O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 23 kwie 2013 20:00

numerowa pisze:Autor tego tematu szuka kolezanki, a nie dziewczyny,


Ahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahha

fasolla
Gastarbeiter
Posty: 17
Rejestracja: 23 kwie 2013 14:31

Postautor: fasolla » 23 kwie 2013 21:07

numerowa pisze:Autor tego tematu szuka kolezanki, a nie dziewczyny, poza tym nie napisal, ze sie caly ubiera w dresy.
Reszta historii zostala mu typowo dopisana, bo przeciez kazdy Polak musi byc "Marianem" w przekonaniu komentujacych, ktorzy w swoim mniemaniu naleza do polskiej elity w Londynie. O przepraszam, nawet nie polskiej, bo tu przeciez siedza rodowici Brytyjczycy, wyzsza rasa, ktora z polskosci moze sie jedynie posmiac jako z nizszej formy cywilizacji.


właśnie dlatego tutaj wchodze czasami żeby porechotać z londynkowej elity

Starababa
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2011 15:26

Postautor: Starababa » 23 kwie 2013 21:13

Numerowa na powaznie calkiem - strach sie bac....

Starababa
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2011 15:26

Postautor: Starababa » 23 kwie 2013 21:28

Ja mam jeden, jak mi sie polski skonczyl 100 lat temu i zadzwonilam do konsulatu co potrzeba zeby wyrobic nowy to mi wlosy deba stanely (cena i ilesc potrzebnych DOKUMENTOW) to za pol ceny i z minimum DOKUMNTOW wyrobilam jukejowski...

Juz sie ide biczowac.... :lol:

bombastik
Emigrant
Posty: 212
Rejestracja: 02 sty 2013 20:32

Postautor: bombastik » 23 kwie 2013 21:37

A ja tam nawet paszportu nie mam, wszak zyjemy w zjednoczonej Europie :D
Ale jest dobrze, w sobote lece do Polski po osmiu miesiacach ciezkiej pracy tutaj. W koncu po takiej dlugiej rozterce przespie sie w moim lozeczku :lol:

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Postautor: aina24 » 23 kwie 2013 21:48

fasolla pisze:
numerowa pisze:Autor tego tematu szuka kolezanki, a nie dziewczyny, poza tym nie napisal, ze sie caly ubiera w dresy.
Reszta historii zostala mu typowo dopisana, bo przeciez kazdy Polak musi byc "Marianem" w przekonaniu komentujacych, ktorzy w swoim mniemaniu naleza do polskiej elity w Londynie. O przepraszam, nawet nie polskiej, bo tu przeciez siedza rodowici Brytyjczycy, wyzsza rasa, ktora z polskosci moze sie jedynie posmiac jako z nizszej formy cywilizacji.


właśnie dlatego tutaj wchodze czasami żeby porechotać z londynkowej elity


moze to po prostu ty taka prosta jestes, ze kazdy ci sie na forum elita wydaje..
8)

Starababa
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2011 15:26

Postautor: Starababa » 23 kwie 2013 21:49

bombastik pisze:Ale jest dobrze, w sobote lece do Polski po osmiu miesiacach ciezkiej pracy tutaj.


Nie zapomnij kupic na droge nowych bialych adidasow i koniecznie zostaw metki z cena pod spodem podeszwy zeby je bylo widac jak idziesz - a co, niech widza ze 1) nowe 2) cena w funtach

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 23 kwie 2013 21:58

StaraBaba pisze:
bombastik pisze:Ale jest dobrze, w sobote lece do Polski po osmiu miesiacach ciezkiej pracy tutaj.


Nie zapomnij kupic na droge nowych bialych adidasow i koniecznie zostaw metki z cena pod spodem podeszwy zeby je bylo widac jak idziesz - a co, niech widza ze 1) nowe 2) cena w funtach


Polacy już wiedzą, że Adidasy to w UK bezdomni noszą. Trzeba najpierw na Google sprawdzić jaka dizajnerska marka nie jest jeszcze w Polsce dostępna i kupić sobie takie laczki, a potem mieć bekę z zaściankowców.

Taka para butów kosztuje zwykle minimalną polską pensje.

bombastik
Emigrant
Posty: 212
Rejestracja: 02 sty 2013 20:32

Postautor: bombastik » 23 kwie 2013 22:02

StaraBaba pisze:
bombastik pisze:Ale jest dobrze, w sobote lece do Polski po osmiu miesiacach ciezkiej pracy tutaj.


Nie zapomnij kupic na droge nowych bialych adidasow i koniecznie zostaw metki z cena pod spodem podeszwy zeby je bylo widac jak idziesz - a co, niech widza ze 1) nowe 2) cena w funtach


Adidasow nie kupie, ale co do butow to masz racje, kilka par zabiore. Szczegolnie jedne, buty na obcasie dla mojej siedmioletniej corki, jak mi powiedziala, zawsze marzyla o butach na obcasie :D W sumie ten obcas to taki maly koturn, ale zawsze. Nastepna para to rozowe
HK, tez dla niej, jako ze nie lubi sznurowanych, ta para zapinana jest na rzepy :)
I w sumie tyle. Podreczny bagaz nie pozwala na szalenstwa. Ale nastepnym razem, obiecuje, biale Adidasy beda.
Zapomnialem jeszcze o jednym, musze sie umyc, wydrapac brud spod paznokci i mozna leciec :wink:

Starababa
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2011 15:26

Postautor: Starababa » 23 kwie 2013 22:19

Glowy ogolic nie zapomnij... hehehe

bombastik
Emigrant
Posty: 212
Rejestracja: 02 sty 2013 20:32

Postautor: bombastik » 23 kwie 2013 22:34

Nigdy nie golilem glowy i nie zamierzam, dopuki bozia nie odebrala wloskow , to niech sobie tam rosna :D Pewnie ze nie tak bujne jak 30 lat temu, ale powodow do narzekan nie mam. Tupecika nie potrzebuje, a i zaczesywac na bok tez nie. W dresie tez nie chadzam, chyba ze po domu, z puszka piwa po ulicy tez nie laze, ot taki zwykly sobie szaraczek ktory przyjechal na wyspy w poszukiwaniu lepszej przyszlosci dla siebie i swojej rodziny. A czy ja znajdzie, zobaczymy.

bombastik
Emigrant
Posty: 212
Rejestracja: 02 sty 2013 20:32

Postautor: bombastik » 23 kwie 2013 22:44

Oooo, nawet plusika dostalem nie wiedzac za co :D
Ale milo, dziekuje.

bombastik
Emigrant
Posty: 212
Rejestracja: 02 sty 2013 20:32

Postautor: bombastik » 23 kwie 2013 22:53

I znowu plusik :D
Czym sie zasluzylem, ze zapytam?
Tym ze glowy nie gole, czy tym ze nie kupilem Adidasow :D
Dziekuje.

Xen
Gastarbeiter
Posty: 94
Rejestracja: 11 kwie 2013 20:09

Postautor: Xen » 24 kwie 2013 12:01

(NUMEROWA) to kiedy idziemy na kawę w trampkach ? :P


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 61 gości