O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
goraluk
Rezydent
Posty: 1165
Rejestracja: 18 paź 2012 12:15

Postautor: goraluk » 12 sty 2013 10:08

blacklabpictures pisze:
goraluk pisze:Tu artykuł z Rzeczpospolitej o owsiku i jego orkiestrze z innej perspektywy:
http://www.rp.pl/artykul/424282.html

Warto się zapoznać, zanim wrzuci się do puszki na "ratowanie dzieci".


Warto ? Stek bzdur, pomówień, niedomówień, przekłamań i nadętych ideologicznie farmazonów. Szkoda mi czasu na pojedyncze rozbijanie tego tekstu, zero faktów, same matactwa :)


Matactwa? A co owsik z pieniędzy zbieranych na ratowanie życia dzieciom nie finansuje Przystanku Woodstok? Przecie sam o tym mówił, to jak to jest, dzieci które umierają i na które ludzie dają pieniądze by im sprzęt kupić do ratowania życia muszą oddać część na Woodstok? Innymi słowy to woodstok sponsorują umierające dzieci?

blacklabpictures
Gastarbeiter
Posty: 55
Rejestracja: 17 gru 2012 12:55

Postautor: blacklabpictures » 12 sty 2013 10:23

goraluk pisze:
blacklabpictures pisze:
goraluk pisze:Tu artykuł z Rzeczpospolitej o owsiku i jego orkiestrze z innej perspektywy:
http://www.rp.pl/artykul/424282.html

Warto się zapoznać, zanim wrzuci się do puszki na "ratowanie dzieci".


Warto ? Stek bzdur, pomówień, niedomówień, przekłamań i nadętych ideologicznie farmazonów. Szkoda mi czasu na pojedyncze rozbijanie tego tekstu, zero faktów, same matactwa :)


Matactwa? A co owsik z pieniędzy zbieranych na ratowanie życia dzieciom nie finansuje Przystanku Woodstok? Przecie sam o tym mówił, to jak to jest, dzieci które umierają i na które ludzie dają pieniądze by im sprzęt kupić do ratowania życia muszą oddać część na Woodstok? Innymi słowy to woodstok sponsorują umierające dzieci?


Tak Goraluk, tak. Wiesz co, te umierajace dzieci kroi sie potem na kawałki i sprzedaje się ich organy, potem się za te peiniądze kupuje narkotyki, prezerwatywy i alkohol na Woodstock.

Wodstock jest dla tych, którzy porzygotowują całą akcję. To jest forma podziękowania za kilka miesięcy pracy w wolontariacie. To nigdy nie było skrywane czy tajone :) Od samego początku tak było. tylko nagle jak się środowiska prawicowe i kościelne obudziły że pod ich nosem ktoś odebrał katoprawicy monopol na społeczne jednoczenie się w ważnym celu, to zaczęły się ataki na Owsiaka.

Skoszty Woodstocku są w minimalnym stopniu kosztami i Fundacji jak i całego przedsięwzięcia, jest to coś w rdzaju pożyczki. Bo potem z imprezy kasa wraca od sponsorów.

Wyobraź sobie że na Woddstocku przewija się ok. 500000 ludzi rocznie w ciągu 3-4 dni. Masz pojęcie ile to jest pieniędzy z koncesji na sam alkohol i jedzenie ? Nie masz, bo widok zasłania Ci katoprawcza dupa, którą liżesz codziennie poszukujac jedynej właściwej prawdy.

A tu masz jak wygląda realny świat:

Obrazek

No pewnie, przecież w tym zniewolonym kraju, prokuratura jest tylko polskojęzyczna i chce zniszczyć prawdziwych polaczków.

NoToCo
Rezydent
Posty: 1324
Rejestracja: 26 sty 2009 13:02

Postautor: NoToCo » 12 sty 2013 10:32

Tu jest ciekawa analiza finansów WOŚP, również finansowania Woodstock w latach 2006-2010.


http://acontrario.nowyekran.pl/post/47198,wielka-kasa-swiatecznej-orkiestry

Może i jest się czego doczepić, ale nikt (no może poza goralem) nie zaprzeczy, że pomogli - i to dużo.

goraluk
Rezydent
Posty: 1165
Rejestracja: 18 paź 2012 12:15

Postautor: goraluk » 12 sty 2013 10:46

blacklabpictures pisze:
goraluk pisze:
blacklabpictures pisze:
goraluk pisze:Tu artykuł z Rzeczpospolitej o owsiku i jego orkiestrze z innej perspektywy:
http://www.rp.pl/artykul/424282.html

Warto się zapoznać, zanim wrzuci się do puszki na "ratowanie dzieci".


Warto ? Stek bzdur, pomówień, niedomówień, przekłamań i nadętych ideologicznie farmazonów. Szkoda mi czasu na pojedyncze rozbijanie tego tekstu, zero faktów, same matactwa :)


Matactwa? A co owsik z pieniędzy zbieranych na ratowanie życia dzieciom nie finansuje Przystanku Woodstok? Przecie sam o tym mówił, to jak to jest, dzieci które umierają i na które ludzie dają pieniądze by im sprzęt kupić do ratowania życia muszą oddać część na Woodstok? Innymi słowy to woodstok sponsorują umierające dzieci?


Tak Goraluk, tak. Wiesz co, te umierajace dzieci kroi sie potem na kawałki i sprzedaje się ich organy, potem się za te peiniądze kupuje narkotyki, prezerwatywy i alkohol na Woodstock.

Wodstock jest dla tych, którzy porzygotowują całą akcję. To jest forma podziękowania za kilka miesięcy pracy w wolontariacie. To nigdy nie było skrywane czy tajone :) Od samego początku tak było. tylko nagle jak się środowiska prawicowe i kościelne obudziły że pod ich nosem ktoś odebrał katoprawicy monopol na społeczne jednoczenie się w ważnym celu, to zaczęły się ataki na Owsiaka.

Skoszty Woodstocku są w minimalnym stopniu kosztami i Fundacji jak i całego przedsięwzięcia, jest to coś w rdzaju pożyczki. Bo potem z imprezy kasa wraca od sponsorów.

Wyobraź sobie że na Woddstocku przewija się ok. 500000 ludzi rocznie w ciągu 3-4 dni. Masz pojęcie ile to jest pieniędzy z koncesji na sam alkohol i jedzenie ? Nie masz, bo widok zasłania Ci katoprawcza dupa, którą liżesz codziennie poszukujac jedynej właściwej prawdy.

A tu masz jak wygląda realny świat:

Obrazek

No pewnie, przecież w tym zniewolonym kraju, prokuratura jest tylko polskojęzyczna i chce zniszczyć prawdziwych polaczków.


Po co wklejasz jakieś badziewie o caritasie skoro rozmawiamy o owsiku i dzieciach które finansują woodstok?
Poza tym chyba uczciwie by było oficjalnie powiedzieć, że cześć pieniędzy zbieranych pójdzie na imprezę rockową... nie?

goraluk
Rezydent
Posty: 1165
Rejestracja: 18 paź 2012 12:15

Postautor: goraluk » 12 sty 2013 10:55

NoToCo pisze:Tu jest ciekawa analiza finansów WOŚP, również finansowania Woodstock w latach 2006-2010.


http://acontrario.nowyekran.pl/post/47198,wielka-kasa-swiatecznej-orkiestry

Może i jest się czego doczepić, ale nikt (no może poza goralem) nie zaprzeczy, że pomogli - i to dużo.


Może inaczej ci to wyjaśnię...
Daj mi trochę kasy jak i inni a ja na pewno komuś pomogę i to dużo - rozumiesz już teraz?
Owsik i jego wośp to medialne oszustwo, szczytny cel jest tylko na wierzchu pod spodem jest zwykły koncern zarabiający kasę na naiwności ludzkiej.
Ludzie dają bo tym sobie uspakajają sumienie bo - przecież pomogłem dałem na wośp jestem szlachetny mam serduszko...
To wykorzystywanie ludzkiego odruchu do zrobienia prywatnego profitu.
Ciekaw jestem ile ludzie z serduszkami pomogli tym bezdomnym w Polsce którzy zamarzają na ulicach nieomal co dzień? Czy nie lepiej dla nich przeznaczyć pieniądze idące na woodstok (na przykład)?
Całe WOŚP to jedna wielka obłuda, a nie daj do puszki to tak jak pisałem wcześniej zostaniesz nieczułym sukin****m...
Brrr, Boże chroń nas od owsików i wośp-ów.
WOŚP każdemu się opłaca tylko nie tym dla których jest robiona.
TV ma niezły zysk za bloki reklamowe (owsik tez płaci TV ze składek), artyści dostają gaże, "wolontariusze" też potrącają sobie jakiś procent za wolontariat - hehehe, firmy farmaceutyczne pozbywają się sprzętu który by nikt nie kupił ze względu na brak potrzeb jego użycia, a przy tym nieźle marżę ustawią... zarobi woodstok, zarobi sam owsik i jego ekipa, jakoś owsikowi nie przeszkadza gromadzić majątek już ponad 8mln zł w nieruchomościach, widać tyle kasy dzieci już nie potrzebują... Mam pisać dalej czy teraz już zaczniesz rozumieć o co tu biega?

dariusz707070
Emigrant
Posty: 272
Rejestracja: 03 sty 2013 12:23

Postautor: dariusz707070 » 12 sty 2013 11:20

Panie Goraluk poprostu zamknij sie Pan w koncu. :evil:

NoToCo
Rezydent
Posty: 1324
Rejestracja: 26 sty 2009 13:02

Postautor: NoToCo » 12 sty 2013 12:03

Daj mi trochę kasy jak i inni a ja na pewno komuś pomogę i to dużo - rozumiesz już teraz?


Większość z nas już daje Ci pieniądze - przecież żyjesz z naszych podatków.

blacklabpictures
Gastarbeiter
Posty: 55
Rejestracja: 17 gru 2012 12:55

Postautor: blacklabpictures » 12 sty 2013 12:22

goraluk pisze:
Może inaczej ci to wyjaśnię...
Daj mi trochę kasy jak i inni a ja na pewno komuś pomogę i to dużo - rozumiesz już teraz?
Owsik i jego wośp to medialne oszustwo, szczytny cel jest tylko na wierzchu pod spodem jest zwykły koncern zarabiający kasę na naiwności ludzkiej.


Caritas, który jest ścigany przez kilkanaście prokuratur w całym kraju. Dziwne że prokuratura nie ma nic do WOŚP. No i powiedz pan Goraluk, gdzie te pieniądze zarobione przez ten "koncern" idą ? Czytałeś raporty z ostatnich lat ? Nie czytałeś, bo masz to w dupie, dla Ciebie liczy się wyłącznie swoje zdanie, zakłamane zresztą przez prawicowych propagandystów.

goraluk pisze:Ludzie dają bo tym sobie uspakajają sumienie bo - przecież pomogłem dałem na wośp jestem szlachetny mam serduszko...


Każda charytatywnosć na tym polega, kościelna też.

goraluk pisze:To wykorzystywanie ludzkiego odruchu do zrobienia prywatnego profitu.


Nie masz na to ŻADNEGO dowodu, nic kompletnie, tylko pomówienia i świadectwa podobnych do Ciebie katoprawicowych debili.

goraluk pisze:Ciekaw jestem ile ludzie z serduszkami pomogli tym bezdomnym w Polsce którzy zamarzają na ulicach nieomal co dzień?


Ciekaw jestem ile dał KK, chociażby nie zamykając drzwi do swoich pałaców w zimie. Rozumiem że skoro zamykają kościoły to można ich nazwać mordercami bezdomnych. Przecież to logiczne wg Twojego toku myślenia :D

goraluk pisze:Czy nie lepiej dla nich przeznaczyć pieniądze idące na woodstok (na przykład)?


Przyjedź na łudstok, zobaczysz ile tam sie fajnych rzeczy dzieje.

goraluk pisze:Całe WOŚP to jedna wielka obłuda, a nie daj do puszki to tak jak pisałem wcześniej zostaniesz nieczułym sukin****m...
Brrr, Boże chroń nas od owsików i wośp-ów.


Boże spraw, żeby tacy jak ty wreszcie zdechli z całą bandą moherowych beretów. Dobrze Ci ?

goraluk pisze:WOŚP każdemu się opłaca tylko nie tym dla których jest robiona.


Pewnie, w końcu KK ma w dupie nowonarodzone dzieci, które przyszły na świat dzięki naszemu sprzętowi kupionemu przez Owsiaka mogą dalej żyć.

Szybko byśmy zakończyli tę ogólnonarodową dyskusję: każdy kto jest przeciwko WOŚP niech podpisze oświadczenie ze w przypadku zagrożenia życia własnego nie skorzysta ze sprzętu kupionego przez WOŚP. Odważni jesteście będąc anonimowymi w internecie, machacie tym swoimi sztandarami nienawiści, podjudzania i fanatyzmem.

goraluk pisze:TV ma niezły zysk za bloki reklamowe (owsik tez płaci TV ze składek), artyści dostają gaże, "wolontariusze" też potrącają sobie jakiś procent za wolontariat - hehehe, firmy farmaceutyczne pozbywają się sprzętu który by nikt nie kupił ze względu na brak potrzeb jego użycia, a przy tym nieźle marżę ustawią... zarobi woodstok, zarobi sam owsik i jego ekipa, jakoś owsikowi nie przeszkadza gromadzić majątek już ponad 8mln zł w nieruchomościach, widać tyle kasy dzieci już nie potrzebują... Mam pisać dalej czy teraz już zaczniesz rozumieć o co tu biega?


Tupolewa zestrzeliło UFO na rozkaz Tuska i w porozumieniu z Moskwą.

blacklabpictures
Gastarbeiter
Posty: 55
Rejestracja: 17 gru 2012 12:55

Postautor: blacklabpictures » 12 sty 2013 12:28

goraluk pisze:
Po co wklejasz jakieś badziewie o caritasie skoro rozmawiamy o owsiku i dzieciach które finansują woodstok?
Poza tym chyba uczciwie by było oficjalnie powiedzieć, że cześć pieniędzy zbieranych pójdzie na imprezę rockową... nie?


Po to wklejam żeby Ci pokazać że nie ma żadnej alternatywy po katolicko-prawicowej stronie :) WOŚP jest całkowicie czysta, za to ta Twoja organizacja charytatywna na którą się lubisz powoływać jako alternatywa ma już kilkadziesiąt śledztw, wyroków i kilkanaście kolejnych spraw w sądzie i kontroli skarbowych. Najlepszą obroną jest atak więc katoprawica regularnie wymyśla bzdury podobne do twoich tekstów.

Poza tym pajacu, Owsiak od 1996 roku mówi że część kasy idzie na Woodstock, który był na początku imprezą dla wolontariuszy WOŚP. To wycie się na katoprawicy obudzili nagle i drzecie ryje.

goraluk
Rezydent
Posty: 1165
Rejestracja: 18 paź 2012 12:15

Postautor: goraluk » 12 sty 2013 13:56

NoToCo pisze:
Daj mi trochę kasy jak i inni a ja na pewno komuś pomogę i to dużo - rozumiesz już teraz?


Większość z nas już daje Ci pieniądze - przecież żyjesz z naszych podatków.


Serio, to znaczy ile dajesz na mnie w podatkach?

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 12 sty 2013 14:04

goraluk pisze:
Serio, to znaczy ile dajesz na mnie w podatkach?


stanowczo za duzo...szczegolnie jak czlwoiek wpada w 40% podatki

no ale ciesze sie masz na to swoje sniadanie w knajpie o przepraszam w restauracji :lol:

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 12 sty 2013 14:05

ah, i darmowe recepty na prozac of kors

goraluk
Rezydent
Posty: 1165
Rejestracja: 18 paź 2012 12:15

Postautor: goraluk » 12 sty 2013 14:10

blacklabpictures pisze:
goraluk pisze:
Może inaczej ci to wyjaśnię...
Daj mi trochę kasy jak i inni a ja na pewno komuś pomogę i to dużo - rozumiesz już teraz?
Owsik i jego wośp to medialne oszustwo, szczytny cel jest tylko na wierzchu pod spodem jest zwykły koncern zarabiający kasę na naiwności ludzkiej.


Caritas, który jest ścigany przez kilkanaście prokuratur w całym kraju. Dziwne że prokuratura nie ma nic do WOŚP. No i powiedz pan Goraluk, gdzie te pieniądze zarobione przez ten "koncern" idą ? Czytałeś raporty z ostatnich lat ? Nie czytałeś, bo masz to w dupie, dla Ciebie liczy się wyłącznie swoje zdanie, zakłamane zresztą przez prawicowych propagandystów.


Facet, ty masz totalnie nie równo pod sufitem... zacznij się leczyć.
goraluk pisze:Ludzie dają bo tym sobie uspakajają sumienie bo - przecież pomogłem dałem na wośp jestem szlachetny mam serduszko...


Każda charytatywnosć na tym polega, kościelna też.


Nie do końca, ale nie mam zamiaru teraz ci tego wyjaśniać. I tak jak sądzę za tępy jesteś by to zrozumieć.

goraluk pisze:To wykorzystywanie ludzkiego odruchu do zrobienia prywatnego profitu.


Nie masz na to ŻADNEGO dowodu, nic kompletnie, tylko pomówienia i świadectwa podobnych do Ciebie katoprawicowych debili.


A do kogo należy majątek owsika? Ile zarobiły firmy zajmujące się handlem sprzętem medycznym? Ile zarobiła obsługa przystanku woodstok?
Chcesz powiedzieć, że pracują gratis?:))

goraluk pisze:Ciekaw jestem ile ludzie z serduszkami pomogli tym bezdomnym w Polsce którzy zamarzają na ulicach nieomal co dzień?


Ciekaw jestem ile dał KK, chociażby nie zamykając drzwi do swoich pałaców w zimie. Rozumiem że skoro zamykają kościoły to można ich nazwać mordercami bezdomnych. Przecież to logiczne wg Twojego toku myślenia :D

Kościół od dawna nie jest już instytucją która pomaga biednym i potrzebującym. Kościół to biznes.
Więc nie rozumiem dlaczego wtrącasz do wątku inne sprawy. Rozmawiamy o owsiku i orkiestrze... Czy będziemy na zasadzie: "a u was biją murzynów"?

goraluk pisze:Czy nie lepiej dla nich przeznaczyć pieniądze idące na woodstok (na przykład)?


Przyjedź na łudstok, zobaczysz ile tam sie fajnych rzeczy dzieje.



Jasne ubabranych z błota zapijaczonych gówniarzy rzucających co drugie słowo k, h itp? To ma być fajne? Zresztą twój poziom nie odbiega od tego wizerunku.

goraluk pisze:Całe WOŚP to jedna wielka obłuda, a nie daj do puszki to tak jak pisałem wcześniej zostaniesz nieczułym sukin****m...
Brrr, Boże chroń nas od owsików i wośp-ów.


Boże spraw, żeby tacy jak ty wreszcie zdechli z całą bandą moherowych beretów. Dobrze Ci ?


Pohamuj trochę! Ja wiem, że woodstokowe i owsikowe pajace nie mają zbyt lotnej inteligencji, ale musisz też znać jakieś granice, inaczej zostaniesz po prostu wiejskim głupkiem orkiestry - wszyscy tacy mądrzy jesteście w tej orkiestrze, czy tylko ty taki wyprysk natury?

goraluk pisze:WOŚP każdemu się opłaca tylko nie tym dla których jest robiona.


Pewnie, w końcu KK ma w dupie nowonarodzone dzieci, które przyszły na świat dzięki naszemu sprzętowi kupionemu przez Owsiaka mogą dalej żyć.

Szybko byśmy zakończyli tę ogólnonarodową dyskusję: każdy kto jest przeciwko WOŚP niech podpisze oświadczenie ze w przypadku zagrożenia życia własnego nie skorzysta ze sprzętu kupionego przez WOŚP. Odważni jesteście będąc anonimowymi w internecie, machacie tym swoimi sztandarami nienawiści, podjudzania i fanatyzmem.

goraluk pisze:TV ma niezły zysk za bloki reklamowe (owsik tez płaci TV ze składek), artyści dostają gaże, "wolontariusze" też potrącają sobie jakiś procent za wolontariat - hehehe, firmy farmaceutyczne pozbywają się sprzętu który by nikt nie kupił ze względu na brak potrzeb jego użycia, a przy tym nieźle marżę ustawią... zarobi woodstok, zarobi sam owsik i jego ekipa, jakoś owsikowi nie przeszkadza gromadzić majątek już ponad 8mln zł w nieruchomościach, widać tyle kasy dzieci już nie potrzebują... Mam pisać dalej czy teraz już zaczniesz rozumieć o co tu biega?


Tupolewa zestrzeliło UFO na rozkaz Tuska i w porozumieniu z Moskwą.


Musisz być bardzo chorym człowiekiem... Co ma Smoleńsk do owsika?;))
Zresztą po twoich życzeniach "zdechnięcia" nie ma się w zasadzie już niczemu dziwić.
Fajnie zareklamowałeś owsika i jego chucpę.

dariusz707070
Emigrant
Posty: 272
Rejestracja: 03 sty 2013 12:23

Postautor: dariusz707070 » 12 sty 2013 14:11

Panie GORALUK impreza powstala w usa w roku 1969 w Bethel kolo Nowego Yorku idea bylo pokoj szczescie i milosc.Wzielo udzial 500tys ludzi nigdzie w mediach tego nie reklamowano.Woodstok byl najwiekszym zlotem mlodziezy na swiecie.gral tam miedzy innymi Jimi Hendrix,dla mlodziezy zwana epoka dzieci kwiatow, znudzona polityka.Obok golabka na gryfie symbolu Woodstok pojawil sie symbol konopi indyjskiej jako nieoficjalny symbol wolnosci.Nie zanotowano ani jednego przypadku kradziezy, rozboju czy gwaltu.W 95 roku przenioslo sie to do polski pamietam odbywal sie w Zarach jakis czas.Obecnie w KOSTRZYNIE nad ODRA.Przystanek Woodstok jest tylko podziewkowaniem od fundacji dla wolontariuszy.Stal sie niezaprzeczalnym symbolem dobrej organizacji imprez masowych.Napewno wpuszczajac takiego heretyka tam, nie recze jak ta impreza moglaby sie skonczyc?O duzo rzeczach nie ma Pan pojecia a juz zero o WOSP I Woodstok.

blacklabpictures
Gastarbeiter
Posty: 55
Rejestracja: 17 gru 2012 12:55

Postautor: blacklabpictures » 12 sty 2013 14:39

goraluk pisze:
A do kogo należy majątek owsika? Ile zarobiły firmy zajmujące się handlem sprzętem medycznym? Ile zarobiła obsługa przystanku woodstok?
Chcesz powiedzieć, że pracują gratis?:))



Majątek Owsiaka należy do Owsiaka, chyba logiczne, normalni ludzie o to nie pytają. to jak ten dowcip o szpitalu psychiatrycznym. Znasz czy już wyparłeś ?

Przychodzi Goraluk do dyrektora szpitala psychiatrycznego i pyta na jakiej zasadzie oceniają to czy pacjent powinien się u nich znaleźć. Doktor na to: widzisz Pan tę wannę ? Dajemy delikwentowi trzy rzeczy: kieliszek, talerz i wiadro i pytamy jak najszybciej ją opróżnić.

Goraluk na to: No jak to czym, największe jest wiadro!

Dyrektor na to: no to Panie Goraluk, łóżko pod oknem czy przy drzwiach ? Normalny człowiek wyciąga kurek!


Majątek Fundacji należy do Fundacji, zgodnie z prawem. Nie ma się co dziwić że myślisz że każdy jest panem na swoim folwarku, skoro nasz takie wzorce z Caritasu. W głowie Ci się nie mieści że można coś zrobić zgodnie z prawem :)

A ile zarobiły firmy ? Nie wiem, ale znając Owsiaka i jego sztab jestem pewien że niejeden accountant w koncernie stanął na głowie żeby marżę obniżyć dla WOŚPu.

Ile zarobiła obsługa przystanku łudstock ?

Nic. Jakbyś się ignorancie na prawdę zainteresował to byś się dowiedział na jakiej zasadzie działa Pokojowy Patrol i inne służby na łudstoku. PRACUJĄ GRATIS.

Weź się strać Goraluk, wziąłem niestety na siebie rzeczowe zbijanie Twoich argumentów i trochę mi zbierasz za dużo czasu. Może mnie ktoś zastąpić ?


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 139 gości