O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Postautor: aina24 » 05 mar 2013 18:57

teraz to wszystko na mnie chcesz zrzucac, lobuchem dostlas jak mnie tu nie bylo, jakem wrocila to juz z bananem pod nickiem siedzialas :lol:

ODINN
Posty: 0
Rejestracja: 03 paź 2008 14:03

Postautor: ODINN » 05 mar 2013 19:12

Wg mnie bany byly w pewnym stopniu zasluzone.


Trzeba bylo odpuscic sobie te monologi "kierunkowe", to by ich nie bylo.

A teraz kwiczycie ze niesprawiedliwe...


No prosze was.

Myslalem ze wam wisi czy dostaniecie bana czy tez nie, po tym jak sie sklonowalyscie, i dalej prowadzilyscie rozmowe.
A teraz co? Grzeczne kicie jestescie?


Regulaminu forum:

Uczestnik Forum Londynek.net publikuje swoje komentarze i opinie wyłącznie na własną odpowiedzialność.


Niedopuszczalne jest umieszczanie przez uczestników na łamach Forum Londynek.net treści [...] w sposób rażący obrażający innych użytkowników


Portal www.londynek.net zastrzega sobie prawo [..] do blokowania uczestnictwa w Forum Londynek.net w stosunku do osób naruszających w sposób notoryczny postanowienia [...]



Dodatkowo:

W zwiazku z pytaniem na ten temat uprzejmie informuje iz "klonowanie" konta jest rowniez w wiekszosci przypadkow zlamaniem netetykiety.
Konta sklonowane beda banowane.

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Postautor: aina24 » 05 mar 2013 19:19

odinn pisze:A teraz co? Grzeczne kicie jestescie?




kicia- blondynek? :oops:


:lol:

blondynek2
Gastarbeiter
Posty: 10
Rejestracja: 02 mar 2013 17:37

Postautor: blondynek2 » 05 mar 2013 19:20

pie... regulaminy londynkowe...

bana dostalam - nie po raz pierwszy zreszta :lol:

chce odbanowanie bo chce dociagnac do 5000 postow - a brakowalo mi na nicku ostatnim tylko jakies 120!

reszte mam w glebokim powazaniu

aina - jestes durna tez, troche mniej moze, ale mimo wszystko jestes dlatego cie omijam z daleka
co do postu o ktory mi sie rozchodzi to jest ten:
http://forum.londynek.net/gb/viewtopic. ... c&start=15

to daje jako przyklad jak mod chce taki 'fair' byc

kiedys tez tu taki byl - BartonXP - co mu sie 'fair' bardzo nie fair ukladalo...potem tez paru innych bylo - wszystko da przezyc :lol:

co do banowania samego - fajnie, tylko zeby jeszcze jakies info przyszlo na mail to by bylo znakomicie, ale nie...zero komunikacji ze ban :lol:

jak mi 'blondynka' nie odbanuja no to pal licho; nie bedzie

glupota daro i tepota gorala niestety sie nie zmieni - ban czy nie ban; i nie sa to 'tresci obrazliwe' tylko stwierdzenie faktu ktory udowadniaja oboje kazdym postem - a to roznica :lol:

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Postautor: aina24 » 05 mar 2013 19:27

post ten z lutego, wiec nie tak dawno, poza tym jaka data by nie byla, to on na samej gorze byl bo nowszych postow w dziale prawo jest tylko kilka, wiec ten tez na gorze byl, wiec zalicany do bierzacych..

tak czy siak klapiesz bez potrzby za duzo i za czesto i od moda po uszach sie dostalo :lol:

musisz byc teraz grzeczna dziewczynka, jak w tych ostatnich dwoch dniach, tak dalej to Cie odblokuje :lol:

Starababa
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2011 15:26

Postautor: Starababa » 05 mar 2013 19:30

odin - nie pear doll glupot

jak sie wrzud odstosunkuje od mojego mieszkania/pokoju, rzekomego alkoholizmu i swoich wymyslow na temat mojej rodziny to niech sobie bazgra co chce

co innego "jestes glupi" a co innego "kiedys pisalas ze maz ci umarl" , "nielegalnie pokoj wynajmujesz" itd wiec powtarzam - nie pear doll

a zreszta "uwazac" sobie mozesz, posiedz tu (na forum) z 15 lat to pogadamy wtedy swiezaczku :lol:

ODINN
Posty: 0
Rejestracja: 03 paź 2008 14:03

Postautor: ODINN » 05 mar 2013 20:52

StaraBaba pisze:odin - nie pear doll glupot

jak sie wrzud odstosunkuje od mojego mieszkania/pokoju, rzekomego alkoholizmu i swoich wymyslow na temat mojej rodziny to niech sobie bazgra co chce

co innego "jestes glupi" a co innego "kiedys pisalas ze maz ci umarl" , "nielegalnie pokoj wynajmujesz" itd wiec powtarzam - nie pear doll

a zreszta "uwazac" sobie mozesz, posiedz tu (na forum) z 15 lat to pogadamy wtedy swiezaczku :lol:



Nie musze tu siedziec N lat zeby prowadzic jakas rozmowe na jakims tam, sensownym poziomie, Babciu. Jako osoba niby odrobine od nas wszystkich starsza, powinnas dawac pewien przyklad, tymczasem dajesz czadu niczym Ewazraju.

Nie rozumiecie po co sa bany? To metoda wychowawcza, ktora wam wyraznie przekazuje - ze pewne zachowania nie sa mile widziane.
A wy, niczym zatwardzialy anarchista, dalej walczycie z systemem. Przeginacie troche po prostu.

Macie watpliwosci co do zasadnosci banow? Napiszcie bezposrednio np do Vojtasa, jest przeciez na forum.

Nie zdziwilbym sie, gdyby te bany byly tymczasowe, ale to juz zalezy od was samych.

ODINN
Posty: 0
Rejestracja: 03 paź 2008 14:03

Postautor: ODINN » 05 mar 2013 20:55

blondynek2 pisze:pie... regulaminy londynkowe...

bana dostalam - nie po raz pierwszy zreszta :lol:

chce odbanowanie bo chce dociagnac do 5000 postow - a brakowalo mi na nicku ostatnim tylko jakies 120!

reszte mam w glebokim powazaniu



No to nie rozumiem zasadnosci przebywania na forum jak masz wszystkich w glebokim powazaniu. Jezeli zalezy ci tylko i wylacznie na postach, to poskacz po tematach, i klepnij po jednym slowie w ramach odpowiedzi, i bedziesz miala te 5000.

Inaczej tracisz czas...
Marnujesz inaczej czas klepiac dlugie monologi.

Starababa
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2011 15:26

Postautor: Starababa » 05 mar 2013 21:25

odinn pisze: Jako osoba niby odrobine od nas wszystkich starsza, powinnas dawac pewien przyklad, tymczasem dajesz czadu niczym Ewazraju.



Mnie bany lataja jak kilo kitu na agrafce, o zasade mi chodzi.

Bany poszly po "Do Daro" gdzie spokojnie probowalam wytlumaczyc o co mi chodzi.


Vojtas zamiast spojrzec na calosc - pocial po latwiznie i w miare PC dal luz uposledzonemu umyslowo a myslacych zabanowal.

Dalej widac nie rozumiesz bo nie chcesz zrozumiec.

Starababa
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2011 15:26

Postautor: Starababa » 05 mar 2013 21:30

A tak baj de lej to ja juz od dawna podejrzewam ze daro to Dubanik.....

nazirus
Emigrant
Posty: 172
Rejestracja: 02 wrz 2007 17:42

Postautor: nazirus » 05 mar 2013 21:31

- a zreszta "uwazac" sobie mozesz, posiedz tu (na forum) z 15 lat to pogadamy wtedy swiezaczku -


Od czasu skasowania postow sprzet 2007 , to teraz kazda nowa sierota ma dlugoletni staz ... :twisted:

Starababa
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2011 15:26

Postautor: Starababa » 05 mar 2013 21:39

A szkoda.... Maska by sie poczytalo..... ;)

ODINN
Posty: 0
Rejestracja: 03 paź 2008 14:03

Postautor: ODINN » 05 mar 2013 21:42

StaraBaba pisze:
odinn pisze: Jako osoba niby odrobine od nas wszystkich starsza, powinnas dawac pewien przyklad, tymczasem dajesz czadu niczym Ewazraju.



Mnie bany lataja jak kilo kitu na agrafce, o zasade mi chodzi.

Bany poszly po "Do Daro" gdzie spokojnie probowalam wytlumaczyc o co mi chodzi.


Vojtas zamiast spojrzec na calosc - pocial po latwiznie i w miare PC dal luz uposledzonemu umyslowo a myslacych zabanowal.

Dalej widac nie rozumiesz bo nie chcesz zrozumiec.



No wlasnie o zasade tu chodzi. Zyj i daj zyc.

Nie, nie probowalas tego spokojnie wytlumaczyc, poczytaj sobie co pisalas, nawet jak w tym poscie piszesz. Sama sobie przeczysz.

Co do zasadnosci banow - pisz do administratora...

Ja bardzo dobrze rozumiem, jednak wydaje mi sie ze ty sama nie widzisz swojego zachowania.

Starababa
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2011 15:26

Postautor: Starababa » 05 mar 2013 21:47

Odin - ten madrala mi zyciorys dopisywal. Naprawde taki slepy jestes?

Co innego kogos nazwac glupkiem - na podstawie postow.

Co innego komus zyciorys wymyslac - bez zadnej podstawy.

A teraz ide przesunac koty z wyrka i spac...

Obrazek

ODINN
Posty: 0
Rejestracja: 03 paź 2008 14:03

Postautor: ODINN » 05 mar 2013 22:06

Jezeli masz problem z uzytkownikiem, pierwsze co robisz - zwracasz na to uwage moderatora.
Jak nie pomaga, administratora.
Znasz te osoby, wiesz do kogo sie zwrocic.

Po co wchodzic w jalowe dyskusje ktore tylko spowoduja eskalacje calej sytuacji?

Jak juz pisalem - jezeli tak badzo cie boli twoje imie zszargane przez jak go sama nazywasz "wrzoda" na forum - udaj sie na policje...

To konflikt rozwiaze definitywnie.


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 114 gości

cron