O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
rolmopsik
Posty: 0
Rejestracja: 01 mar 2013 18:40

Postautor: rolmopsik » 26 kwie 2013 13:06

i weż se tu takiego "gena" wpuść - człowiek - orkiestra panie dziejku
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

YEAH83
Gastarbeiter
Posty: 9
Rejestracja: 20 lut 2013 17:50

Postautor: YEAH83 » 26 kwie 2013 13:30

co chcecie od XENA piszę w dużo przypadkach prawdę i często ma rację a wy na siłę widzę obrażacie typa/.

Starababa
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2011 15:26

Postautor: Starababa » 26 kwie 2013 13:34

@Xen

czy w tfoimm artykole bendzie terz o tym jaq siem osmjeszyles publicznje tutai na londynqu?

YEAH83
Gastarbeiter
Posty: 9
Rejestracja: 20 lut 2013 17:50

Postautor: YEAH83 » 26 kwie 2013 13:37

StaraBaba pisze:@Xen

czy w tfoimm artykole bendzie terz o tym jaq siem osmjeszyles publicznje tutai na londynqu?


A TY starababa potrafisz pisać ??
czy jak widać masz z tym jakieś problemy ?

moje zdanie jest takie , że stara baba to jakaś biedna typiara co ma dziecko z czarnym albo obrzezanym muzumanem i tęskno jej za kontaktem z Polakami więc tutaj debatuje i udaje mądrą na forum bo jej z domu chłop nie wypuszcza do ludzi bo wstyd mu za tak głupawą istotę .

rolmopsik
Posty: 0
Rejestracja: 01 mar 2013 18:40

Postautor: rolmopsik » 26 kwie 2013 13:39

StaraBaba pisze:@Xen

czy w tfoimm artykole bendzie terz o tym jaq siem osmjeszyles publicznje tutai na londynqu?

On tera Ci nie odpowie - musiałby sie przelogować, ale hasła mu się popitoliły hahahhahah
:lol: :lol:

Xen
Gastarbeiter
Posty: 94
Rejestracja: 11 kwie 2013 20:09

Postautor: Xen » 26 kwie 2013 13:44

zwyczajnie nie bawię się w ping ponga z debilami.
tyle w tym temacie one jeszcze nigdy nie odp. na pytanie tylko zaraz wypisują farmazony .
Pytasz o ubezpieczenie to zamiast napisać jak się wie gdzie co i jak .
one zaczynają pisać na całkiem inny temat to są zwykłe trolle które nie mają co robić i piszą głupoty,
piszesz im o zapłodnieniu to wymyślają nie możliwe irp
co to ma być itp proste mnie jak nie interesuje wątek tego co zakładał nie udzielam się bo i po co pisać bzdury ?
ale rolmopsik i stara baba to dwa trolle wystarczy zobaczyć wątki na forum i poczytać ich wpisy i pomyśleć chwile żeby zobaczyć z kim ma się do czynienia .

rolmopsik
Posty: 0
Rejestracja: 01 mar 2013 18:40

Postautor: rolmopsik » 26 kwie 2013 13:47

ojojoj ....nie popłacz się czasem - nawet nie znasz znaczenia słowa Troll TŁUKU

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Re: Po badaniach artykuł ukarze się w następnej ANGORZE !

Postautor: aina24 » 26 kwie 2013 15:01

Xen pisze:Po tygodniu na kilku forach internetowych Polonii w UK przygotowałem ciekawy materiał który ukarze się w następnej ANGORZE !

Tematem będzie czy forum Ci pomoże w ekstremalnych sytuacjach lub błahych ?
Czy forum zastąpi Ci prawnika ?

Kto reprezentuje społeczności na forach internetowych dając rady innym ?

Pozdrawiam
Janusz Glanc-Szymański



a tak szczerze Xen, jesli to prawda z tym artykulem itp, to serdecznie ci gratuluje. Znam gazete angora, czasem jak bywalam w pl to ja kupowalam, stad ci gratuluje, ze udalo ci sie tam zalapac, bo znam wiele osob piszacych do gazet ale mniej znanych i tych bardziej znanych, tak wiec wiem, ze musiales sie wykazac;) a to znaczy, ze na pewno masz talent, ktorego to szkoda byloby nie wykorzystac. Rozwijaj sie chlopie dalej i nie schadz z tej drogi, bardzo cenie ludzi ambitnych co robia cos extra :wink:
pozdrawiam i sukcesow zycze.

Starababa
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2011 15:26

Re: Po badaniach artykuł ukarze się w następnej ANGORZE !

Postautor: Starababa » 26 kwie 2013 15:02

aina24 pisze:bardzo cenie ludzi ambitnych co robia cos extra :wink:
pozdrawiam i sukcesow zycze.


w zapladnianiu....jako "extra" :lol:

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Postautor: aina24 » 26 kwie 2013 15:21

to juz inna sprawa, ktorej rzeczywiscie nie pochwalam, bo co by nie bylo, to jednak pomyslalam sobie, ze jak ja bym sie czula, gdybym wlasnie w taki sposob powstala? nie jest na pewno to przyjemne wiedziec, ze zaplodnil mame jakis facet dla pieniedzy i sie nie wie kim jest, czyli nie zna sie ojca a tymbardziej swiadomosc, ze to tylko dla pieniedzy i nie ma w tym zadnych uczuc. Tak, wiec tego nie pochwalam i warto byloby to przemyslec raz jeszcze czy chcialo by sie w takim czyms uczestniczyc, bo nie wydaje mi sie to do konca moralne.

Aczkolwiek moja odpowiedz byla odnosnie artykulu i odnosnie Angory, za co doceniam, bo poznaje duzo polakow w Anglii bez zadnych ambicji, lapiacych najnizsze prace co na poczatek jest ok jak najbardziej ale na poczatek, tak wiec tu docenilam ambicje i checi... i ta wypowiedz byla bardziej w formie- fajny chlopak jestes daj sobie spokoj z tymi pomyslami o zapladnianiu itp zajmij sie tym co masz. :wink:

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Postautor: aina24 » 26 kwie 2013 15:52

nie chodzi mi tylko o angore, ale jego male i wieksze sukcesy, ktorymi na forum sie nie pochwalil...

w dobie wiecznych polskich sprzataczek itp, kazdy przejaw jakiejkolwiek inteligencji wrod polakow jest przeze mnie wielce ceniony i to jest moje zdanie.

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 26 kwie 2013 15:54

aina24 pisze:lapiacych najnizsze prace co na poczatek jest ok jak najbardziej ale na poczatek


Głupota. Nigdy to nie jest ok.

Starababa
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2011 15:26

Postautor: Starababa » 26 kwie 2013 15:58

aina24 pisze:nie chodzi mi tylko o angore, ale jego male i wieksze sukcesy, ktorymi na forum sie nie pochwalil...



goglowalas goscia czy dodalas do FB?

:lol:


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 37 gości