O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
lasaka
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 28 lis 2017 18:00

Re: Jakie prezenty kupujecie?

Postautor: lasaka » 28 lis 2017 18:00

zazwyczaj kupuję jakieś fajne ubrania, w necie jest dużo po taniości

Agnesssss
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 16 gru 2019 18:10

Re: Jakie prezenty kupujecie?

Postautor: Agnesssss » 16 gru 2019 18:22

akimka pisze:Mam kłopot, nie mam pomysłów co mam kupić swoim dzieciom na gwiazdkę. Teraz normalnie nie mam do tego łowy, wydaje się, że mają już wszystko i coraz ciężej jest coś wybrać. Podrzućcie jakiś pomysł, lub dajcie cynk co sami dajecie własnym dzieciakom.


W tym roku poszłam w zupełnie innym kierunku. Każdy mój znajomy dostanie ode mnie świąteczną torbę z fajnym napisem :)

Torba będzie rozmiarowo taka jak ta na poniższym obrazku, ale oczywiście motyw będzie biało-czerwony z różnymi napisami i świątecznymi atrybutami. Myślę, że się każdemu przyda, nie tylko na zakupy, ale również do pracy lub po prostu na spacer :) Koszt takich toreb jest różny, bo zależy od wielu czynników (materiału, rozmiaru, modelu i liczby sztuk) ale da się zamówić je naprawdę w dobrej cenie.

Obrazek

Ewelina8
Gastarbeiter
Posty: 5
Rejestracja: 27 gru 2019 18:01

Re: Jakie prezenty kupujecie?

Postautor: Ewelina8 » 27 gru 2019 18:16

Przed zakupem prezentu trzeba albo zrobić tak zwany "wywiad środowiskowy" albo znać doskonale potrzeby drugiej osoby. Nie ma chyba nic gorszego niż kupienie czegoś na szybko, pod wpływem impulsu. Właśnie na tym zależy ludziom od marketingu. Trzeba kierować się przede wszystkim użytecznością danego prezentu w życiu codziennym. Nie celujmy w jakieś drogie produkty bo w ten sposób będziemy uważani za snobów. Bardziej przyziemne rzeczy jak części garderoby czy też kosmetyki będą lepiej pasowały. Zobaczcie sobie chociażby w kategoriach prezentu dla kobiety biustonosze Gatta - https://www.gatta.pl/pl/bielizna/biustonosze/ Każda z nas szuka wysokiej jakości w przystępnej cenie, a jeszcze lepiej jak dostaniemy taki rarytas w prezencie :)

PatyczekG
Gastarbeiter
Posty: 13
Rejestracja: 15 lis 2020 22:36

Re: Jakie prezenty kupujecie?

Postautor: PatyczekG » 05 lut 2021 14:07

Kobiety uwielbiają nowe torebki lub worko plecaki które zawsze noszą na jakieś zakupy czy na wycieczki https://recenogi.pl/pl/p/Worko-plecak-maki-szary-len/520. Tutaj jest świetny wybór.


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 29 gości