O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
kasiamejer
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 23 sie 2013 11:05

darmowe dzwonienie za granice

Postautor: kasiamejer » 23 sie 2013 11:06

czy ktoś z was ma metode na tanie albo darmowe rozmowy telefoniczne ale bez uzycia internetu?? bede wdzieczna za pomoc :)

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 23 sie 2013 11:51


magiel
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 27 sie 2013 14:44

Postautor: magiel » 27 sie 2013 14:46

sprawdz sobie www.alenumer.pl
poki co nie znalazlem lepszej oferty na rynku, chyba ze ktos z forumowiczow ma cos lepszego chetnie wyprobuje. ja korzystam i za darmo caly czas, nic nie nabija.

gelo68
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 23 sie 2013 11:09

Postautor: gelo68 » 18 wrz 2013 16:40

ano sprawdzilem ten alenumer i powiem ze jestem lekko zdziwiony, ze cos w polsce jest za darmo, moze pozniej wprowdza jakies oplaty, nie wiem, ale na dzien dzisiejszy nic nie trzeba placic :)

lubo111
Gastarbeiter
Posty: 38
Rejestracja: 18 sty 2009 18:56

Postautor: lubo111 » 26 wrz 2013 16:40

Ale numer jest ok brat dzwoni do mnie z pl i jest git, rozlacza tylko po 10 min. ale mozna zadzwonic ponownie i tak do skutku

TheS
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 26 paź 2013 21:25

Postautor: TheS » 26 paź 2013 21:37

Bez użycia internetu - poszukaj operatora z dostepem wdzwanianym dial-up Polega to na tym, że wdzwaniasz się do sieci operatora przez numer dostępowy najczęściej jest to lokalny numer stacjonarny. Jeśli masz bezpłatne połaczenia na numery stacjonarne to zapłacisz tylko za połaczenie z numerem docelowym.

TheS
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 26 paź 2013 21:25

Postautor: TheS » 27 paź 2013 13:12

TheS pisze:Bez użycia internetu - poszukaj operatora z dostepem wdzwanianym dial-up Polega to na tym, że wdzwaniasz się do sieci operatora przez numer dostępowy najczęściej jest to lokalny numer stacjonarny. Jeśli masz bezpłatne połaczenia na numery stacjonarne to zapłacisz tylko za połaczenie z numerem docelowym.


Można kupić angielski numer stacjonarny np. w halopolska.co.uk za 1funt miesięcznie i przekierować go do Polski pod numer pod który często dzwonisz, wtedy dzwonisz z komórki pod numer lokalny np. z Londynu a system przekierowuje Cię bezpośrednio pod numer w Polsce. Z Polski robisz odwrotnie: kupujesz polski numer i przekierowujesz pod docelowy numer zagraniczny. Jeżeli korzystasz z bezpłatnych połączeń lokalnych to płacisz tylko za połączenie z numerem docelowym 1p na stacjonarne lub 5p na komórki. Nie zapłacisz również za internet bo wykorzystujesz numery telefoniczne z funkcją przekierowania. Możesz kupić polski numer np. z Warszawy i przekierować na swoją angielską komórkę lub odwrotnie numer z Londynu przekierować na polską komórkę np. w czasie podróży lub wakacji. Omijasz roaming , a znajomi nic nie zapłacą bo dzwonią lokalnie. :D


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 64 gości