O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
dariusz707070
Emigrant
Posty: 272
Rejestracja: 03 sty 2013 12:23

Postautor: dariusz707070 » 17 sty 2013 12:41

Oczywiscie bo Pani tak chce :lol: A jak nie to co?Pani nie zna innego jezyka?

ewazraju
Rezydent
Posty: 1579
Rejestracja: 16 wrz 2007 14:54

Postautor: ewazraju » 17 sty 2013 12:55

blondynek pisze:
dariusz707070 pisze:To do jakiej grupy Pani mnie zalicza?

jednokomorkowcow :lol:


:lol: :lol: :lol: :lol: :shock: :roll: :twisted:

gamedev
Emigrant
Posty: 446
Rejestracja: 31 gru 2011 03:25

Postautor: gamedev » 17 sty 2013 12:58

Lata temu to były zloty hehe ;) Jak to napisała chyba Emi, "to se ne wrati". Ja też już "wyrosłem" z tych spędów, ale obecnemu Londynkowi może przynieść to korzyści. Ludzie ukrywając się za ekranem i nie znając się osobiście nie mają hamulców. Kiedy znasz kogoś osobiście, lubisz tę osobę lub nie - zastanowisz się dwa razy, czy na pewno publicznie chcesz ją nazwać "kretynem" czy obrzucić innymi inwektywami. Rozum zaczyna się, gdzie anonimowość kończy.

dariusz707070
Emigrant
Posty: 272
Rejestracja: 03 sty 2013 12:23

Postautor: dariusz707070 » 17 sty 2013 13:47

Przestan blaznowac Kobieto? Moze nie kobieto, odzywki takie jak w polskiej spelunie.Jezyk lacinski poloczony ze slowianskim :lol:

blacklabpictures
Gastarbeiter
Posty: 55
Rejestracja: 17 gru 2012 12:55

Postautor: blacklabpictures » 17 sty 2013 14:01

aina24 pisze:tylko kto z kim mialby sie spotkac?? bo troche to dziwne by bylo jak ktos kazdego od kurew wyzywa i kretynow a potem wspolnie kawke mieli by pic :lol:


ja w sumie znam sie osobiscie tylko z kilkoma osob z forum, tzn poznalam na forum, niektrych mam na facebook i piszemy do siebie. Mi to wystarczy. Na facebook widze zdjecia a ktos widzi moje po co jeszcze sie spotykac.


Ja nikogo od kurew nie wyzywam, z takimi ludźmi raczej nie chciałbym się spotykać tak czy siak. Celowaliśmy raczej w ludzi cywilizowanych a widzę że brak takowych.

Dziwna sprawa z tym polskim forum. Ale nic to, będziemy szukać dalej, może znajdą sie ludzie, którzy nie boją się skonfrontować swojego wirtualnego ego ze stanem realnym :)

blacklabpictures
Gastarbeiter
Posty: 55
Rejestracja: 17 gru 2012 12:55

Postautor: blacklabpictures » 17 sty 2013 14:04

gamedev pisze:Ludzie ukrywając się za ekranem i nie znając się osobiście nie mają hamulców. Kiedy znasz kogoś osobiście, lubisz tę osobę lub nie - zastanowisz się dwa razy, czy na pewno publicznie chcesz ją nazwać "kretynem" czy obrzucić innymi inwektywami. Rozum zaczyna się, gdzie anonimowość kończy.


No właśnie, widzę ze tzw. stara gwardia z setkami czy tysiącami postów dziwnie łatwo używa pewnych epitetów i obraża innych.

Gamedev, może się skusisz ? Nie chodi nam o "spęd" tylko o spotkanie max 5-10 osób na piwie.

gamedev
Emigrant
Posty: 446
Rejestracja: 31 gru 2011 03:25

Postautor: gamedev » 17 sty 2013 14:20

@blacklabpicture

Wiesz, ja też jestem ta stara gwardia, nie ilością postów, a faktem, że osobiście od lat znam te kilka osób z tym tysiącami postów ;)

Natomiast moja uwaga odnosiła się właściwie do każdego forumowicza. Wiadomo, ktoś, kto dopiero przychodzi na forum zadać zwykle pytanie nie obrazi nikogo, ale zauważ, że często już w repostach takiej osoby też potrafią się pojawić personalne ataki. To nie jest kwestia tego, czy ktoś jest starą czy nową gwardia, ale przekonania o anonimowości. Łatwiej jest komuś napisać, że jest tym kretynem, jeśli jest to nic innego tylko kolejny nick na forum. Trudniej, jeśli ten nick jest twarzą, z którą i piwo niejedno się wypiło.

To nie dotyczy tylko Londynka. Na moich branżowych forach często też dochodzi do podobnych sytuacji, ale ataki są zwykle spowodowane tym, że ktoś zadaje pytanie bez uprzedniego przeszukania forum itd. To dotyczy każdego forum, zresztą zasada "poszukaj zanim napiszesz posta" jest częścią regulaminu 90% forum internetowych i łamanie jej jest najczęstszym powodem forumowej agresji ( pomijam, że pisanie głupot i trollowanie, bo to oczywiste ).

dariusz707070
Emigrant
Posty: 272
Rejestracja: 03 sty 2013 12:23

Postautor: dariusz707070 » 17 sty 2013 14:23

Nie bede popisywal sie tu po lacinie bo znam.Szkoda slow na takich ludzi.Powiem cito popada Pani w skrajnosci chyba zla samoocena albo jej brak.Czasem Pani Blondynek galopuje swoje odczucia nie w ta strone co trzeba szukajac wad u innych a swoich nie widzac.

NoToCo
Rezydent
Posty: 1324
Rejestracja: 26 sty 2009 13:02

Postautor: NoToCo » 17 sty 2013 14:26

najnormalniejsza i najrozwazniejsza jest dla mnie NTC (szacunek NTC)


Jezu, jak dobrze, że nie znasz mnie w realu :lol:


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 18 gości