O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
ODINN
Posty: 0
Rejestracja: 03 paź 2008 14:03

Postautor: ODINN » 08 mar 2008 23:09

"prawie 3".

oni wszyscy w spisku są, te OBOPy i CBOSy.

Jedna rzecz mnie zawsze "bawila" - jak to chlopaki po moim kierunku studiow wyciagali 650zeta na lape... :lol: ale to poza tematem.

Poza tematem, zycze wszystkim, a najbardziej sobie, zeby w sile rosla Polska (realnie-realnie a nie niby realnie) :lol: bo kiedys tam wracam kurdemol.

pozdrowienia.

konto_usuniete
Emigrant
Posty: 203
Rejestracja: 09 sty 2008 13:37

Postautor: konto_usuniete » 09 mar 2008 00:00

odinn, dziekuje za wyjasnienie, juz odkladam widelec ktorym w Ciebie mierzylam ;) a czy nadeta jestem - nie wiem - ale denerwuja mnie teksty typu 'co ty taka dzisiaj ladna, naukowcy nie ubieraja sie ladnie!' a ze troche sie tego nasluchalam, jestem moze nieco zaczepna w tej kwestii :lol:

dokladam sie do trzymania kciukow za dobra Polske, jest tam w koncu sporo osob i miejsc, ktore bardzo kochamy i za ktorymi troszeczke tesknimy :)

Piotr_Krajewski
Gastarbeiter
Posty: 10
Rejestracja: 01 mar 2008 14:13

Postautor: Piotr_Krajewski » 09 mar 2008 14:13

No trzymamy kciuki, a jakże ;)


A tak już przy temacie, to np. teraz Charaktery piszą, na podstawie badan CBOSu, ze zadowolenie Polaków ze swego życia jest rekordowe - nie byli tak szczesliwi przynajmniej od 20 lat ;)


No i tym miłym akcentem kończę ;)

ODINN
Posty: 0
Rejestracja: 03 paź 2008 14:03

Postautor: ODINN » 09 mar 2008 19:14

:lol:

bo jak tu sie nie cieszyc jak dowalilo sie nadetej kaczce... :lol:

a zadowolenie... hm... malo jest krajow w ktorych standardy zycia nie rosna, chociaz troche...


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 60 gości

cron