O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
scythe
Gastarbeiter
Posty: 11
Rejestracja: 21 sty 2013 18:16

Muslim patrol

Postautor: scythe » 22 sty 2013 11:39

Na ulicach Londynu grasuje muzułmański patrol. Jego członkowie zabraniają picia alkoholu i nakazują kobietom, aby zasłoniły swoje ciała. Twierdzą, że są należą do samozwańczej straży obywatelskiej - informuje "Daily Mail"

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... z2c0OtAsY#!

Pozwolę sobie sparafrazować tekst niemieckiego duchownego Martina Niemoellera z czasów II wojny św.
Kiedy budowali meczety, milczałem - mamy przecież wolność wyznania.
Kiedy wzywali do zabijania niewiernych, milczałem - mamy przecież wolność słowa.
Kiedy wysadzili wieżowce, milczałem - to byli tylko chorzy ekstremiści.
Kiedy wywołali zamieszki, milczałem - to wina systemu i błędnej polityki.
Kiedy uzyskali większość w parlamencie, milczałem - mamy przecież demokrację.
Kiedy wprowadzili w państwie prawo koraniczne a moja żona została ukamienowana za brak
chusty na głowie, milczałem - już nie wolno było krzyczeć.



[/i]

ewazraju
Rezydent
Posty: 1579
Rejestracja: 16 wrz 2007 14:54

Postautor: ewazraju » 22 sty 2013 13:57

sami na siebie szykują bicz

daro43
Rezydent
Posty: 1568
Rejestracja: 28 lip 2011 14:31

Postautor: daro43 » 22 sty 2013 15:11

Bog jest jedyny dla wszystkich,Tylko nie rozumiem zabijania w imie jego.I ustanowiania swoich plemiennych praw.A kobiety wychodza za maz z ludzmi co ich nie szanuja , i wrecz sa poniewierane ,w imie Boga? ktorego?A patrole niech grasuja ,oby tylko legalnie jak w arabi, o kobiete sie bil nie bede ala za kobiete taki samozwanczy wladca dostanie.......j Scythe przestan cudowac bandy sa tu tepione od tego jest police.A jak zobaczysz glupka z ganem poloz sie nie uciekaj ,i za duzo nie pyskuj bo stracisz zycie albo damskosc.A powaznie nie siej propagandy to zarty nie na miejscu bo widze ze sie dobrze bawisz.

scythe
Gastarbeiter
Posty: 11
Rejestracja: 21 sty 2013 18:16

Postautor: scythe » 24 sty 2013 20:35

Daro gdzie tu widzisz propagande?dla mnie to nie sa zarty.Moze dla Ciebie tak.Czy Ty z laski swojej za nim dajesz komentarz czytasz dokladnie wszystko? Filmik widziales?Chyba nie zrozumiales kompletnie tego tematu...napisalam Ci juz wczesniej stukac w klawature ,moze nawet dziecko...kompletnie nie mam pojecia o co Tobie czlowieku biega...brak slow

numerowa
Emigrant
Posty: 276
Rejestracja: 30 paź 2012 14:07

Postautor: numerowa » 24 sty 2013 21:53

W kazdym wyznaniu i w kazdej narodowosci znajda sie jacys idioci. Z tego co wiem to oficjalni przedstawiciele spolecznosci muzulmanskiej potepili te dzialania.

daro43
Rezydent
Posty: 1568
Rejestracja: 28 lip 2011 14:31

Postautor: daro43 » 25 sty 2013 16:14

Jak mam obejzyc filmik jak wlasciciel zamknol go na You tubie?Jak w Angli moga sobie grasowac jakies patrole?I od kogo maja takie pozwolenia?

kaslawka
Rezydent
Posty: 1830
Rejestracja: 07 paź 2007 13:54

Postautor: kaslawka » 25 sty 2013 20:26

o jezu....sie podniecacie kilkoma gnojkami ktore probuja zrobic zamieszanie wokol siebie a macie gdzies jak generalnie ludzie traktuja siebie nawzajem na codzien...
:roll:

goraluk
Rezydent
Posty: 1165
Rejestracja: 18 paź 2012 12:15

Postautor: goraluk » 25 sty 2013 23:04

A czy spacerowanie w grupie jest zakazane? Ne!
Czy kobieta ma prawo powiedzieć takiemu "odwal się"? - Ma, jak nie to dzwoni się na policję i "patrol" spieprza do domu dalej grac na x-boxach lub spędza wieczór na "dołku". To samo jak ktoś pije w pub'ie. Na ulicy picie jest zabronione.
Równie dobrze emigrantka może spacerować z psem i upomnieć gówniarza, by podniósł papierek, też ją potem ktoś okrzyknie, że "polsko psi patrol" na ulicach Londynu.
Dorośnijcie... dzieci.

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 25 sty 2013 23:10

Nie tylko o papierki gowniarzy upominalam - pies czy nie pies...ja mieszkalam na przyklad w cholernym Stratford gdzie kaptur na kapturze.

Tu gdzie mieszkam nie ma kogo o co upominac, swiety spokoj.

A na temat powyzej to prosze bardzo sobie poczytac:

http://www.apostatesofislam.com/

goraluk
Rezydent
Posty: 1165
Rejestracja: 18 paź 2012 12:15

Postautor: goraluk » 25 sty 2013 23:18

emigrantka pisze:
A na temat powyzej to prosze bardzo sobie poczytac:

http://www.apostatesofislam.com/


Bardzo pozytywne i zdrowe myślenie.
Przydał by się ktoś piszący tak o "katolach".

kaslawka
Rezydent
Posty: 1830
Rejestracja: 07 paź 2007 13:54

Postautor: kaslawka » 25 sty 2013 23:20

kazda religie to o tylek potluc mozna...nie ma co sie podniecac nawiedzonymi w cokolwiek oni wierza

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 25 sty 2013 23:40

ja bardzo wierze - w SIEBIE :wink:

goraluk
Rezydent
Posty: 1165
Rejestracja: 18 paź 2012 12:15

Postautor: goraluk » 25 sty 2013 23:46

Jak to powiedział pewien poseł I połowy lat 90-siątych: "wierzyć można we wszystko".

scythe
Gastarbeiter
Posty: 11
Rejestracja: 21 sty 2013 18:16

Postautor: scythe » 26 sty 2013 12:44

daro43 pisze:Jak mam obejzyc filmik jak wlasciciel zamknol go na You tubie?Jak w Angli moga sobie grasowac jakies patrole?I od kogo maja takie pozwolenia?



http://www.guardian.co.uk/uk/2013/jan/2 ... obic-video

prosze z innej strony

scythe
Gastarbeiter
Posty: 11
Rejestracja: 21 sty 2013 18:16

Postautor: scythe » 26 sty 2013 13:04

goraluk pisze:A czy spacerowanie w grupie jest zakazane? Ne!
Czy kobieta ma prawo powiedzieć takiemu "odwal się"? - Ma, jak nie to dzwoni się na policję i "patrol" spieprza do domu dalej grac na x-boxach lub spędza wieczór na "dołku". To samo jak ktoś pije w pub'ie. Na ulicy picie jest zabronione.
Równie dobrze emigrantka może spacerować z psem i upomnieć gówniarza, by podniósł papierek, też ją potem ktoś okrzyknie, że "polsko psi patrol" na ulicach Londynu.
Dorośnijcie... dzieci.


sam dorosnij mysle ze nie zrozumiales przekazu...dzieciatko jak widac po komentarzu nie dosrosles do pisania komentarzy....pomieszkaj wsrod spolecznosci ,,MUSILM,, poznaj tych najbardziej skrajnie ugrupowanych zmienisz zdanie...zwrocenie uwagi komus na zle zachowanie ok....ale osoby ktore niedawno zostaly aresztowane za nic mialy to ze sa na terenie GB . Tutaj nie bylo mowy o lamaniu prawa w GB tylko jacys fanatycy ktorzy napastowali ludzi upominali na podstawie prawa islamu jak znasz angielski proponuje dobrze poczytac na temat ich dzialanosci ,,muslim patrol,,...sorry dziecinko ale to GB nie kraj islamski...przyjechali do GB niech sie dostosuja do kraju....wyzywanie ublizanie mezczyznie bo podobno wygladal na geja plus won to nasz teren,, jesteś pedałem ... nie zatrzymuj się tu nic więcej."....o czym mowa dziecko....przyjechales tydzien temu?


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 24 gości

cron