O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
olo_008
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 23 lut 2008 23:04

Czy nas tu dyskryminuja ???

Postautor: olo_008 » 23 lut 2008 23:57

Ostatnie pare tygodni dobily mnie strasznie . Gdzie sie nie obrucilem ciagle widzialem (ataki) na Polakow . Jak w gazetach straszni sie obuzyli ze Polacy zasilki na dzieci pobieraja co jest calkiem legalne .Ale oni przedstawiaja to w takim swietle jak bysmy byli banda oszustow .Winia nas ze szkoly i szpitale niemoga funkcjonowac poprawnie z takim nadmiarem ludzi.Przyklady mozna by mnozyc .A moze mam urojenia ???? Po dziesieciu latach w tym kraju .Moze pora wracac???Chcialbym tylko wiedziec czemu nigdy nie widzialem nikogo z polskiej strony wypowiadajacej sie na zaden z tych tematow..Czy wogole kogos mamy kto moglby nas z godnoscia reprezetowac????Jest nas wystarcczajaco duzo zeby nasz glos sie tu liczyl.Czy ktos czuje to samo??? Czy nikogo to zabardzoo nie obchodzi ???

user681861
Gastarbeiter
Posty: 37
Rejestracja: 29 lis 2007 10:32

Postautor: user681861 » 25 lut 2008 20:50

Mnie najblizsze otoczenie ocenia na podstawie tego jaki jestem, a nie jakim paszportem sie posluguje.
Zdanie rzeszy wiernych czytelnikow daily mail, i wszystkich tych ktorzy swoje niepowodzenia zyciowe - zawinione w wiekszosci przypadkow - zrzucaja na barki nas - Polakow, mam gleboko w d....

Zauwaz ze Polacy podobne zarzuty sla w kierunku innych imigrantow, jak rowniez samych anglikow. Dla mnie to tez jest oburzajace, ale jakos na razie nikt polskich forów nie zamyka, mimo notorycznych atakow rasistowskich, narodowosciowych i Admin jeden wie jakich jeszcze.


"Jest nas wystarcczajaco duzo zeby nasz glos sie tu liczyl"...
Nie liczy sie ilosc, ale jakosc... Na szacunek i zrozumienie bedzie trzeba popracowac dluzej niz kilka lat. Krzyki nic nie pomoga.

ODINN
Posty: 0
Rejestracja: 03 paź 2008 14:03

Postautor: ODINN » 25 lut 2008 21:04

jak widzisz, wolnosc slowa to obusieczne narzedzie.

filtrujcie informacje.

Immona
Gastarbeiter
Posty: 15
Rejestracja: 20 lut 2008 09:53

Re: Czy nas tu dyskryminuja ???

Postautor: Immona » 26 lut 2008 10:00

olo_008 pisze:Ostatnie pare tygodni dobily mnie strasznie . Gdzie sie nie obrucilem ciagle widzialem (ataki) na Polakow . Jak w gazetach straszni sie obuzyli ze Polacy zasilki na dzieci pobieraja co jest calkiem legalne .Ale oni przedstawiaja to w takim swietle jak bysmy byli banda oszustow .Winia nas ze szkoly i szpitale niemoga funkcjonowac poprawnie z takim nadmiarem ludzi.


System nie był akurat przygotowany na taki wzrost ilości klientów i ten nagły wzrost spowodował problemy - jeśli mówienie o tym uważasz za dyskryminację, to jesteś mocno przewrażliwiony.

Przyklady mozna by mnozyc .A moze mam urojenia ???? Po dziesieciu latach w tym kraju .Moze pora wracac???Chcialbym tylko wiedziec czemu nigdy nie widzialem nikogo z polskiej strony wypowiadajacej sie na zaden z tych tematow..Czy wogole kogos mamy kto moglby nas z godnoscia reprezetowac????Jest nas wystarcczajaco duzo zeby nasz glos sie tu liczyl.Czy ktos czuje to samo??? Czy nikogo to zabardzoo nie obchodzi ???


Wypowiadać się na temat czego? Jak pisałam, napływ nie przewidzianej, dużej ilości Polaków do UK przeciążył szpitale i inne usługi państwa w niektórych miejscach. I co miałby taki rzecznik powiedzieć - że to nieprawda?

Sądzę też, że osoby potencjalnie mogące "godnie reprezentować" mogą być mocno zniechęcone poziomem ludzi, których miałyby reprezentować.

maya
Rezydent
Posty: 1120
Rejestracja: 28 wrz 2007 11:57
Kontaktowanie:

Postautor: maya » 11 mar 2008 14:27

dzisiaj o 9.00pm na kanale bbc two program "The Poles are Coming!"

http://www.bbc.co.uk/white/poles.shtml

...The Polish will go once they realise they are not wanted or needed, the only people benefiting from them being here are the rich business owners & their Polish families back home, the working people of this country do not benefit at all...

hmm biedny lud narzeka, bogaci sie ciesza, normalne..

tak gdyby ktos chcial obejrzec.. ;)

user1310596
Gastarbeiter
Posty: 28
Rejestracja: 09 wrz 2007 09:58

Postautor: user1310596 » 11 mar 2008 20:57

Mam to gdzieś, to ja tu przyjechałem dyskryminować tych których nie lubie:) (murzyni ,ciapki, żydzi, arabskie pomioty). Angole są OK, tylko trzeba z nimi ostro, nie dać się zdominować. U mnie w pracy na 300 osób 250 Anglicy( zero czarnych diabłów) 25 Polaków, z 5 ciapków a reszta to nasza brać słowiańska:) Dlatego tu pracuje :) nie musze wkur.... sie na nierobów z piekła rodem.

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 12 mar 2008 08:06

user1d10ta pisze:Mam to gdzieś, to ja tu przyjechałem dyskryminować tych których nie lubie:) (murzyni ,ciapki, żydzi, arabskie pomioty). Angole są OK, tylko trzeba z nimi ostro, nie dać się zdominować. U mnie w pracy na 300 osób 250 Anglicy( zero czarnych diabłów) 25 Polaków, z 5 ciapków a reszta to nasza brać słowiańska:) Dlatego tu pracuje :) nie musze wkur.... sie na nierobów z piekła rodem.


Czy drogi moderator raczy sie zainteresowac rasitowskimi bredniami wylewanymi przez niektorych?

ps.


http://londynek.net/londyneknews/article?jdnews_id=2247048

darekzlondku
Emigrant
Posty: 858
Rejestracja: 15 paź 2007 23:09

Postautor: darekzlondku » 12 mar 2008 13:52

...znowu udalo sie Moderatorowi znalezc chwile czsu zeby zagladnac na forum... w ciemno - pochwala...
...sorry z braku czasu nie bede sie oburzal zbyt dlugo...

kaslawka
Rezydent
Posty: 1830
Rejestracja: 07 paź 2007 13:54

Postautor: kaslawka » 12 mar 2008 15:45

szkoda ze dopiero interwencja pociaga za soba jakakolwiek reakcje...


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 40 gości

cron