O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 18 sty 2013 20:11

odinn pisze:

Tak tak, kazdy kto ma inne zdanie niz twoje to zakuty leb.


i kazda ktora ma zdanie inne niz twohje to agresywne babsko wiec - czym sie roznisz?

daro43
Rezydent
Posty: 1568
Rejestracja: 28 lip 2011 14:31

Postautor: daro43 » 18 sty 2013 20:24

Ewyzraju mozgiem mogla by grac mrowka w golfa...o ile by trafila w ta pileczke. :lol:

NoToCo
Rezydent
Posty: 1324
Rejestracja: 26 sty 2009 13:02

Postautor: NoToCo » 18 sty 2013 20:36

daro43 pisze:Metoda dedukcji doszedlem do konkluzji,ze Twoje endokryzmy sa nieefemeryczne. :lol:


A daro jak zwykle bawi się w słowotwórstwo :lol:

daro43
Rezydent
Posty: 1568
Rejestracja: 28 lip 2011 14:31

Postautor: daro43 » 18 sty 2013 20:41

Ktos mi sie tu kazal edukowac nie? :lol:

NoToCo
Rezydent
Posty: 1324
Rejestracja: 26 sty 2009 13:02

Postautor: NoToCo » 18 sty 2013 20:57

I nauczyłeś się kilku słów, których albo nie znasz znaczenie, albo które w ogóle nie istnieją?

daro43
Rezydent
Posty: 1568
Rejestracja: 28 lip 2011 14:31

Postautor: daro43 » 18 sty 2013 21:01

No nie wiem? przeciez wszystko wiesz to ocen czy sa takie slowa czy nie.

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 18 sty 2013 21:04

Obrazek

daro43
Rezydent
Posty: 1568
Rejestracja: 28 lip 2011 14:31

Postautor: daro43 » 18 sty 2013 21:06

Blondynek mam cos w sam raz dla Ciebie, Zona pyta meza , kochanie to prawda ze plazy sa glupie?Oczywiscie ze tak zabciu.Dlugo sie pouganialas po internecie?Bo to nie z tad o czym piszesz :lol:

ODINN
Posty: 0
Rejestracja: 03 paź 2008 14:03

Postautor: ODINN » 18 sty 2013 21:35

emigrantka pisze:
odinn pisze:

Tak tak, kazdy kto ma inne zdanie niz twoje to zakuty leb.


i kazda ktora ma zdanie inne niz twohje to agresywne babsko wiec - czym sie roznisz?


Twoje zdanie byloby po prostu rozne, gdyby nie bylo w nim agresywnego ataku na osobe z pierwszego postu.

Tymczasem jest - i jestes agresywna baba.

proste.

ODINN
Posty: 0
Rejestracja: 03 paź 2008 14:03

Postautor: ODINN » 18 sty 2013 21:40

zebys miala w temacie swoich kartek:

Obrazek

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Postautor: aina24 » 18 sty 2013 23:23

Marc,
oburzasz sie troszke ale chyba nie do konca masz racje. Ty na to patrzysz z wlasnej perpektywy, a Twoja sytuacja pewnie byla inna, choc nie wiem z jaiego powodu rozstali sie Twoji rodzice i nie pytam oczywiscie. Ale sytuacje sa rozne. Z tego tutaj postu pierwszego wynika jasno, ze facet pil i to nie o samo picie chodzi, jak bardziej o to, co i jak sie robi pod wplywem alkoholu. Pewnie tego nie doswiadczyles i znowu tej strony nie rozumiesz(?) bo gdybys rozumial, to bys inaczej patrzyl na to wszystko. Ja tez wychowywalam sie bez ojca.

Choc widzac czest np sasiadow ganiajacych sie zona z mezem z siekiera po ogrodzie o 11 w nocy, bo on upity, a 4 dzieci maja. U drugich sasiadow tez nie lepiej bylo, skoro policja czesto pukala czy cos widzielismy itd.. a o ile jeszcze rzeczach sie nie wie jakie sie dzieja w rodzinach. Dzieci zawsze powinny byc na pierwszym miejscu, podziwiam kobiety, ktore zawsze potrafia stawiac dzieci na pierwszym miejscu i ich dobro jest najwaniejsze. Bo naprawde jak sobie przypomne kolezanki nawet z podstawowki choc wtedy nie rozumialam wiele to teraz czasem jak sobie przypomne, to mnie dziwi, ze jaka matka moze pozwolic na to, by facet pijany przychodzil do domu i sie awanturowal przy dzieciach itd... raz mozna, drugi tez, ale potem trzeba postawic warunek. Z postu pierwszego wynika, ze decyzja nie byla nagla, zona na pewno dawala szanse, az w koncu limit sie wyczerpal. Ja podziwiam kobiety za to, ze maja odwage wlasnie tak postawic dzieci na pierwszym miejscu, wiadomo, ze nikt nie chce byc sam i wiele kobiet ze strachu przed samotnoscia zyje pod jednym dachem z takimi pajacami, ale podziwiam i szanuje te, ktore maja odwage z takich toksycznych zwiazkow sie uwolnic.

Nie chce oceniac autora postu, bo nie mi oceniac, ale wydaje mi sie, ze
jak sie kogos kocha to takich rzeczy sie nie robi ?, tj zona z dziecmi malymi sie meczy sama a facet chodzi i sie upija- bo tak wynika z faktow. To, ze kobieta bierze slub nie znaczy, ze staje sie czyjas wlasnoscia, ma prawo odejsc jak nie jest happy. Jesli chodzi o dzieci to jesli ma pozwolenie z sadu to zona nie moze zabronic sie widywac, jesli nic dzieciom nie zrobil to jasne, ze chca sie z nim spotykac.

dariusz707070
Emigrant
Posty: 272
Rejestracja: 03 sty 2013 12:23

Postautor: dariusz707070 » 19 sty 2013 11:21

Droga Pani Aino to ze zycie w zwiazkach jest rozne i roznie sie uklada ,to nie powod do naszych osadow.Nie we wszystkich zwiazkach chodzi o alkochol ,bicie i tym podobne ekscesy.Wiekszosc zwiazkow niszczy nie wodka,a poprostu bieda ta, jakze podstepna czesc naszego zycia.Ludzie zyli na poziomie,szczesliwie .nagle bec i jedno traci prace ,a bylo jedynym zywicielem rodziny.Spadlismy z jakiegos tam poziomu w jednej chwili.Co sie zaczyna?Klotnie, kobiety w takich sytuacjach ,oskarzaja meszczyzn, to twoja wina ,jestes nieudacznikiem ,zrobil bys cos.Facet tego poprostu nie wytrzymuje ,wtedy siega do kieliszka co powoduje dalszy ciag zdarzen.Nie umiecie wkroczyc (interweniowac)w odpowiedniej chwili. a jak to robicie to facet jest juz przez was zalamany.zamiast wzajemnie sie jak dorosli ludzie wspomagac.Gasic pozar w zarodku. Znam wiele takich przypadkow gdzie chlop zapierdzielal swiatek piatek a kobieta nie pracowala ,tylko kolezaneczki dzieci sup do matki,alkochol zdrady.Nie jestescie swiete, niektorym kobieta tak jest poprostu wygodnie.A ze teraz w tych czasach , jest bardzo ciezko coraz wiecej ludzi traci rozum sie wzajemnie niszcza to stres ,brak pracy, i ta bieda poloczona z alkocholem.Wiec zostawcie tego Pana w spokoju, bo sadem nie jestescie.Niech go Bog osadza.

daro43
Rezydent
Posty: 1568
Rejestracja: 28 lip 2011 14:31

Postautor: daro43 » 19 sty 2013 12:29

Fajnie piszesz tu w temacie Darek wywarzony jezyk, widze ze mam sie od kogo uczyc, fajnie by bylo zeby wszystcy byli tak tolerancyjni.Pochwala sie nalezy , tylko powiedza ze po znajomosci :lol:


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 77 gości