM NIE jestem . Ale ogólnie Tym swoim drugim Tekstem, To system Rozwaliłeś :lol: :lol: :lol:
No nie chcę, ale Się śmieję Cały czas ...

P.S. NIE zrozumieliście Mnie, jeśli o Te Benefity chodzi . :roll:

kocinek70
Gastarbeiter
Posty: 34
Rejestracja: 23 gru 2013 02:14

Re: Prośba o POMOC ... ... ...

Postautor: kocinek70 » 29 gru 2013 03:08

Matti33 pisze:Żadna "podpucha". Żaden "problem zdrowotny" ( Psychiatryczny mniemam . Tak ? ) ...

A Ten,który nazwał Mnie "durniem", SAM nim JEST . Nie znasz Mojej sytuacji człowieku, to NIE obrażaj, NIE oceniaj . 'Z góry', to ludzie PROŚCI 'oceniają' .
Zresztą, NIE człowiekowi drugiego człowieka 'oceniać' .

Ehhh , BEZ komentarza . Nie będę komentował już więcej tych brzydkich epitetów pod Moim Adresem .
Skoro NIKT z Was NIE chce albo NIE umie Mi Pomóc, To NIE obrażajcie Przynajmniej . NIE znacie Mnie ... NIE po To napisałem na Tym Forum ...


:shock:

Ale czego Ty sie czlowieku spodziewasz? Ze jestes taki niezbedny w Anglii i za samo przybycie tu dostaniesz mieszkanie, zasilki i sluzaca? O co Tobie chodzi? Bo Ci kolega ze wsi opowiedzial, ze ma mieszkanie od panstwa i 2.5t funciakow na miesiac? To pomyslales on taki duren ma tylko 2,5 toz ja do 4 k wyciagne? I mus leciec do Luton!
Kochany Mati33 - uprzejmie CIe informuje, daja tu zasilki, nawet niepelnosprawnym, tyle , ze niepelnosprawnosc w Pl a tu to dwie rozne rzeczy. Po drugie jako samotny, bezdzietny nie dostaniesz nic, musisz na szybkiego przygruchac paniene najlepiej z dzieckiem i moze wtedy cos dostaniecie. Ale... po 1 stycznia nowe przepisy, wiec 3 miesiace musisz wegetowac na ulicy , zeby cos dostac, czyli deportacje.
Jak mozna leciec do kraju nie znajac realiow, jesli kolega opowiedzial CI o tym Eldorado, dlaczego on nie obiera Cie z lotniska? Nie zalatwia Ci tego mieszkania ? I tych zasilkow?

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 29 gru 2013 03:09

Skoro NIKT z Was NIE chce albo NIE umie Mi Pomóc


:roll:

Pytam po raz kolejny - po jaki ch...j (tak, juz mnei nerwy zupelnie poniosly) wciskasz tyle duzych liter w kazdym poscie bez ladu i skladu?

Dal efektu? Dramatycznie tak ma wygladac?

Pytam o to bo w tym momencie reszta mi totalnie zwisa

kocinek70
Gastarbeiter
Posty: 34
Rejestracja: 23 gru 2013 02:14

Postautor: kocinek70 » 29 gru 2013 03:13

I cH.. Mu W d..
A zEbY bylo DrAmaTyCzNiej to w nOwyM rOku TeZ C... Ci w Dupce

marekleyton
Rezydent
Posty: 1162
Rejestracja: 23 lis 2010 08:38

Postautor: marekleyton » 29 gru 2013 03:14

alez zrozumielismy

chodzi ci o dofinansowanie dla osob nie mogacych kontynuowac rozwoju zawodowego ze wzgledu na stan zdrowia

i niestety znowu masz pecha

w UK nie istnieje system kwalifikujacy do czegos takiego jak grupy inwalidzkie ze wzgledu na ustawe parlamentu o rownouprawnieniu

nie wolno kwalifikowac kogos jako disabled jesli on sam o to nie prosi na pismie

wtedy kieruja cie do wlasciwego gminnie zespolu lekarskiego ktory ma try miesiace na stwierdzenie twojego stanu zdrowia

ale zeby cie tam skierowali musisz zamieszkiwac na wyspach co najmniej 187 dni i podlegac wszelkim prwom rezydenckim / nabeziesz je po roku przebywania/ ten paradoks polega na tym ze mogles np rezydent azrobic sobie wczesniej i wyjechac na pol roku...wiec musisz odmieszkac 187 dni zeby spelnic ten wrunek

wiec na cos w rodzaju komisji muglbys stanac za 13 miesiecy...

tak mowia przepisy obowiazujace od 01.01.2014

stare przepisy cie nie lapia bo nie masz NIN ...dupa Blada

i nie obrazaj nas ze czegos nie rozumiemy....nie takich sffaniakow tu poznalem,...

Matti33
Gastarbeiter
Posty: 41
Rejestracja: 26 gru 2013 06:40

Prośba o POMOC ... ... ...

Postautor: Matti33 » 29 gru 2013 03:20

kocinek70

Pisałem o tym wcześniej już ... Ten "kolega" z Luton nagle Zamilkł , NIE daje Oznak Życia ... NIE wiem co się z nim dzieje ... :(

Napisałeś,że (cytuję) "niepełnosprawność w UK a niepełnosprawność w PL ,to Spora różnica" ... Na czym POLEGA Ta 'różnica' ... ???

No, panny z Dzieckiem żadnej NIE znam - Hehe :lol: I raczej NIE poszedłbym na Takie 'coś' ...

Czyli co ?? Jak będę wegetował bez jakiegokolwiek Adresu w UK jako Homeless, To Mnie mogą deportować ??? A, To jest Pewne ? Te ustawy,które od 1 Stycznia Wchodzą ???

Z tym "bojem hotelowym,który po limuzynę dzwoni itd" , To nieźle pojechałeś :lol: :lol: :lol: Hehehe ...


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 112 gości