O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 02 lip 2013 14:07

Drazni cie polowanie na kroliki a na spamerow chcesz polowac? :lol:

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 02 lip 2013 14:58

Ludzi mi nie szkoda :twisted:

alapluska
Gastarbeiter
Posty: 69
Rejestracja: 10 sty 2011 11:11

Postautor: alapluska » 02 lip 2013 17:26

Pewnie można jakoś dojść do swoich racji, ale to bardzo długo trwa. Moja koleżanka miała swój biznes, polska cukiernia, o której marzyła jeszcze w Polsce, potem też miała jakieś spięcia z pracownikami i też ją oskrażyli. więc wiem jak to wygląda z drugij strony. Pracownicy nie wygrali sprawy, także trzeba mieć mocne podstawy do tego.

numerowa
Emigrant
Posty: 276
Rejestracja: 30 paź 2012 14:07

Postautor: numerowa » 02 lip 2013 19:42

Mysle, ze warto dochodzic swojego, zwlaszcza, ze nie mieli prawa tak Cie potraktowac.
Moja kolezanka kiedys sadzila sie z pracodawca przez prawnikow typu "no win no fee", nawet jakis Polak prowadzil jej sprawe, ktora zreszta wygrala.
Tylko ze ona od razu sie z nimi skontaktowala jak jeszcze pracowala i oni jej dokladnie mowili co ma zrobic, bo najpierw musiala wysylac listy, miec spotkania z pracodawca itd. W kazdym razie poszukaj w google takich prawnikow, skontaktuj sie z nimi i oni sie zajma Twoja sprawa, jesli ocenia, ze masz szanse ja wygrac. Nie musisz im placic na poczatku, dopiero jesli wygrasz.
Na pewno warto probowac, nie popuszczaj, bo racja jest po Twojej stronie.


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 55 gości