O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
konto_usuniete
Emigrant
Posty: 203
Rejestracja: 09 sty 2008 13:37

Postautor: konto_usuniete » 17 mar 2008 17:44

dziekuje 8)

Artur79
Rezydent
Posty: 2318
Rejestracja: 30 sie 2007 09:41

Postautor: Artur79 » 17 mar 2008 18:12

arni1202: masz mentalnosc 15latki z Kurtem Cobainem na plecaku. Wyobraz sobie ze tez slucham min. punk rocka tez reggae czy ska i dawniej nosilem glany i irokeza, ale anarchizm to nie klapki na oczach i wielbienie z zasady wszystkiego co kolorowe. Latwo jest byc antyrasista w Polsce gdzie wiekszosc kolorowych to inteligentni i pracowici ludzie, ktorzy przyjechali tam studiowac, ale pobadz troche w Londynie to wyrobisz sobie zdanie na temat "kultury afrykanskiej" i zobaczysz ktora nacja jest najwiekszymi rasistami pod sloncem. Po drugie nie myl chuliganstwa stadionowego z jakakolwiek ideologia, bo oni maja to gdzies, tak naprawde liczy sie dla nich tylko zadyma, przypisujac im jakiekolowiek poglady tylko upolityczniasz ich bezmyslna przemoc.

arni1202
Gastarbeiter
Posty: 43
Rejestracja: 01 mar 2008 20:54

Postautor: arni1202 » 17 mar 2008 18:49

zacznę od tylu: Nikomu nie przypisuje poglądów a podaje fakty ( np. kibice LKS-u Lodz jeżeli wiesz o czym mowie) nie urażając normalnych kibiców
Po drugie: akurat przebywam w Anglii i orientuje sie dość dobrze jakie sa realia rasowe
Po trzecie : Anarchizm to nie klapki na oczach i wielbienie wszystkiego co kolorowe ( kolorowe życie to miały dzieci kwiaty) a to ze słuchasz punk rocka, ska czy reggae to ci chwała tylko czym jest dla ciebie to słuchanie punk rocka tylko fajna muzyczka która ci przypomina lata młodzieńcze bo wnioskuje z twojego nicku ze jesteś rocznik 79 czy czymś więcej?
Kiedyś noszenie glanów i irokeza było buntem a teraz ...

Ja nadal nosze glany, irokeza a na pewno mam więcej lat niż napisałeś i podejrzewam również więcej niż ty i Nirvany nigdy nie słuchałem ale nie wygląd mówi o człowieku.
A i jeszcze jedno na pewno mój horyzont poglądów jest dość duży

Artur79
Rezydent
Posty: 2318
Rejestracja: 30 sie 2007 09:41

Postautor: Artur79 » 18 mar 2008 12:16

zacznę od tylu
ja tak koncze :P

Nikomu nie przypisuje poglądów a podaje fakty ( np. kibice LKS-u Lodz jeżeli wiesz o czym mowie) nie urażając normalnych kibiców

zacytuje sam siebie, bo nie zrozumiales
Po drugie nie myl chuliganstwa stadionowego z jakakolwiek ideologia, bo oni maja to gdzies, tak naprawde liczy sie dla nich tylko zadyma, przypisujac im jakiekolowiek poglady tylko upolityczniasz ich bezmyslna przemoc.

Nie chodzi mi o to zeby przymykac oko na swastyki na stadionach. Jesli nazywasz to faszyzmem czy nacjonalizmem to dajesz im tylko powod do dumy, bo moga do zadym dopisac sobie ideologie, tak samo jak do bicia cudoziemcow. On nie pobil cygana, on wcielal w zycie narodowe idealy, co brzmi lepiej ? A to przeciez sa poprostu bandyci nie mniej i nie wiecej, tak jak trole na forum sa trolami i tyle, nie ma co z nimi dyskutowac (bo to pokarm dla trola), mozna ich wysmiac i tyle.

czym jest dla ciebie to słuchanie punk rocka tylko fajna muzyczka która ci przypomina lata młodzieńcze

dokladnie. eeee zaraz jakie tam mlodziencze, ja zawsze bede mlody :)

A i jeszcze jedno na pewno mój horyzont poglądów jest dość duży

No wlasnie co do tego mialem powazne watpliwosci gdy krzyczales sloganami i nic wiecej.

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 18 mar 2008 13:03

Artur79 pisze:
zacznę od tylu
ja tak koncze :P


ja na twoim miejscu bym sie do tego na tym forum nie przyznawal...

Artur79
Rezydent
Posty: 2318
Rejestracja: 30 sie 2007 09:41

Postautor: Artur79 » 18 mar 2008 14:20

banita: ktos stad siedzial dluzej, ze mu sie dziwnie kojarzy ?:)


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 141 gości