O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
audiA4Sline
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 14 paź 2013 14:23

Postautor: audiA4Sline » 14 paź 2013 14:26

AnetteR pisze:Wpisuje slowo kluczowe 'cv' w dziale ogloszenia i nic sie nie pokazuje czyli nie ma tu firm piszacych cv?? Nie stac mnie placic tyle innym firmom w angli. :( :( maksymalnie moge zaplacic do £50.



DOPISZ ' PISANIE' I DOSTANIESZ 100 ogłoszen!

Rusz głową!


Boże , kto kombinuje ten żyje.

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 14 paź 2013 14:26

Co robisz??????

:shock:

Wpisz "CV Template" w Google a nie w ogloszenia na Londynku....

Lo matko i corko.... rece i majtki opadaja czasem jak sie was czyta

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 14 paź 2013 14:57

A tak bardziej na serio - jak Ty sobie prace w biurze wyobrazasz jak nie potrafisz tak prostej sprawy jak znalezienie CV wzoru i napisanie wg tego wlasnego zrobic?


Kawe chcesz w tym biurze parzyc? A jak gatunki pomyslisz?

:lol:

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Re: Zrobię fajne CV

Postautor: aina24 » 14 paź 2013 18:57

ja1klaudia pisze:jesoo, dziewczyno, sie zdecyduj w koncu
i jak juz tak poprawiasz to pisz tak, aby ciebie nie musiano poprawiac, juz nawet nie o interpunkcje chodzi, co o ortografie


tepaku, na temat formatu CV sie wypowiadam i nie poprawiam tylko doradzam...

jak cie tak ortografia jakas rzekoma razi to czemu sama piszesz z bledami?
spojrz jeszcze raz na swoje zdanie i policz ile bledow zrobilas :roll:

zbynio86
Gastarbeiter
Posty: 19
Rejestracja: 14 paź 2013 18:58

Re: Zrobię fajne CV

Postautor: zbynio86 » 14 paź 2013 19:07

aina24 pisze:
w CV nigdy nie podaje się danych osobistych tylko osobowe,nie piszesz adresu tylko location ewentualnie, czyli miejsce zamieszkania np Londyn.

(...)W sumie to CV nie ma zasad jedynie co to nie podaje sie danych osobistych jak np adres bo to nawet mowi pracodawcy, ze aplikant jest nietropny, jak swoich spraw przy pupci nie umie upilnowac to jak firma bedzie sie umial zajac...


Większych bzdur to już dawno nie czytałem. Widocznie moi nauczyciele (z założycielem na czele) z wiodącego centrum treningowego w Londynie i w Manchesterze, współpracujący ze wszystkimi znanymi sieciami hoteli w UK, wiedzą mniej niż ty. W formacie cv jaki opracowali (wspólnie z pracodawcami z hospitality) i jaki udostępniają wszystkim kursantom podaje się adres i nie jest to żaden błąd.
Natomiast zgadzam się co do podawania daty urodzenia czy narodowości - tego się nie powinno umieszczać w CV.

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Postautor: aina24 » 14 paź 2013 21:39

zbynio86 pisze:

Większych bzdur to już dawno nie czytałem.


piszesz tak, a ponem co do czego mi przytakujesz to zdecyduj sie..

Widocznie moi nauczyciele (z założycielem na czele) z wiodącego centrum treningowego w Londynie i w Manchesterze, współpracujący ze wszystkimi znanymi sieciami hoteli w UK, wiedzą mniej niż ty.


widocznie tak.

W formacie cv jaki opracowali (wspólnie z pracodawcami z hospitality) i jaki udostępniają wszystkim kursantom podaje się adres i nie jest to żaden błąd.


nie napisalam, ze to blad bo napisalam, ze mozna pisac, ale zaznaczylam, ze nie ma takiej potrzeby, bo pracodawce nie obchodzi jaki masz numer domu itp tylko lokalizacja ewentualnie, w ktorej mieszkasz np Londyn i dzielnice mozna podac. Jak ktos wstawi adres to wstawi, jak wstawisz adres na facebook to tez ci nikt nie powie, ze nie mozesz tego robic na facebook.

Natomiast zgadzam się co do podawania daty urodzenia czy narodowości - tego się nie powinno umieszczać w CV.


nie wypowiadalam sie na temat narodowosci, ale predzej ktos chce poznac czyjas narodowosc, wiek niz nr domu w ktorym mieszkasz. Bo chyba sa prace, ze jest roznica czasem dla pracodawcy czy zatrudni 70 latke czy 20 latke, czy moze wazniejsza informacja jest to czy ktos mieszka pod numerem 6 a numerem 10?

narodowosci nie trzeba podawac, wszak nie to jest wazne dla pracodawcy tylko to w jakich jezykach sie mowi, ktore ewentualnie moga byc atutem przy pracy, piszac jezyk ojczysty mozna to zaznaczyc, ze jest ojczystym.
tak wiec czasem zamiast chodzic na jaies kursy do niewyksztalconych ludzi, samemu mozna od czasu do czasu ruszyc glowka?

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 14 paź 2013 21:44

ale predzej ktos chce poznac czyjas narodowosc, wiek ................sa prace, ze jest roznica czasem dla pracodawcy czy zatrudni 70 latke czy 20 latke, .................




o zeszty orzeszku angielko podrabiana....

wiek/narodowosc - tego sie wlasnie nie podaje i pracodawca wymagajcy tego ryzykuje kopa w dupe za potencjalna dyskryminacje....

gdzies ty sie kreskoweczko chowala?

wykorzystaj prosze opcje milczenia jak ci juz MF radzil...

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Postautor: aina24 » 14 paź 2013 22:05

emigrantka pisze:
ale predzej ktos chce poznac czyjas narodowosc, wiek ................sa prace, ze jest roznica czasem dla pracodawcy czy zatrudni 70 latke czy 20 latke, .................




o zeszty orzeszku angielko podrabiana....

wiek/narodowosc - tego sie wlasnie nie podaje i pracodawca wymagajcy tego ryzykuje kopa w dupe za potencjalna dyskryminacje....

gdzies ty sie kreskoweczko chowala?

wykorzystaj prosze opcje milczenia jak ci juz MF radzil...




kompleksy masz jakies na punkcie narodowosci, ze mnie wyzywasz? :lol:

wyluzuj posladki...
widzialas kiedys by pracodawca pisal co mu napisac w CV? pisze jedynie by je mu wyslac.

i czy napialam gdzies, ze trzeba podac narodowosc albo wiek? jak tak to w ktorym miejscu?

a ty jak widzisz babe na ulicy to o czym predzej myszlisz?- ciekawe z jakiego jest kraju? (bo wiek to od razu mozna poznac mniejwiecej) czy mylisz- ciekawe jaki ma numer domu?

napisalam jedynie, ze informacja o jezykach w ktorych sie mowi predzej zainteresuje pracodawce niz nr domu pod ktoym sie mieszka, moze nowa wizyta w speksie by sie przydala?

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 14 paź 2013 22:09

predzej ty u GP wyladujesz niz ja w speksie - widac ze ci recepta potrzebna...

zbynio86
Gastarbeiter
Posty: 19
Rejestracja: 14 paź 2013 18:58

Postautor: zbynio86 » 14 paź 2013 22:36

aina24 pisze:
zbynio86 pisze:Widocznie moi nauczyciele (z założycielem na czele) z wiodącego centrum treningowego w Londynie i w Manchesterze, współpracujący ze wszystkimi znanymi sieciami hoteli w UK, wiedzą mniej niż ty.


widocznie tak.


Pęknę ze śmiechu :lol: Podważasz kompetencje ludzi, którzy ''zjedli zęby'' w swojej branży, mają sukcesy w postaci zadowolonych absolwentów, którzy po tych kursach bezproblemowo potrafią się odnaleźć na rynku pracy i pną się po szczeblach zawodowych.


aina24 pisze:(...)tak wiec czasem zamiast chodzic na jaies kursy do niewyksztalconych ludzi, samemu mozna od czasu do czasu ruszyc glowka?


Niewykształconych :lol: Co ty możesz wiedzieć, oni są lepiej wykształceni niż ty a przede wszystkim skromni i normalni a nie tak jak pewna osóbka, której się wydaje, że pozjadała wszystkie rozumy :roll:

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Postautor: aina24 » 14 paź 2013 23:21

szczeble sukcesow ...:roll:
do zrobienia CV nie trzeba wyksztalcenia :roll:

ja1klaudia
Gastarbeiter
Posty: 37
Rejestracja: 28 wrz 2013 02:28

Re: Zrobię fajne CV

Postautor: ja1klaudia » 14 paź 2013 23:26

aina24 pisze:
tepaku, na temat formatu CV sie wypowiadam i nie poprawiam tylko doradzam...

jak cie tak ortografia jakas rzekoma razi to czemu sama piszesz z bledami?
spojrz jeszcze raz na swoje zdanie i policz ile bledow zrobilas :roll:


nie wyzywaj mnie od tepakow, bo ja ciebie jeszcze nie wyzywam
szkoda, ze siebie nie zacytowalas
poprawiasz zwrot, a pozniej sama go uzywasz
bledow ortograficznych nie robie (no, chyba ze trafiam na posty takich jak ty, wtedy sie zastanawiam o co, kurna, chodzi)
ale jesli tak koniecznie chcesz, zeby ci cos wytknac to prosze - ten sam twoj post:
aina24 pisze:Nie konieczna
porzegnasz. :lol: .


razace bledy otrograficzne, rzeczywiscie lol

no i te nieszczesne dane, nie osobiste a osobowe, ale co szkodzi poprawiajacemu uzywac blednego zwrotu
o, sorki - DORADZAJACEMU
aina24 pisze:nie podaje się danych osobistych tylko osobowe

i pare linijek nizej
aina24 pisze: nie podaje sie danych osobistych jak np adres bo to nawet mowi pracodawcy, ze aplikant jest nietropny, .


aplikant chyba jednak jest tropny, skoro adres podal
itd itd
tepaku

zbynio86
Gastarbeiter
Posty: 19
Rejestracja: 14 paź 2013 18:58

Postautor: zbynio86 » 14 paź 2013 23:36

aina24 pisze:szczeble sukcesow ...:roll:
do zrobienia CV nie trzeba wyksztalcenia :roll:


Sztuka tworzenia cv to był tylko jeden z tematów całego kilkutygodniowego cyklu zajęć. To nie jest kurs z robienia cv, tylko kurs który ma cię przygotować do konkretnego zawodu, pokazać jak trzeba się zachowywać na interview, jakich pytań się spodziewać i jakich odpowiedzi udzielać, jak efektywnie szukać pracy. W swojej obecnej pracy często widzę jakie cv przynoszą ludzie i mam nieodparte wrażenie, że dla wielu osób jest to nadal spore wyzwanie żeby napisać poprawny życiorys (nie tylko pod względem stylistycznym ale i wizualnym).

ironick
Emigrant
Posty: 735
Rejestracja: 17 paź 2013 22:35

Postautor: ironick » 17 paź 2013 22:44

z ciekawosci spojrzalam u mnie w pracy na cv kandydata na kierowce.
nie wiem co prawda czy pracodawca tego wymagal, ale byl i adres i data urodzenia i narodowosc.
moze ktos nadgorliwie chcial pokazac, ze tym opancerzonym wozem nie bedzie jezdzil nikt niepowolany ;)

zdjecia nie bylo, widocznie tak jak mnie uprzedzali - licza sie kompetencje, a nie wyglad ;)


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 142 gości