O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Postautor: aina24 » 13 gru 2013 20:24

Blondynek, to te twoje psychotropy tak na ciebie dzialaja. Odstaw je a przestaniesz mnie widziec wszedzie. O ile pamiecia siegam to twoje majaczenie bylo, ze bawilam dzieci co napisalam od razu, ze zadnych dzieci nie bawilam bo czyjes bachorki lubie ale tak na 5 min.

Problem masz taki ze wymyslasz historyjki I tak sie w nie wkrecasz, ze potem wmawiasz komus, ze tak kiedys napisal. Nie pierwszy raz to widze :roll:

Chyba sama wiem lepiej gdzie sie edukowalam :roll:

znajac ciebie zaraz odpiszesz cos w stylu- to tu odstaw psychotropy.. Ale to normalna reakcja komgos na psychotropach wiec rozumiem.

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Postautor: aina24 » 14 gru 2013 11:56

blondynek pisze:
aina24 pisze:Blondynek, to te twoje psychotropy tak na ciebie dzialaja. Odstaw je a przestaniesz mnie widziec wszedzie.

oh ainka ainka

znow cie nie stac na wlasne teksty? :lol:

jestes jak letnia spasiona natretna mucha :roll:

blondynka pelna geba :lol:


masz te wyobraznie :roll:
na swoja spasiona dupe popatrz :roll:

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Postautor: aina24 » 15 gru 2013 09:10

Co kogo obchodzi jak twoj ojciec I matka wygladaja.
gruby czy jaki to bez znaczenia, rodzice to rodzice..
:roll:

NoToCo
Rezydent
Posty: 1324
Rejestracja: 26 sty 2009 13:02

Postautor: NoToCo » 15 gru 2013 18:00

blondynek zadedykowała Ci wierszyk, tylko Ty tego nie załapałaś :roll:

bombastik
Emigrant
Posty: 212
Rejestracja: 02 sty 2013 20:32

Postautor: bombastik » 15 gru 2013 18:19

Ja pie..., przestancie sie juz dalej osmieszac....

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 16 gru 2013 08:28

Niech ktos skoczy po kisiel.

Ja w tym czasie sobie przyniose sobie piwo, popcorn i wygodny fotel 8)

błogosławiony827
Gastarbeiter
Posty: 16
Rejestracja: 09 gru 2013 20:15

Re: Czy da się żyć w UK z dawania korepetycji ?

Postautor: błogosławiony827 » 23 gru 2013 14:37

aina24 pisze:
robkov pisze:Tak się właśnie zastanawiam... Zakładając że Polak ma w jednym palcu matematykę do poziomu akademickiego włącznie, statystykę, fizykę (podobnie) i chemię w zakresie gimnazjum + liceum polskie.

Jaka jest szansa wyjść z taką wiedzą na angielskie ulice i zacząć edukować głąbów w konkurencyjnych cenach.

Czy do udzielania korepetycji w UK trzeba mieć jakąś licencję, czy wystarczy ogłosić się na GUMTREE i jazda ?

Trudni się ktoś z Was podobnym procederem ?

pozdrawiam,


powiem Ci szczerze, ze jak raz bylam w Polsce i widzialam u ciotki ktora jest nauczycielka mature z matematyki w Pl a porownujac mature, ktora zdawalam tutaj jakis czas temu to jakos ucza tam zupelnie innych rzeczy nim tu w UK. Ja np nie uczylam sie ulamkow itp, objetosci kwadratow czy co tam. Wiekszy nacisk np mialam na rozne takie bardziej praktyczne rzeczy. Choc oczywiscie wierze w to, ze masz doglebna wiedze po studiach w Pl ale jednak by uczyc w UK na pewno jakis kurs trzeba by bylo zrobic by wiedziec czego uczyc tutaj. Tak nawet najporostrze przyklady, ze w Pl np wzrost sie mierzy w cm a tutaj w stpach, wagi tez swojej jak powiesz w kologramach to zadko ktory anglik pedzie wiedzial o co ci chodzi. Pamietam, ze na maturze mialam mase takich roznych konwercji i wiem, ze teraz tez tego samego sie ucza, nie mialam np ulamkow i takich tam rzeczy. To tak po krotce bo nie ma watpliwosci to, ze edukacja w Anglii bardzo rozni sie od tej w Polsce..
:oops: :roll: baume humoru he hee dobre
:roll:

błogosławiony827
Gastarbeiter
Posty: 16
Rejestracja: 09 gru 2013 20:15

Re: Czy da się żyć w UK z dawania korepetycji ?

Postautor: błogosławiony827 » 23 gru 2013 14:38

aina24 pisze:
robkov pisze:Tak się właśnie zastanawiam... Zakładając że Polak ma w jednym palcu matematykę do poziomu akademickiego włącznie, statystykę, fizykę (podobnie) i chemię w zakresie gimnazjum + liceum polskie.

Jaka jest szansa wyjść z taką wiedzą na angielskie ulice i zacząć edukować głąbów w konkurencyjnych cenach.

Czy do udzielania korepetycji w UK trzeba mieć jakąś licencję, czy wystarczy ogłosić się na GUMTREE i jazda ?

Trudni się ktoś z Was podobnym procederem ?

pozdrawiam,


powiem Ci szczerze, ze jak raz bylam w Polsce i widzialam u ciotki ktora jest nauczycielka mature z matematyki w Pl a porownujac mature, ktora zdawalam tutaj jakis czas temu to jakos ucza tam zupelnie innych rzeczy nim tu w UK. Ja np nie uczylam sie ulamkow itp, objetosci kwadratow czy co tam. Wiekszy nacisk np mialam na rozne takie bardziej praktyczne rzeczy. Choc oczywiscie wierze w to, ze masz doglebna wiedze po studiach w Pl ale jednak by uczyc w UK na pewno jakis kurs trzeba by bylo zrobic by wiedziec czego uczyc tutaj. Tak nawet najporostrze przyklady, ze w Pl np wzrost sie mierzy w cm a tutaj w stpach, wagi tez swojej jak powiesz w kologramach to zadko ktory anglik pedzie wiedzial o co ci chodzi. Pamietam, ze na maturze mialam mase takich roznych konwercji i wiem, ze teraz tez tego samego sie ucza, nie mialam np ulamkow i takich tam rzeczy. To tak po krotce bo nie ma watpliwosci to, ze edukacja w Anglii bardzo rozni sie od tej w Polsce..
baume humorubum pif paf :lol:


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 47 gości