O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
scruple
Gastarbeiter
Posty: 5
Rejestracja: 10 sty 2013 12:34

Zasiłek dla bezrobotnych w PL,którzy pracowali w UK

Postautor: scruple » 10 sty 2013 12:44

Witam.Pracowałem legalnie 7 lat w Uk.Wrócełem do PL we wrześniu i zapisałem się jako bezrobotny w UP.Jako że nie pracowałem w PL nigdy,Wojewódzki Urząd Pracy w moim imieniu zgłosił się do HM Revenue o wydanie E301.Po miesiącu otrzymałem list,że nadal czekają na ten papierek.W grudniu otrzymałek kolejny,że nadal czekają i przesuwają temin sprawy do 31.01.2013.Czy był ktoś w podobnej sytuacji?Czy w ogóle ktoś otrzymał zasiłek dla bezrobotnych po powrocie z UK?Jeśli tak to jak długo trzeba czekać?Pozdrawiam :D

scruple
Gastarbeiter
Posty: 5
Rejestracja: 10 sty 2013 12:34

Postautor: scruple » 10 sty 2013 14:24

nie wypełniłem p85.ale z czego się wiem ten dokument wypełnia się jak się opuszcza UK.Nie ma podanych większych szczegółów na temat"opuszczania".ja poprostu przyjechalem do PL na okres nie większy niż 6 miesięcy wracam do Uk w marcy,dlatego jak jest możliwość otrzymania jakichkolwiek pieniędzy to chcę z tego skorzystać.

scruple
Gastarbeiter
Posty: 5
Rejestracja: 10 sty 2013 12:34

Postautor: scruple » 10 sty 2013 15:06

eee tam odrazu naciągjąć :wink: Skoro w UP otrzymalem informacje ze nalezy mi sie zasilek i dostałem jakieś listy z WUP to "raczej" to prawda.cos zalatwiaja w mojej sprawie itp.jakby mi sie nie nalezalo to by mi od razu powiedzieli.pozdro


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 40 gości