O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
BeataRomanowka
Gastarbeiter
Posty: 9
Rejestracja: 25 lip 2013 17:13

Hurtownie odzieży damskiej w Anglii - zakupy online

Postautor: BeataRomanowka » 25 lip 2013 18:44

Interesują mnie hurtownie odzieży damskiej w Anglii, w których kupię ubrania przez neta i wyślą mi je do Polski - czy ktoś z was zna takie hurtownie?
Oczywiście ilości hurtowe.

Pomóżcie proszę.

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 25 lip 2013 19:39

Ilości hurtowe z hurtowni? Nie może być...

catwalkwholesale
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 01 paź 2013 11:36

Postautor: catwalkwholesale » 01 paź 2013 12:14

Serdecznie zapraszam do odwiedzenia naszej hurtowni internetowej http://www.catwalkwholesale.com/
Jako jedyna hurtownia w UK oferujemy sprzedaz pojedynczych sztuk sposrod wszystkich naszych styli , gdzie podczas korzystania z usulug innych hurtowni klient jest zmuszony zakupic cala paczke. Koszt przesylki ( od 1 do10 kg - okolo 50 szt. ) z dostawa w przeciagu 3 - 5 dni wynosi 19,00 £.
Oferujemy najnowsze trendy prosto z wybiegow mody w bardzo przystepnych cenach , zaczynajacych sie juz od 1,90 £.


CATWALK WHOLESALE

JakKow2224
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 11 lut 2019 19:46

Re: Hurtownie odzieży damskiej w Anglii - zakupy online

Postautor: JakKow2224 » 11 lut 2019 19:51

That Designer Wholesale dystrybuuje wysokiej jakości markową hurtownia odzieży.
Marki: 

1. Tommy Hilfiger - https://thatdesignerwholesale.com/pl/tommy-hilfiger-hurtownia-odziezy-markowej/
2.Calvin Klein - https://thatdesignerwholesale.com/pl/calvin-klein-hurtownia-odziezy-markowej/
3. Ralph Lauren - https://thatdesignerwholesale.com/pl/ralph-lauren-hurtownia-odziezy-markowej/
4. Hugo Boss
5. Levi's

Są jedną z największych hurtowni hurtowych marek odzieżowych, takich jak hurtownia odzieżowa Ralph Lauren, hurtownia odzieżowa Calvin Klein i hurtownia odzieży Tommy Hilfiger. Gwarantują jakość i oryginalność! Jeśli poszukujesz hurtowni ubrań, nie wahaj się z nimi skontaktować.


Odwiedź ich stronę internetową, aby kupić najtańsze ubrania luksusowe. That Designer Wholesale sprzedaje szeroką gamę markowych ubrań, takich jak t-shirty, koszule, płaszcze, kurtki, ubrania dziecięce itp.

www.thatdesignerwholesale.com/pl

esty1703
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 08 cze 2020 22:03

Re: Hurtownie odzieży damskiej w Anglii - zakupy online

Postautor: esty1703 » 08 cze 2020 22:04

Witam szukam ciuchów z Turcji ... hurtem proszę o kontakt esty1703@googlemail.com

NevaehHazard
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 24 lip 2020 10:32
Lokalizacja: Gliwice
Kontaktowanie:

Re: Hurtownie odzieży damskiej w Anglii - zakupy online

Postautor: NevaehHazard » 24 lip 2020 10:36

Odpoczywam w trakcie gry. Gry online mogą być dobre. Wolę tylko wysokiej jakości gry dla siebie, więc zawsze wybieram według moich kryteriów (bonusy, kolorystyka, informacje, itp.). A jak wybierasz swoje gry?

LidkaR
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 05 sie 2020 19:06

Re: Hurtownie odzieży damskiej w Anglii - zakupy online

Postautor: LidkaR » 05 sie 2020 19:16

Witam,Poszukuje ubran meskich, damskich, młodzieżowe oraz dziecięce jestem zainteresowana replikami torebek, butów, również sportowych, kozaczki spodni, t-shirtów, koszul, sweterków,bluzy, slipy, damskie majteczki, kurtki itd
Marki: Armani, Tommy Hilfiger, Gucci, Versace, Emporio, Dior,, Michael Kors,Lacoste Hugo Boss, Adidas, Nike, Convers.Calvin Klein . Jestem zainteresowana współpracą. mieszkam na terenie Anglii,, proszę o informację z propozycją, kontakt e-mail kwiatangela@gmail.com

LidkaR
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 05 sie 2020 19:06

Re: Hurtownie odzieży damskiej w Anglii - zakupy online

Postautor: LidkaR » 05 sie 2020 19:16

Witam,Poszukuje ubran meskich, damskich, młodzieżowe oraz dziecięce jestem zainteresowana replikami torebek, butów, również sportowych, kozaczki spodni, t-shirtów, koszul, sweterków,bluzy, slipy, damskie majteczki, kurtki itd
Marki: Armani, Tommy Hilfiger, Gucci, Versace, Emporio, Dior,, Michael Kors,Lacoste Hugo Boss, Adidas, Nike, Convers.Calvin Klein . Jestem zainteresowana współpracą. mieszkam na terenie Anglii,, proszę o informację z propozycją, kontakt e-mail kwiatangela@gmail.com


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 41 gości