O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
blacklabpictures
Gastarbeiter
Posty: 55
Rejestracja: 17 gru 2012 12:55

Wstyd

Postautor: blacklabpictures » 22 sty 2013 00:17

Chciałem Wam powiedzieć, że w ciągu 6 tygodni spotkałem się z kilkunastoma brytyjczykami, którzy:

BEZINTERESOWNIE
CODZIENNIE
TELEFONICZNIE
MAILOWO
I TWARZĄ W TWARZ


zaproponowali mi pomoc w rozwinięciu skrzydeł jako self employed photographer, roznieśli moje wizytówki, dzwonili po swoich wpływowych branżowo znajomych i umawiali mnie na spotkania, dzwonili do mnie i mówili do kogo jechać, zadzwonić i na kogo się powołać. Sami od siebie wyszukali mnie na facebooku i zaczęli wysyłać swoim znajomym linki do mojej strony by mi pomóc zdobyć klientów. Mam już kolejne sesje i kolejnych klientów. Dzięki Anglikom.

O nic takiego się żadnego z nich nie prosiłem. Jestem w szoku, oczywiście pozytywnym.

Co w tym samym czasie spotkało mnie ze strony moich wirtualnych krajan ?

Nikt nie chciał się umówić na spotkanie na piwie, pogadać normalnie po ludzku się spotkać, zrobiliście z tematu o WOŚP tradycyjne polskie szambo.

Nieustanne kłótnie, chamski spam, ironiczne podjazdy, zazdrość, nieufność.

Cieszę się, że siedzicie w domach przed kompem i rządzicie się tutaj na forum, dziennie po kilka godzin. Jest szansa że żaden z tych [piii...] anglików Was nigdy nie spotka.

ps. Jedna osoba była miła na tym forum: Kordian. Znikaj stąd póki się nie zaraziłeś tą polską wrednością. Są inne miejsca gdzie można się cieszyć z bycia normalnym Polakiem.

blacklabpictures
Gastarbeiter
Posty: 55
Rejestracja: 17 gru 2012 12:55

Postautor: blacklabpictures » 22 sty 2013 00:22

Miało być "Jest szansa że żaden z tych z.a.je.bis.tych anglików Was nigdy nie spotka."

daro43
Rezydent
Posty: 1568
Rejestracja: 28 lip 2011 14:31

Postautor: daro43 » 22 sty 2013 01:32

Straszysz polakow synku anglikami?omawiales to przy wodce i piwie?zanglicz sie z nimi to wyladujesz, znam to i moi znajomi tez takich znaja gdy orkiestra gra Ty bedziesz tanczyl tak jak oni chca .Mam przyjaciol szkotow irlandczykow .Wiesz kogo oni szanuja?Pijanych naiwniakow? napewno nie.Z tego co widze chcesz zrobic kariere szybko , czytam Twoje posty, i juz Cie ktos wciagnol w interesy szemrane ,wyparlbys sie polskosci pogrzebal przyjaciol dla sztypty kasy i dla nie do konca uczciwych ludzi.Nie czytasz nie analizujesz kto co pisze wsadzasz wszystkich do jednego wora i to jednego,zaloze sie ze masz malo lat troche kasy i szpan na karku Ci lezy, poszpanuj jeszcze zobaczymy jak wyladujesz? A 100 lat nie male.Kasa sie skonczy, a byli pseeudo; koledzy powiedza, bylo fajnie, wiesz co kasy nie ma nie ma kolegow,co CI zostanie?Pusta kieszen ,i wspomnienia jaki glupi bylem.znam naprawde takich ludzi a forum zostaw w spokoju .Nie napisze po angielsku ge..... Bo to banalne.Obrazaj ludzi , pij dalej bo takiego na trzezwo tekstu bys nie napisal, ktos Cie nakrecil albo juz byles nakrecony, napewno nie pisales tego na trzezwo.Dam noge uciac.,.......kac moralny pozostanie, a ludzi nie przeprosisz krajanow jak piszesz. masz lepszych.

NoToCo
Rezydent
Posty: 1324
Rejestracja: 26 sty 2009 13:02

Postautor: NoToCo » 22 sty 2013 08:02

Zrobi Ci się lepiej, jeśli przeproszę, że nie znam kompletnie nikogo, ze środowisko fotograficznego (nie mam "wpływowych branżowych znajomych"), ani nikogo kto mógłby potrzebować Twoich usług?

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 22 sty 2013 08:50

Wyslalam Ci maila, przez twoja strone. Jakis czas temu. Z linkiem do strony dziewczyny ktora zawodowo zajmuje sie psami - piszac zebyc sie z nia skontaktowal moze strony "zlinkujecie".

Akurat w mojej okolicy psow i wlascicieli z kasa jest cala masa no ale....

Nawet nie odpisales - sporo czasu minelo.

Wiec nie pear dolll ze to czy tamto.

blacklabpictures
Gastarbeiter
Posty: 55
Rejestracja: 17 gru 2012 12:55

Postautor: blacklabpictures » 22 sty 2013 09:27

emigrantka pisze:Wyslalam Ci maila, przez twoja strone. Jakis czas temu. Z linkiem do strony dziewczyny ktora zawodowo zajmuje sie psami - piszac zebyc sie z nia skontaktowal moze strony "zlinkujecie".

Akurat w mojej okolicy psow i wlascicieli z kasa jest cala masa no ale....

Nawet nie odpisales - sporo czasu minelo.

Wiec nie pear dolll ze to czy tamto.


Jasne a świstak zawija... Odczytuję KAŻDY mail i na każdy odpowiadam. Byłaś pierwszą osobą polecającą mi psy do fotografowania ZA DARMO :D "O przylecial nowy do Londynu, pofoci mi za frajer psiaki"

blondynek pisze:jakze pasuje tutaj 'having one's head up their ass'


No jesteś przewidywalna, spodziewałem się takiej dokładnie odpowiedzi z Twojej strony, zero refleksji. No ale to Ty już jesteś w UK tyleż czasu, to Ty się spotykasz z profesjonalistami, to Ty tak bardzo się znasz na branży. Naj, naj, naj :)

daro43 pisze:Straszysz polakow synku anglikami?omawiales to przy wodce i piwie?zanglicz sie z nimi to wyladujesz, znam to i moi znajomi tez takich znaja gdy orkiestra gra Ty bedziesz tanczyl tak jak oni chca .Mam przyjaciol szkotow irlandczykow .Wiesz kogo oni szanuja?Pijanych naiwniakow? napewno nie.Z tego co widze chcesz zrobic kariere szybko , czytam Twoje posty, i juz Cie ktos wciagnol w interesy szemrane ,wyparlbys sie polskosci pogrzebal przyjaciol dla sztypty kasy i dla nie do konca uczciwych ludzi.Nie czytasz nie analizujesz kto co pisze wsadzasz wszystkich do jednego wora i to jednego,zaloze sie ze masz malo lat troche kasy i szpan na karku Ci lezy, poszpanuj jeszcze zobaczymy jak wyladujesz? A 100 lat nie male.Kasa sie skonczy, a byli pseeudo; koledzy powiedza, bylo fajnie, wiesz co kasy nie ma nie ma kolegow,co CI zostanie?Pusta kieszen ,i wspomnienia jaki glupi bylem.znam naprawde takich ludzi a forum zostaw w spokoju .Nie napisze po angielsku ge..... Bo to banalne.Obrazaj ludzi , pij dalej bo takiego na trzezwo tekstu bys nie napisal, ktos Cie nakrecil albo juz byles nakrecony, napewno nie pisales tego na trzezwo.Dam noge uciac.,.......kac moralny pozostanie, a ludzi nie przeprosisz krajanow jak piszesz. masz lepszych.


Straszę ? Nie po prostu piszę jak mnie przyjęli. Ani grama alkoholu nie tknąłem, rozumiem to też nie jest w polskim stylu, na trzeźwo ? Nie oceniaj wszystkich wg swojej miary.

Hahaha, szemrane interesy ? Daro...

Bez kasy nie ma kolegów ? No nie ma :) A tu jacys są ? Anglicy sami mi pomogli bez jakiegokolwiek sygnału z mjej strony, są po prostu ŻYCZLIWI, dla nich pomaganie innemu człowiekowi to state of mind a nie dziwactwo. A wśród was panuje coś w stylu "a nie pomogę bo jeszcze mu się uda i będzie lepszy ode mnie" Jak ulał pasuje:

http://www.youtube.com/watch?v=CzpgK-XMCS4

Zrobi Ci się lepiej, jeśli przeproszę, że nie znam kompletnie nikogo, ze środowisko fotograficznego (nie mam "wpływowych branżowych znajomych"), ani nikogo kto mógłby potrzebować Twoich usług?


Przepraszam, odnosiłem się generalnie do całej atmosfery na forum i wiem, że można kogoś zaszufladkować niesprawiedliwie. Jak widzisz u góry, uderz w stół a nożyce się odezwą. Ci których miałem na myśli rzucili sie na mnie jak sępy pierwsi.

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 22 sty 2013 10:21

blacklabpictures pisze:Jasne a świstak zawija... Odczytuję KAŻDY mail i na każdy odpowiadam. Byłaś pierwszą osobą polecającą mi psy do fotografowania ZA DARMO :D "O przylecial nowy do Londynu, pofoci mi za frajer psiaki"

.


Ty jakies powazne schizy masz.

Podalam Ci linka do strony dziewczyny ktora ma masa bogatych klientow ktorym wyprowadza psy. Zebys moze sie z nia zlinkowal.

Na maila nawet nie odpowiedziales paniczu :roll:

Jakie psy gdzie i kiedy polecilam do fotografowania za darmo?

:shock:

Wiesz Blondynek ma racje - wyzej.... niz ... masz

daro43
Rezydent
Posty: 1568
Rejestracja: 28 lip 2011 14:31

Postautor: daro43 » 22 sty 2013 10:24

Sluchaj stary bo to potocznie,ja nie szufladkuje nikogo chetnie sie spotkam na piwie w przyjaznej atmoswerze ale mam tyle lat ile mam za zadne pieniadze tego nie zmienie za zadne skarby swiata 47 ?i duzo i malo. Ty tez kiedys osiagniesz ten wiek i tez bedziesz wymagal szacunku i powagi ze strony ludzi,wiem ze mlodzi sa gniewni, a juz napewno nikt nie lubi jak sie prawde w oczy wali,jestem czlowiekiem co ostatniego funta da jak widzi krzywde, a sam nie ma, dla innych ludzi albo zwierzatkom ,jak widze ze ktos potrzebuje, dla mnie szlachetne cele sa na pierwszym miejscu .I nigdy nie przeliczalem czegos na kase czy inne dobra.Charytatywnie pracowalem na rzecz ludzi wiesz co bylo zaplata?Ich wdziecznosc i dobre slowo.Nie mozesz zrobic sesji zdjeciowe za darmo?To przeciez darmowa reklama.Nic Ci nie ubedzie a zyskac mozesz wiele wiecej.A piszac to na forum ze to nie srodowisko dla Ciebie, to co napisales, wkurzyles mnie i nie tylko mnie.Ale wiesz co jest najwazniejsze w tym wszystkim ze ludzie potrafia jeszcze przebaczac i ja to czynie.I zaufaj mi, tez mamy duzo przyjaciol wsrod i anglikow i irlandczykow sa super otwarci i pomocni.A napewno nie zycze Ci zebys odnotowywal same porazki,zyj ciesz sie zyciem i pomagaj innym slabszym jak umiesz i mozesz.Nie ma nic szlachetniejszego.Chcesz miec przyjaciela badz nim.

goraluk
Rezydent
Posty: 1165
Rejestracja: 18 paź 2012 12:15

Postautor: goraluk » 22 sty 2013 10:35

blacklabpictures pisze:
Jasne a świstak zawija... Odczytuję KAŻDY mail i na każdy odpowiadam. Byłaś pierwszą osobą polecającą mi psy do fotografowania ZA DARMO :D "O przylecial nowy do Londynu, pofoci mi za frajer psiaki"


Ty jesteś naprawdę [piii...] nięty...
Tak czy owak, życzę powodzenia.

blacklabpictures
Gastarbeiter
Posty: 55
Rejestracja: 17 gru 2012 12:55

Postautor: blacklabpictures » 22 sty 2013 10:39

emigrantka pisze:
blacklabpictures pisze:Jasne a świstak zawija... Odczytuję KAŻDY mail i na każdy odpowiadam. Byłaś pierwszą osobą polecającą mi psy do fotografowania ZA DARMO :D "O przylecial nowy do Londynu, pofoci mi za frajer psiaki"

.


Ty jakies powazne schizy masz.

Podalam Ci linka do strony dziewczyny ktora ma masa bogatych klientow ktorym wyprowadza psy. Zebys moze sie z nia zlinkowal.

Na maila nawet nie odpowiedziales paniczu :roll:

Jakie psy gdzie i kiedy polecilam do fotografowania za darmo?

:shock:

Wiesz Blondynek ma racje - wyzej.... niz ... masz



Nie wysłałaś żadnego maila, nie kłam :) Codziennie dostaję kilka i dziwnym trafem twój zniknął. Bo nigdy go nie było.

Za to jak to mówisz, nie polecałaś mi nic za darmo ? A to co to jest ? Za dużo masła i skleroza ?

emigrantka pisze:Blacklab - widzialam wczoraj... kiedy bedziesz w Londynie?

mam pere modeli do DARMOWYCH sesji zdjeciowych ;)

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 22 sty 2013 10:39

Wyslalam maile i to 2 przez Twoja strone.

Tekst ktory "cytujesz" to byl zart na forum, zwroc uwage na ;) na koncu.

ja pear doll e :shock:

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 22 sty 2013 10:54

jak wolami napisalam DARMOWYCG i wcisnelam ;) na koncu zdania to kazdy czlowiek by zrozumial ze to zart tylko TY nie zalapales?

tak, wykorzystac Cie chcialam.... ja pear doll e

2 maile wyslalam nie jednego, przez formularz na stronie - napisalam ze mnie nie stac na sesje dla swoich zwierzakow ale polecilam znajoma ktora ma bardzo wielu psich klientow (dog walking, dog training) zebys moze sie z nia zlinkowal stronami, wlasnie chcac pomoc uzyskac nowych klientow do zdjec

maile byly przez formularz na stronie wiec nie mam kopi

zreszta prywatny adresow maili, stron www znajomych czy FB nie wklejam na fora

spacer z psami tez ja zaproponowalam - pisales ze nie macie czasu, nie ma sprawy - inni nie maja czasu na piwo bo nie pija, proste

schizy jakies urzadzasz zupelnie ale to zupelnie bez powodu

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 22 sty 2013 10:55

Daro - cofnij CURFA ta "pochwale" i zawarty w niej komentarz bo bladego pojecia nie wiem o co ci chodzi

blacklabpictures
Gastarbeiter
Posty: 55
Rejestracja: 17 gru 2012 12:55

Postautor: blacklabpictures » 22 sty 2013 11:04

emigrantka pisze:
maile byly przez formularz na stronie wiec nie mam kopi



Kłamiesz :) Formularz wysyła kopię do nadawcy :) Nic nie wysłałaś, teraz starasz się nie wiadomo po kiego diabła mnie obrzucić gównem. Bo co, nagle się zrobiło dziwnie jak koleś napisał że anglicy są tacy przyjaźni ? Oooo, jakże to by mogło być! Przecież sama bym pomogła gdyby mi tylko to przyszło na myśl i bum, takie małe kłamstewko, bo przecież dowodów na nie i tak nie będzie:

"Patrzcie jaki pajac, podałam mu pomocną dłoń i nie skorzystał a teraz pyszczy".

Więc moja droga, nic nie wysłałaś :) Ale rozumiem że TWA i te sprawy :) Zamiast przemyśleć sprawę obiektywnie, to rzuciliście się na mnie jak sępy :) W swoim stylu.


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 61 gości

cron