O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 27 lut 2008 22:29

Dobrze Pysiaczku, to klepie cie moja czarna lapa po twojej silcznej bialej pupci. Idz spac, bobasku :P

user940736
Emigrant
Posty: 165
Rejestracja: 10 lis 2007 19:53

Postautor: user940736 » 28 lut 2008 00:20

MarcFloyd pisze:Dobrze Pysiaczku, to klepie cie moja czarna lapa po twojej silcznej bialej pupci. Idz spac, bobasku :P


tez ci zycze dobrej nocy, tylko nie pobrudz pizamki po dniu tak pelnym wrazen :oops:

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 28 lut 2008 07:45

Pysiaczek pisze:tez ci zycze dobrej nocy, tylko nie pobrudz pizamki po dniu tak pelnym wrazen :oops:


Nie martw sie Pysiaczku, nie snili mi sie rasisci wiec nie chcialo mi sie wymiotowac :D

Artur79
Rezydent
Posty: 2318
Rejestracja: 30 sie 2007 09:41

Postautor: Artur79 » 28 lut 2008 11:09

normalnie gej bar tu robicie, jeszcze rure wam tu postawic :)

user1310596
Gastarbeiter
Posty: 28
Rejestracja: 09 wrz 2007 09:58

Postautor: user1310596 » 28 lut 2008 21:35

heja,
Rasista i antysemiata w jednym wita:)
Najsłabiej witam tego nietolerancyjnego geja marka flojda. Widze że ten ksenofob pozamykał by wszystkich rasistów, antysemitów i innych patryjotów. Nie wspominam nawet o Ojcu Rydzyku, bo tego to by pewnie jakimiś pedalsko-murzyńskimi torturami potraktował:)

Poważnie pisząc, nie dajcie sie zwaryiować takim oszołomom , którzy na siłe a czasem czule pie... - chcą wam swą degeneracyjną historie przemycić.

Z rasistowsko-antysemickim pozdrowieniem ;)

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 28 lut 2008 21:42

user 1d10ta pisze:pozamykał by wszystkich rasistów, antysemitów i innych patryjotów. Nie wspominam nawet o Ojcu Rydzyku


Hehehehe. :D :D :D

A jak sobie jeszcze pomysle w jakiej pozie mozna by cie z twoim idolem Rydzykiem ustawic, misiu...

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 29 lut 2008 08:00

user1310596 pisze:rasistów, antysemitów i innych patryjotów


3 w 1 typowy polaczek

sladeM
Gastarbeiter
Posty: 15
Rejestracja: 19 gru 2007 10:04

Postautor: sladeM » 29 lut 2008 09:27

Wdlug mnie mozna byc rasista , schizofremikim , Widziec Zielonych Marsyjan !!! Twierdzic Ze jestes Chrystusem !!!!...


TYLKO NIE MOW O TYM NIKOMU !!!! :)
POZDRAWIAM

SladeM

user1310596
Gastarbeiter
Posty: 28
Rejestracja: 09 wrz 2007 09:58

Postautor: user1310596 » 01 mar 2008 07:27

banita pisze:
user1310596 pisze:rasistów, antysemitów i innych patryjotów


3 w 1 typowy polaczek


A ty tumanku myślisz że kim jesteś? Posiedziałeś w jakimś zasyfionym slough czy innej dziurze pare lat i myślisz że jesteś murzynem? anglikiem?
Wstydź sie łobuzie.

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 01 mar 2008 20:23

user 1d10ta pisze:
A ty tumanku myślisz że kim jesteś? Posiedziałeś w jakimś zasyfionym slough czy innej dziurze pare lat i myślisz że jesteś murzynem? anglikiem?
Wstydź sie łobuzie.



A ja mysle ze jestes tym kogo masz w nicku.

arni1202
Gastarbeiter
Posty: 43
Rejestracja: 01 mar 2008 20:54

Postautor: arni1202 » 01 mar 2008 21:10

ej Rasista i antysemita w jednym a ty za kogo sie uważasz wracaj do swojej Polski tam teraz potrzebują takich jak ty trzeba budować nowa Polskę i dbać o dobro kraju bo sąsiedzi za zachodniej granicy bija Polaków a przy okazji nie zapomnij zahaczyć o szkole podstawowa bo chyba nie byleś nigdy na lekcji historii i nie wiesz skąd są twoje poglądy do czego one miały doprowadzić i co chciano nimi osiągnąć (każdy kto nie z nami to przeciwko nam) a w czym ja jestem gorszy od każdego z was PRAWDZIWEGO POLAKA tez mowie w tym samym języku, mam białą skore, urodziłem sie w Polsce a to ze nie pozwolę na powtórkę z historii to świadczy o tym ze myślę i będę walczył z przejawami rasizmu, faszyzmu i nietolerancji zawsze.

user1310596
Gastarbeiter
Posty: 28
Rejestracja: 09 wrz 2007 09:58

Postautor: user1310596 » 01 mar 2008 23:27

arni1202 pisze:ej Rasista i antysemita w jednym a ty za kogo sie uważasz wracaj do swojej Polski tam teraz potrzebują takich jak ty trzeba budować nowa Polskę i dbać o dobro kraju bo sąsiedzi za zachodniej granicy bija Polaków a przy okazji nie zapomnij zahaczyć o szkole podstawowa bo chyba nie byleś nigdy na lekcji historii i nie wiesz skąd są twoje poglądy do czego one miały doprowadzić i co chciano nimi osiągnąć (każdy kto nie z nami to przeciwko nam) a w czym ja jestem gorszy od każdego z was PRAWDZIWEGO POLAKA tez mowie w tym samym języku, mam białą skore, urodziłem sie w Polsce a to ze nie pozwolę na powtórkę z historii to świadczy o tym ze myślę i będę walczył z przejawami rasizmu, faszyzmu i nietolerancji zawsze.


no to żeś armani palnoł, nie warte to nawet mojego komentarza. Kto ci nasrał tyle głupot do łba ? święty adam wyborczy, a może czarny marek flojda( ten pacjent już nawet imie i nazwisko na angielskopodobne zmienia)
a od moich poglądów to ci wara-masz swoje to je kultywuj i pozwól innym na swobodne wypowiedzi.....Jesteś strasznie nietolerancyjną żmiją. niech żyje WOLNOŚĆ :)

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 02 mar 2008 12:57

user 1d10ta pisze:święty adam wyborczy, a może czarny marek flojda( ten pacjent już nawet imie i nazwisko na angielskopodobne zmienia)


Rozumiem ze ten swiety adam wyborczy to Michnik? No tak, nazisci Weszpolscy powazaja tylko "prawdziwe polskie" media - Wasz Dziennik czy Radio Ma-Ryja :lol: :lol: :lol:

Zastanawiam sie tylko czy wiesz, robaczku iz Chrystus i dwunastu apostolow to byli (uwaga, nie przeraz sie teraz) Zydzi? Wiesz, to moze byc dla ciebie szok, ale Jezus naprawde nie byl aryjskim blondynem o blekitnych oczach, jak sie go przedstawia na waszych "swietych" obrazkach :lol: :lol: :lol:

user940736
Emigrant
Posty: 165
Rejestracja: 10 lis 2007 19:53

Postautor: user940736 » 02 mar 2008 13:52

MarcFloyd pisze:
user 1d10ta pisze:święty adam wyborczy, a może czarny marek flojda( ten pacjent już nawet imie i nazwisko na angielskopodobne zmienia)


Rozumiem ze ten swiety adam wyborczy to Michnik? No tak, nazisci Weszpolscy powazaja tylko "prawdziwe polskie" media - Wasz Dziennik czy Radio Ma-Ryja :lol: :lol: :lol:

Zastanawiam sie tylko czy wiesz, robaczku iz Chrystus i dwunastu apostolow to byli (uwaga, nie przeraz sie teraz) Zydzi? Wiesz, to moze byc dla ciebie szok, ale Jezus naprawde nie byl aryjskim blondynem o blekitnych oczach, jak sie go przedstawia na waszych "swietych" obrazkach :lol: :lol: :lol:
czesc marku, wiesz ze dzieci moga czytac co tu wypisujesz? pohamuj sie wiec - kazdy wie, ze Jezus byl zydem i z aryjczykami nie mial wiele wspolnego - wiec nie wycieraj sobie Nim buzki. dzieciom przypomne tez, ze nie ma zadnych "waszych" obrazkow, tylko nasze - wszystkich, Jezus nie dzielil ludzi na "waszych" i "naszych" :)

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 02 mar 2008 15:10

pysiaczek pisze:czesc marku, wiesz ze dzieci moga czytac co tu wypisujesz?


Wiem Pysiaczku. Jedno nawet odpisalo :lol: :lol: :lol:
Pysiaczek pisze: dzieciom przypomne tez, ze nie ma zadnych "waszych" obrazkow, tylko nasze - wszystkich


Sa Pysiaczku. Pysiaczkowi przypomne iz w Biblii jest wyrazny zakaz wykonywania wizerunkow boga, jest to jedno z przykazan. Ci wiec ktorzy uznaja Jezusa za boga nie powinni wykonywac obrazkow z jego wizerunkiem. Kosciol katolicki (w swoim katechizmie) natomiast sfalszowal przykazania - jedno skreslil a jedno rozdzielil na dwa, zeby zgadzala sie liczba (nie bedziesz pozadal zony blizniego swego ani zadnej rzeczy - to jesdo przykazanie).

Stad "Wasze" obrazki Pysiaczku. Tak samo "wasze" jak "Wasz dziennik", jak Wasze Radio MaGlosnik czy Wasza Swiatynia Opatrznosci. Wszystko to Wasze za Nasze pieniadze (w kazdym razie bylo za nasze pieniadze, kiedy jeszcze placilem podatki w Pl).

Nie wprowadzaj dzieci w blad, Pysiaczku.


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 57 gości