O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
user837390
Gastarbeiter
Posty: 13
Rejestracja: 22 paź 2007 16:13

Uwaga!!!! na firme LK Logistic, Gareth Hollowey

Postautor: user837390 » 01 maja 2013 22:10

Jak w temacie , proszę o kontakt osoby zajmujące sie transportem na terenie UK oraz polskich przewoźników , czy ktos mial kontakt z firma LK Logistic, szefem jest anglik Gareth Hollowey.
Jest to firma ktora zleca różnego rodzaju transporty z UK do innych państw lub na terenie UK. Na początku nie daja zadnej informacji o warunkach płatności, kazdy mysli ze to jest tak jak zawsze towar dostarczony , pieniądze zaplacone , lecz tu niestety, po dostawie okazuje sie ze firma xzaplaci dopiero po 30stu dniach od wystawionej faktury. Okazuje sie to wierutnym kłamstwem.
Na kazda próbę rozmowy klient jest zbywany ironicznym smiechem.
My juz czekamy dwa miesiące na swoje pieniadze i nie zanosi sie ze je szybko dostaniemy. Wiem napewno ze takich osob jest wiecej poniewaz ten typ korzysta najczęściej z polskich rumuńskich oraz bułgarskich przewoźników lub kurierow.
Jesli sa takie osoby to prosze sie odezwac, odpisac na ten post lub na poloniacargo@interia.pl

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 01 maja 2013 22:18

Kto wykonuje pracę bez uprzednio podpisanej umowy i ustalonych warunków?

Głupota...

goraluk
Rezydent
Posty: 1165
Rejestracja: 18 paź 2012 12:15

Postautor: goraluk » 01 maja 2013 23:28

Tu bardziej chodzi o to, że tak zwani "polscy kurierzy" to wolni strzelcy.
Nie mają odpowiednich ubezpieczeń, często nawet nie mają firm zarejestrowanych. Dlatego niewiele mogą zdziałać jak zostaną oszukani.
Niestety ciągle kuleje u rodaków przekonanie, że "polak potrafi", więc po co mu drogie ubezpieczenie.

Sith
Emigrant
Posty: 113
Rejestracja: 01 wrz 2010 09:58

Postautor: Sith » 02 maja 2013 08:05

goraluk pisze:Niestety ciągle kuleje u rodaków przekonanie, że "polak potrafi", więc po co mu drogie ubezpieczenie.

Ubezpieczenie, to jedno, drugie to HMRC ;) Ciekawa sprawa z tymi ubezpieczeniami - zawsze wszyscy deklaruja, ze kazdy transport jest ubezpieczony do 100k, a w przypadku szkody albo sciemniaja albo, jak w przypadku znajomego, probuja wypisac polise po wypadku :) "Paaaanie, ja tyn motor do dowioze w idealniusim stanie" (...) "No co Pan pieprzysz, tam nigdy nie bylo zadnego lusterka!" ;)

user837390
Gastarbeiter
Posty: 13
Rejestracja: 22 paź 2007 16:13

Postautor: user837390 » 02 maja 2013 08:29

Sith pisze:
goraluk pisze:Niestety ciągle kuleje u rodaków przekonanie, że "polak potrafi", więc po co mu drogie ubezpieczenie.

Ubezpieczenie, to jedno, drugie to HMRC ;) Ciekawa sprawa z tymi ubezpieczeniami - zawsze wszyscy deklaruja, ze kazdy transport jest ubezpieczony do 100k, a w przypadku szkody albo sciemniaja albo, jak w przypadku znajomego, probuja wypisac polise po wypadku :) "Paaaanie, ja tyn motor do dowioze w idealniusim stanie" (...) "No co Pan pieprzysz, tam nigdy nie bylo zadnego lusterka!" ;)


Ja nie prosze o jakies kometarze typu ubezpieczenie tylko czy ktos mial stycznosc z ta firma, pracyje na wyspach juz dosc długu i doskonale wiem co jest potrzebne do wykonywania usługi kurierskiej.
Szukam osob ktore maja problemy z odzyskaniem platnosci od tej firmy i dziekuje innym postronnym i wszechwiedzącym osobom za zbedne kometarze.
A jesli chodzi o kwestie motoru czy lusterko tam bylo czy nie to mistrzu najpierw szukasz dwa tygodnie kogos kto zawiezie twojego zloma do polski a na podworku cala rodzina stoi juz z lupami zeby znaleźć jakakolwiek usterke po to tylko zeby niedopłacić pieniedzy.
Tka dla ciekawskich , ubezpieczenie takowe posiadam oraz zostal wystawiony invoice na wykonana usluge tylko pieniedzy od gn...ja nie widac , doskonale wiem ze takich osob jest wiecej wiec dlatego potrzebuje wiecej informacji od innych osób czy odzyskały swoje pieniądze czy tez nie.

user837390
Gastarbeiter
Posty: 13
Rejestracja: 22 paź 2007 16:13

Postautor: user837390 » 02 maja 2013 08:38

Prosze o wypowiedzi osob tylko zwiazanych z tematem.
Jesli te,, polaczki wolni strzelcy ,, sa tak niekompetentni to dlaczego wiekszosc ludzi korzysta z ich usług .
Skoro tak mam zle to wysylajcie swoje paczuszki DPD,DHL,FEDEXem tylko tam trzeba zapalcic sporo wiecej a na takie cos pewnie nie stać .

Jescze raz ponawiam pytanie , Czy ktos mial kontakt
z firma LK Logistiks z Kent? Prosze o jakakolwiek wiadomosc

NoToCo
Rezydent
Posty: 1324
Rejestracja: 26 sty 2009 13:02

Postautor: NoToCo » 02 maja 2013 08:38

Tutaj jest jakaś dyskusja na jego temat:

http://forum.trans.org/viewtopic.php?id=554721

Niestety trzeba się zarejestrować, żeby przeczytać.

Ten Pan ma LK Logistics, LK Freight i LK Wordwide. Któraś z nich niedawno zbankrutowała.

Sith
Emigrant
Posty: 113
Rejestracja: 01 wrz 2010 09:58

Postautor: Sith » 02 maja 2013 09:08

user837390 pisze:A jesli chodzi o kwestie motoru czy lusterko tam bylo czy nie to mistrzu najpierw szukasz dwa tygodnie kogos kto zawiezie twojego zloma do polski a na podworku cala rodzina stoi juz z lupami zeby znaleźć jakakolwiek usterke po to tylko zeby niedopłacić pieniedzy.


No dokladnie tak to wyglada, kiedy okazuje sie, ze cos zostalo uszkodzone przez "pana Zenka" ;)

user837390 pisze:Skoro tak mam zle to wysylajcie swoje paczuszki DPD,DHL,FEDEXem tylko tam trzeba zapalcic sporo wiecej a na takie cos pewnie nie stać.

A to ciekawostka przyrodnicza - z www.przesylarka.pl wysylam paczki z DPD za 18 funtow z ubezpieczeniem do 5k PLN z www.parcelmonkey.co.uk i www.interparcel.com do innych krajow UE czesto za podobnie smieszne pieniadze. Ale co ja tam wiem.

Powodzenia w odzyskiwaniu pieniedzy za umowe "na gebe" :)

user837390
Gastarbeiter
Posty: 13
Rejestracja: 22 paź 2007 16:13

Postautor: user837390 » 02 maja 2013 09:09

NoToCo pisze:Tutaj jest jakaś dyskusja na jego temat:

http://forum.trans.org/viewtopic.php?id=554721

Niestety trzeba się zarejestrować, żeby przeczytać.

Ten Pan ma LK Logistics, LK Freight i LK Wordwide. Któraś z nich niedawno zbankrutowała.


Tak dokladnie dokladnie to wiem, zalezy mi natym zeby byla grupa ludzi oszukanych przez niego wtedy jest latwiej udowodnic jego wine i odzyskać swoja należność.

Sith
Emigrant
Posty: 113
Rejestracja: 01 wrz 2010 09:58

Postautor: Sith » 02 maja 2013 09:15

user837390 pisze:
NoToCo pisze:Tutaj jest jakaś dyskusja na jego temat:

http://forum.trans.org/viewtopic.php?id=554721

Niestety trzeba się zarejestrować, żeby przeczytać.

Ten Pan ma LK Logistics, LK Freight i LK Wordwide. Któraś z nich niedawno zbankrutowała.


Tak dokladnie dokladnie to wiem, zalezy mi natym zeby byla grupa ludzi oszukanych przez niego wtedy jest latwiej udowodnic jego wine i odzyskać swoja należność.

Dołącz się do dyskusji - jeśli Ciebie zrobił w konia, to pewnie znajdzie się jeszcze kilka takich osób, szczególnie na tak specjalistycznym forum. Good luck.

user837390
Gastarbeiter
Posty: 13
Rejestracja: 22 paź 2007 16:13

Postautor: user837390 » 02 maja 2013 09:15

Sith pisze:
user837390 pisze:A jesli chodzi o kwestie motoru czy lusterko tam bylo czy nie to mistrzu najpierw szukasz dwa tygodnie kogos kto zawiezie twojego zloma do polski a na podworku cala rodzina stoi juz z lupami zeby znaleźć jakakolwiek usterke po to tylko zeby niedopłacić pieniedzy.


No dokladnie tak to wyglada, kiedy okazuje sie, ze cos zostalo uszkodzone przez "pana Zenka" ;)

user837390 pisze:Skoro tak mam zle to wysylajcie swoje paczuszki DPD,DHL,FEDEXem tylko tam trzeba zapalcic sporo wiecej a na takie cos pewnie nie stać.

A to ciekawostka przyrodnicza - z www.przesylarka.pl wysylam paczki z DPD za 18 funtow z ubezpieczeniem do 5k PLN z www.parcelmonkey.co.uk i www.interparcel.com do innych krajow UE czesto za podobnie smieszne pieniadze. Ale co ja tam wiem.

Powodzenia w odzyskiwaniu pieniedzy za umowe "na gebe" :)




Poczytaj dokladnie jakie sa wymaganie odnosnie wyslania paczki za £18, jakie wymiary powinna miec paczka .
A po drugie nie wpe....al sie tam gdzie cie nie prosza,
Umowa ,,na gebe,, ptwierdzona w e-mailach jest tak samo wazna jak umowa na papierze.

user837390
Gastarbeiter
Posty: 13
Rejestracja: 22 paź 2007 16:13

Postautor: user837390 » 02 maja 2013 09:18

Sith pisze:
user837390 pisze:
NoToCo pisze:Tutaj jest jakaś dyskusja na jego temat:

http://forum.trans.org/viewtopic.php?id=554721

Niestety trzeba się zarejestrować, żeby przeczytać.

Ten Pan ma LK Logistics, LK Freight i LK Wordwide. Któraś z nich niedawno zbankrutowała.


Tak dokladnie dokladnie to wiem, zalezy mi natym zeby byla grupa ludzi oszukanych przez niego wtedy jest latwiej udowodnic jego wine i odzyskać swoja należność.

Dołącz się do dyskusji - jeśli Ciebie zrobił w konia, to pewnie znajdzie się jeszcze kilka takich osób, szczególnie na tak specjalistycznym forum. Good luck.


Dokladnie tak jak napisales ,,specyficznym forum,,
co jeden to mądrzejszy. Mimo wszystko dzieki

Sith
Emigrant
Posty: 113
Rejestracja: 01 wrz 2010 09:58

Postautor: Sith » 02 maja 2013 09:20

user837390 pisze:A po drugie nie wpe....al sie tam gdzie cie nie prosza.

Widzisz, z taka kultura osobista daleko nie zajdziesz. I walnales byka w bluzgu powyzej. Przeklinac tez trzeba potrafic. Anyway, good luck ;)

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 02 maja 2013 09:58

Jak z dziećmi...

Dużo tej kasy?

Skoro wystawiłeś tej firmie Invoice, to wyślij im ostateczne wezwanie do zapłaty z kopią invoice i daj im 7 do 14 dni na zapłatę i napisz, że w przeciwnym razie sprawę zgłosisz do Small Claims Court.


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 56 gości

cron