O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
gamedev
Emigrant
Posty: 446
Rejestracja: 31 gru 2011 03:25

Postautor: gamedev » 18 kwie 2013 23:26

@blondynek - w sumie @StaraBaba założyła rzeczywiście osobny wątek, to ja mam pomysł. Żebyś coś oszczędziła, to ją oszczędź w tym wątku i kontynuuj we właściwym :twisted:

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Postautor: aina24 » 18 kwie 2013 23:29

to co niby z tym calym miesem robic zwierzecym, jajkami i mlekiem? w trumny i na cmentarz? :lol:

gamedev
Emigrant
Posty: 446
Rejestracja: 31 gru 2011 03:25

Postautor: gamedev » 18 kwie 2013 23:38

@aina24 - to byłoby marnowanie jedzenia. Jak jakieś mięso zostanie, to można np. "uszyć" sukienkę:

Obrazek

A potem ją zgrillować. Oszczędzimy w ten sposób na drogich ubraniach 8)

ODINN
Posty: 0
Rejestracja: 03 paź 2008 14:03

Postautor: ODINN » 18 kwie 2013 23:43

mam lepszy :p

Obrazek

gamedev
Emigrant
Posty: 446
Rejestracja: 31 gru 2011 03:25

Postautor: gamedev » 18 kwie 2013 23:48

Teraz wiem jak wyglądałby Super Meat Boy w rzeczywistym świecie :lol:

Starababa
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2011 15:26

Postautor: Starababa » 18 kwie 2013 23:49

Dobra widze ze uparliscie sie spier..c watek wiec trudno.

Ja sobie tu bede piszac na temat, moze ktos tez cos na temat kiedys napisze...

Czytalam kiedys na forum (innym oczywiscie) jak kury domowe kupuja tanie mydla w plynie itd i nalewaja do starych butelek po "lepszych" zeby w ten sposob oszczedzic. Podobno nikt w domu sie nie orientuje co robia. Chyba by mi sie nie chcialo.

Starababa
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2011 15:26

Postautor: Starababa » 19 kwie 2013 10:18

1) Pisalam o mydlach nie o plynach do mycia naczyn
2) Zawsze i wszystko bylo i bedzie lepsze i gorsze

Jedna z moich znajomych , normalnie zarabiajac jakies 55k byla jakis czas bez pracy i narzekala ze zle sobie radzi finansowo - jak zasugerowalam zeby moze z raz do Tesco poszla zamiast do waitrose (one tylko Waitrose, John Lewis itd) to spojrzala na mnie jakbym jej kazala po smietnikach grzebac :lol:

Starababa
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2011 15:26

Postautor: Starababa » 19 kwie 2013 10:22

a ja nie cierpie tych w kostce, slimaczy sie wszedzie i brudzi mydelniczke

ale nie o to chodzi - chodzi o podmienianie na tansze zeby "ludzie mysleli ze uzywa lepszego/drozszego", paranoja jakas...

goraluk
Rezydent
Posty: 1165
Rejestracja: 18 paź 2012 12:15

Postautor: goraluk » 19 kwie 2013 11:20

StaraBaba pisze:a ja nie cierpie tych w kostce, slimaczy sie wszedzie i brudzi mydelniczke

ale nie o to chodzi - chodzi o podmienianie na tansze zeby "ludzie mysleli ze uzywa lepszego/drozszego", paranoja jakas...


I mówi to osoba która kupuje "tanie" fajki od "ruskich" hehehe
Napisz ile to oszczędzasz na "ruskich fajkach"?

Starababa
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2011 15:26

Postautor: Starababa » 19 kwie 2013 11:24

Nigdy w zyciu nie kupowalam ruskich fajek czy fajek/tytoniu od Ruskich.

Masz jakas obsesje na moj temat?

Idz do CAB, moze ci psychiatre znajda po kursie ESOL - zebyscie sie dogadali.

gamedev
Emigrant
Posty: 446
Rejestracja: 31 gru 2011 03:25

Postautor: gamedev » 19 kwie 2013 11:24

@StaraBaba - nie spotkałem się z czymś takim, to już jakiś stan chorobowy chyba :D Spotkałem się z rozcieńczaniem płynów do mycia czegokolwiek ( czego niecierpię, ale czasami zdarza się kupić płyn tak gęsty, że zamiast umyć to uczyni wszystko bardziej tłustym ). Mydeł w kostce też nie cierpię.

Czasami zastanawiam się też nad tym, że niepotrzebnie tracę sporo kasy na wynajmie mieszkania ( parterowe 3bed + duży living, ogród ), skoro mieszkamy sami z żoną. Mieliśmy pomyśleć o zakupie własnego, ale mam plany, które mogą mnie wywiać gdzieś dalej, więc na razie wstrzymuję się z taką decyzją. No i inna sprawa, że za tak duże mieszkanie 1300 na miesiąc to w sumie nie jest tak dużo. Więc z jednej strony tracimy, ale patrząc na ceny mniejszych mieszkań w tej samej okolicy, to i oszczędzamy, bo mały 1bed potrafi osiągnąć tę samą cenę. No ale patrząc z jeszcze innej perspektywy, to zamiast rent mógłbym mortgage płacić.

goraluk
Rezydent
Posty: 1165
Rejestracja: 18 paź 2012 12:15

Postautor: goraluk » 19 kwie 2013 11:27

StaraBaba pisze:Nigdy w zyciu nie kupowalam ruskich fajek czy fajek/tytoniu od Ruskich.

Masz jakas obsesje na moj temat?

Idz do CAB, moze ci psychiatre znajda po kursie ESOL - zebyscie sie dogadali.


JA? Raczej ty masz obsesję:))
Mało tego, nie umiesz czytać ze zrozumieniem, zauważ, że "ruskie fajki" są w cudzysłowu, zapytaj kumpeli blondynek co to może oznaczać, lub wyśmiej i wymyślaj od psychiatrów skoro nie zajarzycie.


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 65 gości

cron