O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
rolmopsik
Posty: 0
Rejestracja: 01 mar 2013 18:40

Mały Stasio Potrzebuje pomocy - dołaczmy do akcji Efki

Postautor: rolmopsik » 19 maja 2013 00:00

Umieszczę link do tematu z innego forum, mam nadzieje, że Admin nie bedzie stanowczo przeciwny połaczeniu sił, w tak wąznym dla małego chłopca przedsięwzięciu. Organizatorka akcji jest całkowicie wiarygodna i dzięki swojemu gołebiemu sercu znana wśród społeczności emigracyjnej w UK.
Przyłaczcie się, jeżeli możecie, PROSZĘ
Każda pomoc sie liczy - nie tylko finansowa, można ofiarowac również ciuszki, pampersy itp
W imieniu Efki i Stasia - DZIĘKUJĘ

http://www.mojawyspa.co.uk/forum/84/470 ... si-o-pomoc

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 19 maja 2013 09:41

Roksana 18 lat,Nikola 17

To już nie dzieci. Wysłać do UK nawet do zbioru ziemniaków.

Co do reszty - od tego są instytucje państwowe. Ja to widzę jako zwykłe wyudzanie kasy.

I na koniec. Jak nie stać na dzieci, to się nie rozkłada nóg!

rolmopsik
Posty: 0
Rejestracja: 01 mar 2013 18:40

Postautor: rolmopsik » 19 maja 2013 10:09

Każdy ma prawo, do swojego punktu widzenia - usercośtam. :P
Jedna rzecz, jest niepodważalna - mały chłopczyk i jego mama potrzebuja pomocy - teraz. Próby poradzenia sobie, wpędziły rodzine w długi i kazdy wie jak organizacje państwowe w PL działają... I jaka jest sytuacja w PL wogóle.
Nie uważasz za stosowne pomóc - nie pomagaj.
Ja mam jednak nadzieje, że z 20 tu osób, które przeczyta - 2 zdecyduja sie pomóc. To bedzie sukces :D

rolmopsik
Posty: 0
Rejestracja: 01 mar 2013 18:40

Postautor: rolmopsik » 19 maja 2013 10:31

:?
Nie rozumiem dlaczego nie można w tym dziale edytować :shock:

Chciałam tylko dodać - DZIĘKUJĘ usercośtam - za to, ze "przystanąłeś" i poświeciłeś chwilkę swojego, prywatnego czasu na przeczytanie i ustosunkowanie się do apelu :D
Porządny człowiek z Ciebie :D

rolmopsik
Posty: 0
Rejestracja: 01 mar 2013 18:40

Postautor: rolmopsik » 21 maja 2013 10:46

:D :D
Dzięki wielkiemu sercu ludzi z róznych stron świata, w dwa dni uzbierało sie 250funtów a zbiórka odaierzy wciaż trwa. Bardzo dziekuje za zaangazowanie i empatię .
A powszechnie sie mówi, ze nie potrafimy sobie pomagać.
Takie sytuacje jedynie dowodza ze jest inaczej.
Jeszcze raz dziękuję z całego serca :D

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 21 maja 2013 10:49

Rolmopsik, jedno pytanie: zweryfikowales jakos czy nie jest to scam? Jesli tak to zaraz cos wplace - daj mi znac.

rolmopsik
Posty: 0
Rejestracja: 01 mar 2013 18:40

Postautor: rolmopsik » 21 maja 2013 11:07

MarcFloyd pisze:Rolmopsik, jedno pytanie: zweryfikowales jakos czy nie jest to scam? Jesli tak to zaraz cos wplace - daj mi znac.

Marc - wszystko jest prowadzone przez Efkękonefkę, przeprosiłam admin londynka, że umieścilam link do akcji na innym forum, ale nie chce sie podszywać właśnie z powodu wiarygodności :D
Każda pomoc bedzie mile widziana, a wieloletnia działalność Efki 100% gwarancją wiarygodności. Jeżeli chciałbys jeszcze poczytać o Ewuni, znajdziesz ją na FB pod tym samym nick'iem.
Rozliczenia wpływów, są publikowane na bierząco. Ja jestem pewna, że to nie scam :D
PS
Jako ciekawostkę powiem, że występująca tam dosyć często Mścicielka jest przedstawicielka konkurencyjnego forum.... Akcje Efki moga tylko łączyć.... Nie cierpie być optymistycznym słoneczkiem - lubię siebie, jako marudę i malkontenta, ale w tym wypadku sie nie da :D

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 21 maja 2013 11:11

ok, poszlo.


Ps:
Usercostam - wykorzystaj czasami szanse do milczenia.

rolmopsik
Posty: 0
Rejestracja: 01 mar 2013 18:40

Postautor: rolmopsik » 21 maja 2013 11:27

...on ma racje w sumie - bo dziewczyny sa duze - ale jestem pewna, ze rodzina wykorzystała wszystkie szanse na poradzenie sobie, i się im nie powiodło, wręcz przeciwnie. Matka, to nie jest jakis typowy spioch, ma dochód, ale na ogarniecie tego "kramiku", stanowczo za malo.
Jezeli ktokolwiek, ma jakiś pomysł na pomoc, tej rodzinie - np propozycje pracy wakacyjnej dla dziewczyn....myśle, że dobrze byłoby się skontaktować z Efką droga emailowa. :D
Dzięki WIELKIE MF

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 23 maja 2013 01:27

Wrzuccie prosbe tutaj:

http://www.gofundme.com/

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 24 maja 2013 10:29

MarcFloyd pisze:Usercostam - wykorzystaj czasami szanse do milczenia.


Bo? Jak każdy bedzie milczał, to będzie więcej takich nieodpowiedzialnych osób.

rolmopsik
Posty: 0
Rejestracja: 01 mar 2013 18:40

Postautor: rolmopsik » 25 maja 2013 00:51

a oto ostatnie rozliczenie z dzisiejszych zakupów dla rodziny i samego Stasia

Efka dorzuciła do uzbieranej kwoty reszte pieniażków z poprzdniej akcji i uzbierało sie ok 500 funtów, szczegóły :arrow:

http://www.mojawyspa.co.uk/forum/84/470 ... o-pomoc,40

Dzięki emigrantko :D Przekaże Ewuni, wiem od niej że musi sotrożnie z takimi zbiórkami na jej prywatne konto ponieważ jest osoba prywatna. Są jakies regulacje prawno-podatkowe, więc jeżeli pomoc miałałaby sie zwiększyć to trzebaby to przekazać w rece jakiejs fundacji....

rolmopsik
Posty: 0
Rejestracja: 01 mar 2013 18:40

Postautor: rolmopsik » 29 maja 2013 22:56

Chcialam tylko podziękowac wszystkim, za cierpliwość, wyrozumiałaość i uczestnictwo w akcji pomocy Stasiowi i jego rodzinie, w tym tak trudnym dla nich momencie. Cała akcja potoczyła się i zakończyla sukcesem, we czwartek - zapakowane już przez Efkę paczki - zostaną odoebrane przez firme kurierską, a pozostałe pieniążki zostały przelane na konto mamy Stasia i spozytkowane na zakup zapasów zywnościowych, ktore pomogą rodzinie "wykaraskac" się z tarapatów. Załączam link dla wszystkich zainteresowanych i jeszcze raz dziękuje z całego serca :D
http://www.mojawyspa.co.uk/forum/84/470 ... o-pomoc,60

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Postautor: aina24 » 04 cze 2013 13:04

chodzilo mi jedynie o to by ten link wstawic:

http://dzieciom.pl/podopieczni/13964

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Postautor: aina24 » 04 cze 2013 13:11

podopiecznych tam pelno:(
te dziewczynke znam osobiscie
http://dzieciom.pl/podopieczni/13957


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 43 gości

cron