O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
wisienek
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 01 kwie 2013 17:03

modelarstwo

Postautor: wisienek » 01 kwie 2013 17:11

hej pomyslałem aby reaktywowac moje hobby z lat młodosci i zaczac kleic modele kartonowe , ale mam mały problem bo nie wiem gdzie znajde odpowiedni sklep z akcesoriami i klejami . moze wy wiecie gdzie kupic potrzebne artykuły . a i potrzebuje odpowiednikow polskich klei typu butapren i innych potrzebnych .

NoToCo
Rezydent
Posty: 1324
Rejestracja: 26 sty 2009 13:02

Postautor: NoToCo » 01 kwie 2013 20:43

Na modelarstwie raczej się nie znam, ale akcesoria i materiały do modelarstwa można znaleźć w sieci Hobby Craft.

daro43
Rezydent
Posty: 1568
Rejestracja: 28 lip 2011 14:31

Postautor: daro43 » 02 kwie 2013 11:13

Koledze chodzi o sklep modelarski z farbami i klejami do plastyku i papieru, Dawny w polsce czuj czyn.Też modelowałem samoloty i statki. Dar młodziezy sklejałem trzy miesiące.Super zajęcie i hobby.Teraz sa farby z natryskiem, ja pędzelkiem malowałem motywy.Fajnie że ktoś te hobby uprawia.Tu nie wiem gdzie profesjonalny sklep modelarski jest.Z zywicami epoksydowymi i bajerami.Ale życze wszystkiego dobrego w tym co robisz.A rynek modeli jest super.Powodzenia bo to cierpliwość i precyzja.

NoToCo
Rezydent
Posty: 1324
Rejestracja: 26 sty 2009 13:02

Postautor: NoToCo » 02 kwie 2013 12:17

daro43 pisze:Koledze chodzi o sklep modelarski z farbami i klejami do plastyku i papieru,


Domyśliłam się daro :roll:

W Hobby Crafcie mają dział modelarski:
http://www.hobbycraft.co.uk/home-craft/models-and-gaming

daro43
Rezydent
Posty: 1568
Rejestracja: 28 lip 2011 14:31

Postautor: daro43 » 02 kwie 2013 12:49

Jak znasz sklepy to ok ja się zajmuję wedkarstwem.Od 30 lat i to moje główne hobby.Czasem szyję na maszynie bo umię.Znam sie też na akwarystyce, też poradzę na ten temat.Ale czasami oglądam modele kolejek , czołgów i innych modeli.Naprawdę super tylko to hobby dla cierpliwych.Nerwusom też polecam.Można się w naturalny sposób odstresować.Dla mnie super hobby.


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 169 gości