O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
rolmopsik
Posty: 0
Rejestracja: 01 mar 2013 18:40

Postautor: rolmopsik » 03 mar 2013 10:42

daro43 pisze:( bez wyzwisk i awantur i poniżających komentarzy), może Daro mógłby popracować nad swoją ortografią (pobożne zyczenie).. Czy mam rozumieć że Pani jest skłonna udzielać mi korepetycji z ortografii?A egzamin będę miał z ustnego, czy tylko zwykla kartkówka? :lol: Chyba muszę zmienić nick bo widzę że nie da mi Pani spokoju.Ale miło mi chociażby z tego powodu że na sercu leży Pani dobro portalu,i deklaruje się Pani pisać(bez wyzwisk i awantur).Co też czynie i popieram. :D
[/i][/quote]

Ja się nie musze deklarować- nigdy nie wyzywałam nikogo i sie nie awanturowałam - Staram sie, nie reagować na goopotki i zaczepki....Zwyczajnie szkoda mojej inwencji, na takie oto zachowania.....Byłoby miło, gdyby szanowny użytkownik pamietał o tym - nastepnym razem gdy krew w jego żylach zacznie szybciej krążyć pod wpływem przeczytanego posta - To TYLKO virtualny świat.

daro43
Rezydent
Posty: 1568
Rejestracja: 28 lip 2011 14:31

Postautor: daro43 » 03 mar 2013 11:25

Dobrze nie będziemy się licytować kto kogo i gdzie zbeształ,jeżeli Pani podtrzymuje to co pisze,jestem jak najbardziej za kultularną wymianą poglądów.Moja krew nie jest wiecznie w szybkim obiegu ,spokojnie.Aż miło się zrobiło.I o to chodzi. :)

Starababa
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2011 15:26

Postautor: Starababa » 03 mar 2013 11:37

Wlasnie sie zwleklam z lozka - tak to jest jak sie czyta do 4 rano heheh

Koty do ogrodka wywalilam, teraz psice na pole wybiegac....

A jutro "£$%^&*() poniedfzialek :(

clon2goraluk
Gastarbeiter
Posty: 17
Rejestracja: 02 mar 2013 17:13

Postautor: clon2goraluk » 03 mar 2013 13:48

StaraBaba pisze:Wlasnie sie zwleklam z lozka - tak to jest jak sie czyta do 4 rano heheh

Koty do ogrodka wywalilam, teraz psice na pole wybiegac....

A jutro "£$%^&*() poniedfzialek :(


Do roboty stara...
Juz ci kiedyś pisałem, zmień swój styl życia bo coraz bardziej przypominasz mi z blondynkiem te siostry:
Obrazek

zaxoniec
Gastarbeiter
Posty: 72
Rejestracja: 19 gru 2010 16:19

Postautor: zaxoniec » 03 mar 2013 14:42

A wracajac do tematu,w koncu wolna niedziela dzisiaj wiec sobie rozgryzlem programowanie wyswietlacza TFT,napisalem menu i zgralem je z reszta procedur zeby zrobic nowe wgrywadelko programow dla wiekowego Atari 65xe i pochodnych.

Starababa
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2011 15:26

Postautor: Starababa » 03 mar 2013 15:11

Super spacer z psica po Wanstead Flats, pogoda nareszcie fajna - psica sie wybiegala wiec padla i pospi do wieczora.

Lubie jak nie jest zimno/nie pada... :D

Uwielbiam moja zielona, czysta, spokojna okolice :)

Starababa
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2011 15:26

Postautor: Starababa » 03 mar 2013 15:33

daro43 pisze:Chyba muszę zmienić nick bo widzę że nie da mi Pani spokoju.


A co to pomoze? Pisac bedziesz w ten sposob, po 1 poscie wszyscy beda wiedziec kto to.

Zreszta tego juz probowales, zapomniales?

daro43
Rezydent
Posty: 1568
Rejestracja: 28 lip 2011 14:31

Postautor: daro43 » 03 mar 2013 16:58

JA się nie mam zamiaru tu z nikim szarpać, a co inni zrobią?Dzisiaj jakoś miło tu, niech tak zostanie.No może z małym wyjątkiem, komuś odbija.Gumką się wytrze.Jakieś picasso hihi.

clon2goraluk
Gastarbeiter
Posty: 17
Rejestracja: 02 mar 2013 17:13

Postautor: clon2goraluk » 03 mar 2013 17:39

StaraBaba pisze:
Uwielbiam moja zielona, czysta, spokojna okolice :)


Wschodni Londyn? :))) Czy to tam można kupić dom za kartę kredytową?
Kiedyś się mówiło, że na wschodzie to mieszkają same ciapule i polskie k.
Ambjcjami powalasz. Nawet czarni z council estate mają więcej ambicji od ciebie.

clon2goraluk
Gastarbeiter
Posty: 17
Rejestracja: 02 mar 2013 17:13

Postautor: clon2goraluk » 03 mar 2013 17:42

daro43 pisze:JA się nie mam zamiaru tu z nikim szarpać, a co inni zrobią?Dzisiaj jakoś miło tu, niech tak zostanie.No może z małym wyjątkiem, komuś odbija.Gumką się wytrze.Jakieś picasso hihi.


Jeszcze chwila i zostaniesz tu co najmniej moderatorem lub nawet adminem... choć może nie bo za mało masz wykształcenia.

Starababa
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2011 15:26

Postautor: Starababa » 03 mar 2013 17:46

MOJA czesc wschodniego Londynu jest piekna i nigdy sie stad nie mam zamiaru przeprowadzac.

Dokladnie to co lubie - lasy, masy zieleni, spokoj, cisza.

Domy w MOJEJ okolicy za karte kredytowa? Jak masz limit 400k na karcie to pewnie i bys kupil.

Twoje pojecie o wschodnim Londynie jest tak samo cienkie jak o zyciu i wszystkim innym ogolnie.

Mam pare minut od mieszkania Epping Forest, z okna widze Wanstead Flats, za blokiem mam Wanstead Park.

To jest MOJE idealne miejsce - i moja sprawa gdzie MNIE odpowiada mieszkac.

Jak cie cos boli to moze psycholog jakis by pomogl?

O niczym innym nie potrafisz myslec/pisac tylko o cenach i co kto ma?


Toz ty zadnej radosci z zycia czlowieku nie masz jezeli o niczym innym nie potrafisz myslec.

Starababa
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2011 15:26

Postautor: Starababa » 03 mar 2013 17:50

Ja lubie jak wokol mnie jest zielono - kaczki, gaski, konie (tak konie tez sa).


Obrazek

I mam gdzie z psica pochodzic:

Obrazek

Latem biegaja jeze, caly rok liski rude piekne.....

Nie wiesz co tracisz myslac TYLKO o kasie i "dobrach materialnych" - strasznie puste takie zycie.. ale twoja sprawa

Ankara2
Gastarbeiter
Posty: 23
Rejestracja: 05 mar 2013 12:12

Postautor: Ankara2 » 05 mar 2013 12:15

teraz,mam wolny dzień więc przeglądam forum

Starababa
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2011 15:26

Postautor: Starababa » 05 mar 2013 16:17

Prawie usnelam na biurku, dobrze ze nie mam plaskich klawiszy.. te moje zaczely mnie w czolo cisnac ;)


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 36 gości

cron