O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
SadiBaxton
Emigrant
Posty: 397
Rejestracja: 01 mar 2012 17:42

Postautor: SadiBaxton » 22 kwie 2013 15:11

Czy jest w środku czy na zewnątrz na jedno wychodzi. Liczy się, że sztucznie.


popraw mnie jesli sie myle
- czyli najwazniejsze jest w jaki sposob powstaje zycie ?
czlowiek wg ciebie MUSI byc poczety tylko poprzez penetracje i wytrysk wewnatrz pochwowy domaciczny :shock: cala reszta - jest zla???

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 22 kwie 2013 15:15

SadiBaxton pisze:
Czy jest w środku czy na zewnątrz na jedno wychodzi. Liczy się, że sztucznie.


popraw mnie jesli sie myle
- czyli najwazniejsze jest w jaki sposob powstaje zycie ?
czlowiek wg ciebie MUSI byc poczety tylko poprzez penetracje i wytrysk wewnatrz pochwowy domaciczny :shock: cala reszta - jest zla???


Nie napisałem, że zła. Nie rozumiem co ma wspólnego jakiekolwiek zapłodnienie ze złem?

SadiBaxton
Emigrant
Posty: 397
Rejestracja: 01 mar 2012 17:42

Postautor: SadiBaxton » 22 kwie 2013 17:33

no napisales

liczy się ze sztucznie

liczy się w czym???? jako co??? w związku z kim , czym, ???

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 22 kwie 2013 17:40

SadiBaxton pisze:no napisales

liczy się ze sztucznie

liczy się w czym???? jako co??? w związku z kim , czym, ???


Widzę, że masz problemy z rozumieniem tekstu. Napisałeś, że "no wlasnie to o czym piszesz to nie jest in vitro tylko ten tzw ''sposob'' o ktorym pisalem ja
in vitro jest zaplodnieniem poza ustrojowym i wprowadzeniu do macicy zaplodnionej zygoty aby dalej sie tam rowijala"

"Liczy się, że sztucznie" - chodziłomi, że takie zapłodnienie jak opisałem można zaliczyć jak In Vitro również.

In Vitro - oznacza procesy biologiczne przeprowadzane w warunkach laboratoryjnych, poza organizmem.

To znaczy, że zaciągnięcie strzykawką spermy z prezerwatywy i wstrzyknięcie jej do pochwy, również kwalifikuje się do tego.

SadiBaxton
Emigrant
Posty: 397
Rejestracja: 01 mar 2012 17:42

Postautor: SadiBaxton » 22 kwie 2013 17:46

To znaczy, że zaciągnięcie strzykawką spermy z prezerwatywy i wstrzyknięcie jej do pochwy, również kwalifikuje się do tego.


no właśnie nie :shock:

Zapłodnienie in vitro – metoda zapłodnienia polegająca na doprowadzeniu do połączenia komórki jajowej i plemnika w warunkach laboratoryjnych, poza żeńskim układem rozrodczym.

jesli panna sobie wprowadzi strzykawka w siebie plemniki wprowadzi je w zenski uklad rozrodczy

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 22 kwie 2013 18:47

SadiBaxton pisze:
To znaczy, że zaciągnięcie strzykawką spermy z prezerwatywy i wstrzyknięcie jej do pochwy, również kwalifikuje się do tego.


no właśnie nie :shock:

Zapłodnienie in vitro – metoda zapłodnienia polegająca na doprowadzeniu do połączenia komórki jajowej i plemnika w warunkach laboratoryjnych, poza żeńskim układem rozrodczym.

jesli panna sobie wprowadzi strzykawka w siebie plemniki wprowadzi je w zenski uklad rozrodczy


No to masz pół in vitro...


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 102 gości

cron