O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Re: Prośba o POMOC ... ... ...

Postautor: Emigrantka » 29 gru 2013 14:24

Matti33 pisze::( No i właśnie ... Mnie głównie chodziło o Leczenie Się na Wyspach ... O specjalistów, Fachowców z UK ... To Było Bodźcem do Eskapady ...
Dlatego Te pytania o Benefity ... Bo domyślałem Się,że gdyby coś było nie tak w Pracy ( O Ile bym Ją Załatwił ... ), to Mogliby Mi ładnie 'podziękować' ...
No,ale To jest w sumie Łamanie Praw Człowieka ! Dyskryminacja . Każdy Chce Pracować,aby móc Żyć i Każdy ma do Pracy PRAWO Konstytucyjne ...
Mogliby Mnie zwolnić tylko dlatego,że mam Aktualnie problemy Zdrowotne ???!!! :shock:Przecież Brytyjczycy, To Tacy Liberalni ludzie, Multi Kulti, Brak Dyskryminacji, Demokracja, Poszanowanie Swobód Obywatelskich ...


Nie no, ty chyba jednak trolujesz bo przeciez nikt tak naiwny nie jest? w 21 wieku?

Prawa to zaczynasz miec po przepracowanym roku.

Tu nie ma czegos takiego jak "prace chronione".

Czlowieku, naprawde opamietaj sie - ludzie stad lataja leczyc sie wlasnei do Polski.

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 29 gru 2013 14:25

a co do praw czlowieka - czlowiek ma mozg i prawo do jego uzywania.

ironick
Emigrant
Posty: 735
Rejestracja: 17 paź 2013 22:35

Postautor: ironick » 29 gru 2013 14:28

jesooo
jeszcze nie przylecial, a juz mowi o dyskryminacji i lamaniu praw czlowieka :?
nie, nie zwolnia cie za to, ze jestes chory
po prostu nie przejdziesz okresu probnego
jesli oczywiscie znalazlbys prace w miare normalnej firmie
poszukaj na forum tematow zwiazanych z nieuczciwymi pracodawcami

i przestan, do urwy nedzy, uzywac duzych liter tam gdzie ich nie trzeba!!!!

chociaz i tak widac, ze masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem

marekleyton
Rezydent
Posty: 1162
Rejestracja: 23 lis 2010 08:38

Re: Prośba o POMOC ... ... ...

Postautor: marekleyton » 29 gru 2013 14:34

Matti33 pisze:No,ale To jest w sumie Łamanie Praw Człowieka ! Dyskryminacja . Każdy Chce Pracować,aby móc Żyć i Każdy ma do Pracy PRAWO Konstytucyjne ...
Mogliby Mnie zwolnić tylko dlatego,że mam Aktualnie problemy Zdrowotne ???!!! :shock:Przecież Brytyjczycy, To Tacy Liberalni ludzie, Multi Kulti, Brak Dyskryminacji, Demokracja, Poszanowanie Swobód Obywatelskich ...


po pierwsze podpisujac kontrakt stwierdzasz ze nie masz problemow zdrowotnych, a jesli takowe ujawnisz to cie po prostu nie przyjmą..
jako self-employe nie masz zadnych praw:) pracujesz masz..nie pracujesz masz...

jakie prawa...jaka konstytucja?

jaki masz paszport? taki cerwony z orzelkiem...???to tm gdzie go wydano masz prawa konstytucyjne

tu prawa nabiersz jak placis zrzutke na utrzymanie krolowej i jej rodziny ?podatki/
to nie republika,...

echh nie wytrymalem , mialem nie pisac ale juz zczynasz nie wnerwiac

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 29 gru 2013 14:40

poukladaj domino czy cus.... podobno uspakaja

numerowa
Emigrant
Posty: 276
Rejestracja: 30 paź 2012 14:07

Postautor: numerowa » 29 gru 2013 14:42

Jesli nie masz stalej umowy (np pracujesz dla agencji albo na okresie probnym), moga Ci podziekowac bez podawania powodu.
Nie wiem czy Twoj kolega naopowiadal Ci takich bajek o Wielkiej Brytanii?
Jesli chcesz to przyjedz i sam sie przekonaj, ale ktos dobrze radzil - miej pewnosc, ze masz na bilet powrotny.

marekleyton
Rezydent
Posty: 1162
Rejestracja: 23 lis 2010 08:38

Postautor: marekleyton » 29 gru 2013 14:43

ja proponuje obstawiac ile stron bedzie mial temat do jutra do 5:am

ja obstawiam; 13

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 29 gru 2013 14:46

Nawet jezeli "kolego naopowiadal" - to jaki KRETYN wierzy jednej osobie bez sprawdzenia podanych wiadomosci? Bez poczytania na temat? Przed interenetem - moze. Ale teraz?

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 29 gru 2013 14:46

marekleyton pisze:ja proponuje obstawiac ile stron bedzie mial temat do jutra do 5:am

ja obstawiam; 13


27 minimum

ironick
Emigrant
Posty: 735
Rejestracja: 17 paź 2013 22:35

Postautor: ironick » 29 gru 2013 14:55

15-17

jutro ludzie ida do pracy (niektorzy ;)) a i zapal w pomocy z kazda chwila maleje
czemu nie ma sie co dziwic

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 29 gru 2013 14:59

Ja do pracy 2go, mam czas.

Czy mam ochote - to juz insza inszosc...

Teraz gumiaki na nogi i z psica w las...

marekleyton
Rezydent
Posty: 1162
Rejestracja: 23 lis 2010 08:38

Postautor: marekleyton » 29 gru 2013 14:59

Ja slyszalem ze teraz w nimczech sa [piii...] socjale, i lekarze dobrzy ..bo wiesz niemiecka jakosc,,,,

kurde Matti dzwon do wizzair i moze uda sie przebukowac lot zamiast do Londynu do Dusseldorfu....

no i w sumie blizej...nawet wiesz jakbys w pielgrzymke sie wybral powrotna w koncu dodreptasz ...a przez kanal la manche trudno tak wplaw....

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 29 gru 2013 15:11

Matti - zrob sobie herbate, usiadz, pomysl.

30go wieczorem wysiadasz z samolotu, z tobolkiem, w kraju ktorego jezyka nie znasz, bez kasy, bez miejsca na nocleg, chory.

Wychodzisz z lotniska - i co?

Zapomnij o tym ze ktos cie odbierze bo nawet gdyby ktos to zrobil to co z toba zrobi jak ty nie masz gdzie sie podziac? Gdzie cie ma zawiezc?

Masz jakies urojenia na temat tego NOAH ale jak pytalam czy masz z nimi cos uzgodnione to napisales ze nie. Wiec o co wlasciwie chodzi? Zdajesz sobie sprawe ze beda zamknieci jak przylecisz mam nadzieje? A nawet gdyby byli otwarci (nei beda) to co powiedza patrzac na czlowieka z tobolkiem prosto z samolotu? Popukaliby se w czolo i wyslali cie spowrotem na lotnisko.

Wic opisz prosze jakie masz plany.

Wychodzisz z lotniska - ciemno, zimno i co?

ironick
Emigrant
Posty: 735
Rejestracja: 17 paź 2013 22:35

Postautor: ironick » 29 gru 2013 15:28

niestety, 30go bladym switem
czyli juz za kilka godzin

i matti - nie pisz, ze JAKOS to bedzie, bardzo prosze

ps
znajomy zegarmistrz powiedzial mi kiedys, ze na nerwy najlepsze jest rozlozenie zegarka i zlozenie go z powrotem ;)

marekleyton
Rezydent
Posty: 1162
Rejestracja: 23 lis 2010 08:38

Postautor: marekleyton » 29 gru 2013 15:35

jest jedno wyjscie w sumie.....

jakby po wyjsciu przekimal na lotnisku,,,

spalil wszystkie dokumenty...za ostatnie pieniadze kupil scyzoryk i rano zaatakowal jakiegos ciemnoskorego ..krzyczac YOU F...G N...R

przjedzie policja i go wsadzi do pudla... darmowe wszystko, a jak bedzie odmawial mowienia nie beda wiedziec kto to i skad...

o ile ten N...R nie skopie mu tylka ,zabierze butow i scyzoryka,,,,


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 38 gości