O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
Brain
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 23 cze 2008 20:12

Postautor: Brain » 03 lut 2008 21:01

Ja jestem bardzo tolerancyjny. Ale chamstwa, prostactwa i glupoty nie zniose. Jezeli ktos zachowuje sie jakby byl sam to moze byc bialy, zolty, czerwony, czarny, brazowy dla mnie to wiesniak, ktory powinien wrocic do swojej wsi, czy to jest pcim dolny czy wioska w polodniowej afryce, albo u ujscia gangesu.

pozdrawiam

darekzlondku
Emigrant
Posty: 858
Rejestracja: 15 paź 2007 23:09

Postautor: darekzlondku » 03 lut 2008 21:52

... ile z was wypowiadajacych sie pracuje w szkole w UK...?
...jakos nie zauwazylem aby komus w szkole - zarowno nauczycielom, dzieciakom jak i rodzicom - sparawialo problem uzywanie slowa rodzic...
...poza tym sa jeszcze inne okreslenia ktore sa uzywane w szkole... ale...

ODINN
Posty: 0
Rejestracja: 03 paź 2008 14:03

Postautor: ODINN » 03 lut 2008 22:01

Gonzo pisze:Jak miło,że na forum jest coraz więcej wypowiedzi podobnych do moich poglądów.To świadczy o tym,że nie każdy dał sobie w UK zrobić wodę z mózgu pod hasłem "bądz tolerancyjny". :D


nie misiu, twoje wypowiedzi to zupelnie inna bajka.



... ile z was wypowiadajacych sie pracuje w szkole w UK...?
...jakos nie zauwazylem aby komus w szkole - zarowno nauczycielom, dzieciakom jak i rodzicom - sparawialo problem uzywanie slowa rodzic...
...poza tym sa jeszcze inne okreslenia ktore sa uzywane w szkole... ale...


moze i racja, cala dyskusja nie jest jakos potrzebna, jezeli nikt nie bedzie dorabial do tego jakiejs chorej ideologii, to sama zamiana slowa nie powinna zaszkodzic.
Ale nie jestem pewien, czy pomijanie plci rodzicow w ten sposob to dobry pomysl??? w domu i tak bedzie mama i tata, a w drugim tata i tata... ???

:shock: :lol:

ciekawi mnie tez, kiedy odbedzie sie pierwszy proces o odszkodowanie za straty moralne, bo moi rodzice sa... gejami :lol:

Brain
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 23 cze 2008 20:12

Postautor: Brain » 03 lut 2008 22:08

darekzlondku pisze:... ile z was wypowiadajacych sie pracuje w szkole w UK...?
...jakos nie zauwazylem aby komus w szkole - zarowno nauczycielom, dzieciakom jak i rodzicom - sparawialo problem uzywanie slowa rodzic...
...poza tym sa jeszcze inne okreslenia ktore sa uzywane w szkole... ale...


Juz to pisalem napisze drugi raz, albo trzeci, a jak bedzie trzeba i czwarty. Ch... mnie obchodzi co mysli nauczyciel i on jest w tym najmniej wazny, wazne dla mnie jest dobro dziecka, bedziecie mieli swoje zrozumiecie. Za 20 lat sie okaze kto mial racje i ile wypaczen osobowosci zostalo wychowanych lub nie.

Widziales kiedys mine dziecka w szkole, ktory slyszy opowiadania gdzie to jego kolega/kolezanka byl z mama/tata a on nie ma mamy/taty? Czy ogarniasz swoim umyslem wyobrazenie sobie tego jak sie taki maly czlowiek czuje? Ze moze nie rozumiec dlaczego z tata sie gra w pilke a mama podaje syropik i gotuje dobre zupki a jak tego nie ma i sie ma 2 ojcow/matki?
Widzicie i jest to juz udowodnione jakie problemy emocjonalne maja dzieci z rodzin niepelnych lub wrecz osierocone przez los. A tutaj prosze kaprys 2 ludzi jednej plci, chcemy dziecko wyrzadzmu mu wiec krzywde bo zawsze chcialem/chcialam miec dziecko.
Psa niech se kupia albo chomika.

Pozdrawiam
ps. posta sponsoruje " Ojcowskie zatroskanie "

darekzlondku
Emigrant
Posty: 858
Rejestracja: 15 paź 2007 23:09

Postautor: darekzlondku » 03 lut 2008 22:16

''Ale nie jestem pewien, czy pomijanie plci rodzicow w ten sposob to dobry pomysl??? w domu i tak bedzie mama i tata, a w drugim tata i tata... ??? ''

wiec powtorze ... Odinn, to nie problem - tylko promil rodzicow uzywa tych samych toalet... jesli juz to czesciej mozna sie palnac jaks glupote jesli dzieciak ma opiekuna zastepczego, ktory podejmuje sie pracy (niemal doslownie bo dostaje od panstwa kase za to)...
...burza w szkalnce wody... tu dzieciaki sa uczone tolerancji... czy w kazdej szkole jadnakowo??? oczywiscie ze nie... tak samo jak fakt ze spoleczenstwo TU jest klasowe, tak tez jest ze szkolami... sa szkoly i SZKOLY...

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 04 lut 2008 09:19

uwazam sie za osobe tolerancyja ale niektore "przepisy" sa naprawde porobane w imie rownosci - co np z tym ze anglika wsadzili na 16 tyg za to ze nazwal polaka "emigrantem"? - bylo w newsach pare dni temu

catis
Emigrant
Posty: 132
Rejestracja: 08 lis 2007 18:42

Postautor: catis » 04 lut 2008 09:44

...hmm powiem tak tez uwazam sie za osobe toletancyja ale przykro to stwierdzic ludzi wykozystuja swoja przynaleznosc do grupy mniejszoscoowej...

... jak dla mnie geje i lezbijnNIE POWINNI miec mozliwosci adopcji dziecka koniec kropka...nie wydaje mi sie ze byli by na tyle rozgarnieci zeby pozniej powiedziec dziecku ze ich zwiazek jest nie naturalny ( bo jak wyjasnic to ze facet facetowi wsadza wacka w tylek ?? ta dziura sluzy do czego innego . A kobieta kobiecie w sumie nie ma czego wlozyc chyba ze banana ) , tylko naturalny jest zwiazek kobieta + meszczyzna. Mimo tego ze dziecko bedzie mialo wlasny wybor w pozniejszych wyborach ... ilosc geji i lezbijek moze drametialne wzrosnac....

..a skoro sie juz zdecydowali na zycie w takich parach niech sobie tak zyja ale cos za cos.... zycie w parze jedno pluciowej powinno wykluczac adopcje dziecko ....

...moge byc rasista wszystko mi jedno licza sie dzieci i ich psychika a nie widzimisie geji i lezbijek

Artur79
Rezydent
Posty: 2318
Rejestracja: 30 sie 2007 09:41

Postautor: Artur79 » 04 lut 2008 10:18

nie no, troche sie niektorzy moim zdaniem zapedzaja. rownie dobrze mozna by powiedziec ze oral jest nienaturalny, bo se spuszczenia sie do ust, dziecka nie bedzie :) Ja nie odmawiam im prawa do zwiazkow, kieruje sie zasada ze jesli nikomu to nie szkodzi to moga ludzie nawet wiazac sie z pralkami czy odkurzaczami, jesli czuja sie z tym dobrze :) . Ale w przypadku adopcji dziecka, same problemy dla dzieciaka, wiec nie.

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 04 lut 2008 10:53

catis pisze:bo jak wyjasnic to ze facet facetowi wsadza wacka w tylek ?? ta dziura sluzy do czego innego.

a jak facet kobiecie w perskie oko to jest ok?
catis pisze:A kobieta kobiecie w sumie nie ma czego wlozyc chyba ze banana

oj jest mnostwo rzeczy ktore mozna tam wlozyc
catis pisze:tylko naturalny jest zwiazek kobieta + meszczyzna

a inne konfiguracje w wieksza iloscia osob danej plci (np 2+1) juz nie sa naturalne?
catis pisze:a skoro sie juz zdecydowali na zycie w takich parach niech sobie tak zyja ale cos za cos

to raczej nie jest tak ze ktos sobie mowi - od dzis bede lesbijka i bede zyla z druga kobieta! innego wyboru nie bylo

catis
Emigrant
Posty: 132
Rejestracja: 08 lis 2007 18:42

Postautor: catis » 04 lut 2008 11:38

banita

wiesz czepiac mozna sie wszytkiego w sumie mamy wolny kraj i kazdy moze robic co chce w sumie to niech sobie adoptuja dzieci nich ich uswiadamiaja zze facet i facet to calkiem naturalny zwiazek.... to jak ludzie urozmaicaja sobie seksik to inna sprawa...

...sprawa jest prosta geje lesbijki w cale mi nie przeszkadzaja oni juz przywykli do tego jak jest i ze nie wszyscy ich lubia moga sie nawet ze sloniami wiazac jak im to pasuje.

...ale powiedz mi co bedzie mialo zrobic male dziecko ktore bedzie szykanowane w szkole za swoja odmiennosc z powodu posiadania dwoch tatusow czy dwoch mamus???

...czy zdajecie sobie sprawe jak dzieci potrafia byc okrotne dla swoich kolegow i w jak umiejetny sposob potrafia znecac sie psychicznie nad innymi??/ a niestety psychika dziecka jest bardzo delikata...


...a czas pokaze jak to bedzie....

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 04 lut 2008 12:15

dziecko ktore nasmiewa sie z drugiego samo na ten pomysl nie wpadlo, ktos mu pokazal, z kogos czerpie wzorzec, zamiast dzieci powinno sie uswiadamiac rodzicow

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 04 lut 2008 12:58

catis

I dlatego wlasnie istnieja wspomniane na poczatku przepisy. Aby do takich sytuacji nie dopuscic.

Szkola jest placowka panstwowa (bo o takich szkolach tu mowa) natomiast wspolczesne panstwo, jako twor neutralny swiatopogladowo, traktuje wszystkich jednakowo - bez wzgledu na wyznawana religie, rase, upodobania seksualne czy kolczyki w uszach.

Ja wiem ze jesli pochodzi sie z kraju w ktorym krzyze wisza w klasach szkolnych a religia jest finansowana z budzetu to czasem trudno to pojac, ale wlasnie na tym rownym traktowaniu opiera sie wspolczesne panstwo europejskie.

Sa oczywiscie inne wzorce postepowania, na przyklad Iran. Mysle ze tam nikomu nie przyszloby do glowy brac pod uwage prawa gejow. :evil:

Artur79
Rezydent
Posty: 2318
Rejestracja: 30 sie 2007 09:41

Postautor: Artur79 » 04 lut 2008 13:05

Szkola jest placowka panstwowa (bo o takich szkolach tu mowa) natomiast wspolczesne panstwo, jako twor neutralny swiatopogladowo, traktuje wszystkich jednakowo - bez wzgledu na wyznawana religie, rase, upodobania seksualne czy kolczyki w uszach.


Niestety w teorii tylko, sluzba zdrowia to takze panstwowa placowka, a niedawno byla slynna akcja z posilkami w czasie ramadanu w szkockiej sluzbie zdrowia czy tez apelem na zakonczenie tego swieta w angielskiej szkole. Krzyzyk na scianie nikogo jeszcze nie pogryzl :), niech sobie kazdy zrobi galeryjke swoich symboli, ale jakbym mial kanapke wcinac na przerwie jak szczur gdzies w kacie, to bym sie wkurwil troche :)
A nawet jesli rzeczywiscie instytucje mialy by byc wolne od religii, to moim zdaniem to naruszanie wolnosci osobistej, jesli zabrania sie komos publicznego manifestowania wyznawanej religii.

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 04 lut 2008 13:10

Nie. W czasie wolnym mozesz sobie manifestowac nawet Religie Wilekiego Slonia Ktory Zstapil z Kosmosu Aby Nas Zbawic.
Ale jak jestes w pracy to jestes w pracy. I tyle.

Co do posilkow w czasie ramadanu - nie uwazam zeby zasady jakiejkolwiek religii powinny byc implementowane przez panstwo.

Oznacza to ze zycze sobie jesc w czasie ramadanu, jesc mieso w piatek i nie widziec krzyza (polksiezyca, Wielkiego Slonia Ktory... itp) na scianie instytucji na ktora place podatki. Tyle.

catis
Emigrant
Posty: 132
Rejestracja: 08 lis 2007 18:42

Postautor: catis » 04 lut 2008 13:12

Banita ale wszystkich nie uswiadomisz i nie zmienisz pogladow ...a dzieci potrafia wpasc na rzeczy o ktorych czasem sam bys nie pomyslal....wystarczy ze gdzies cos widzialy polacza pewna fakty i afera gotowa....

..a to ze nauczyciele beda mowic rodzice to nie wiele da....

...wezmy pod uwage rodzine ktora sie rozeszla bylo w niej dziecko teraz tatus czy mamusia zalozyla nowa rodzine i automatycznie w sumie bynjajmniej niektore dzieci mowia ze maja dwie mamusie lub dwoch tatusiow ...nikt wtedy nie pomyslal ze tez moga byc wysmiewane???

..jesli chodzi o te krzyze to mnie to one akurat nie wiele interesuje ...jestem czlowiekiem bez religijnym


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 44 gości