O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
oliwiase
Gastarbeiter
Posty: 11
Rejestracja: 04 lip 2009 18:23

zyczenia od taty z pl

Postautor: oliwiase » 27 gru 2012 12:12

kochane dzieci ,O i P. choc jestem daleko i miedzy mna a mama nie ulozylo sie w zyciu to wiedzcie ze niema dnia bym o was nie myslal. kocham was z calego serca i z nadzieja i sercem pelnym milosci oczekuje dnia ze kiedys was zobacze ,przylule choc na chwile. nie bylem idealnym ojcem ani partnerem ,naduzywalem alkoholu ,bylem na rozne sprawy obojetny ,robilem rzeczy ktorych nie powinienem byl robic tylko powinienem byl sie zajac wami ,o was dbac ,kochac miloscia ojca jakiego ja nie mialem. nie mam mozliwosci kontaktu z wami chociaz nie raz prubowalem sie do was dodzwonic albo wyslac chociaz kartke(niestety niemam adresu) nie raz prubowale wlasnie zadzwonic i powiedziec cos w urodziny ale sie poprostu balem ze mi serce peknie jak was uslysze. pozatym niechce wam burzyc nowego zycia nie chce denerwowac waszej mamy ,macie nowa rodzine i mam nadzieje nowego dobrego ojca ,ktory dba o to co dostal od losu . ja jestem sobie sam winien ,nie potrafilem zadbac o wasza mame tak jak powinienembyl dbac o taka kobiete ,zaniedbalem to i powinienem byl zostac wtedy w angli lub wrocic z pieniedzmi z polski. jednak sadzilem ze wy poprostu dolaczycie do mnie. cos przegapilem ,cos mi ucieklo . nie sluchalem albo nie chcialem slyszec waszej mamy jak mowila zostan ,czy wroc ,potrzebujemy cie. powinienem byl juz wtedy wsiasc w samolot i przyleciec jak TY Pati zniknelas z domu a mama z Oliwia jeszcze malutkacie szukaly... bylem slepy i glupi,zaslepiony tym ze robie dobrze ,ze zarabiam na nasze wspolne lepsze jutro ,ze bedziemy miec dom ,podworko,psa... boze... jak ja was kocham moje dzieci. hmmm kocham nadal wasza mame ale to iak bez znaczenia chociaz jakby kiwnela palcem zrobilbym dla niej wszystko. niech mi bog wybaczy i wy moje serca ze nie potrafilem byc dla was ojcem ,podpora ,usmiechem na zle dni na dobre dni dodatkiem do usmiechu . wybaczcie mi . zmienilem sie ,sadze ze na lepsze (bynajmniej mowia tak ludzie ktorzy mnie znaja) i takim mnie wlasnie moze kiedys ujrzycie. powiem tak jak zawsze mowilem waszej mamie- "pamietajcie ze was kocham" zatem z tym starym rokiem wszystkiego najlepszego w nowym roku duzo zdrowia milosci i szczescia kochane dzieciaczki . dbajcie o siebie nawzajem i o mamusie rowniez ,bo jest to mimo wszystko dobra kobieta o dobrym serduszku i wspaniala matka. kocham was ."M" bede wlasnie tu do was pisal . moze zdarzy sie ze traficie tutaj przypadkiem.

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Postautor: aina24 » 29 gru 2012 12:37

adresu nie masz? idz do domu, lub zadzwon, chociaz teraz nie chowaj sie po katach, bo jak bedziesz chowal sie po katach to dzieci nigdy nie beda cie szanowaly, a dzieci maja tak, ze nie oceniaja rodzicow, poprostu ich kochaja, moze to blad ale dzieci tak maja. I kiedys beda mialy ci za zle, ze sie nie odzywales a czekaly, wiec nie pisz tu glupot tylko normalnie zadzwon, list napisz, prezent wyslij itd..
aah.. kiedys to byly chlopy.. podczas wojny, bardzo odwazni, walczyli, bronili Polski i ludzi, teraz to dupy jakies sa bez charakteru. :roll: :? nie mowie o wszystkich oczywsicie. No ale nigdy nie jest na nic za pozno, kwestia nastawienia. Dawniej chlop by nie pozwolil by jakis obcy facet wszedl mu do domu,sypial z jego zona i zajmowal sie jego dziecmi, spal w jego lozku itp.. Nie mam na mysli robienia awantury ale trzeba od siebie wymagac, stac na wysokosci zadania, facet ma byc glowa rodziny i to ma byc odczuwalne. Jak ja bym facetem byla to nawet teraz bym wparowala do domu i rosiadla sie tam na fotlu a zona i dzieci jak zegareczek by wokol chodzili :lol:
ale takiego faceta to teraz ze swieca szukac

matrixx35
Gastarbeiter
Posty: 13
Rejestracja: 28 gru 2012 18:39

Postautor: matrixx35 » 29 gru 2012 20:09

Hmmm....ta historia przypomina mi moja sytuacje. Wiem co ten koles teraz przechodzi, ale niech sie nie poddaje i walczy o to co dla niego najswietsze. Zycze mu by mu si powiodlo.

ODINN
Posty: 0
Rejestracja: 03 paź 2008 14:03

Postautor: ODINN » 14 sty 2013 22:12

powodzenia dla faceta z pierwszego postu.

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 15 sty 2013 08:50

Powodzenia kolego, doskonale cie rozumiem.

oliwiase
Gastarbeiter
Posty: 11
Rejestracja: 04 lip 2009 18:23

Postautor: oliwiase » 16 sty 2013 15:48

dzieki ludziska !!! widze ze nie jestem sam. balem sie reakcji ale musialem to z siebie wyrzucic. zyje ,nie pije juz ponad dwa lata ani grama, staram sie ulozyc sobie zycie lecz to nie jest juz to. wszystko na kazdym kroku przypomina mi o nich ,o tym gdzie bylem szczesliwy a wszystko zawalilem. wszystko bym oddal zeby czas sie wrocil albo bym dostal ostatnia szanse ... nie zmarnowalbym jej. przez to wszystko zaczalem myslec i patrzec na swiat inaczej . mam tylko nadzieje ze jak i ONA tak i dzieci sa szczesliwe a zycze im tego z calego serca. boze ja nie wiedzialem nawet ze mozna tak kochac !!!

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 16 sty 2013 15:51

pier..nie o szopenie

zmarnowales zonie/dzieciom kupe lat
- w zyciu tego nie nadrobisz ani w zaden sposob im tego nie oddasz

nie wiem skad tutaj nagle tylu "wyrozumialych" sie znalazlo

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 16 sty 2013 15:54

Oliwiase, mozna. Ja tez tego nie rozumialem do momentu do ktorego nie zobaczylem tej malej istotki bedacej czescia mnie.

Emigrantka - ty w ogole rozumiesz czasami bardzo malo jesli chodzi o milosc czlowieka do czlowieka. Ale naprawde mozena o tym porozmawiac gdzie indziej.

Oliwiase - mam nadzieje ze Twoje dzieci zobacza ten temat.

ewazraju
Rezydent
Posty: 1579
Rejestracja: 16 wrz 2007 14:54

Postautor: ewazraju » 16 sty 2013 16:00

gdyby mu zalezało to by im o tym powiedzial zamiast wylewac zale na londynku
żałosne!

daro43
Rezydent
Posty: 1568
Rejestracja: 28 lip 2011 14:31

Postautor: daro43 » 16 sty 2013 16:01

To trzeba miec odwage by opisac to publicznie, kazdy kto kocha prawdziwie powinien otrzymac szanse , choc nie znamy oczywiscie wypowiedzi tej drugiej jakze istotnej strony.Mamy przed soba awers ,rewersu brak.Ale i tak gosciu szacunek za to co napisales.Lepiej pozno niz wcale.

daro43
Rezydent
Posty: 1568
Rejestracja: 28 lip 2011 14:31

Postautor: daro43 » 16 sty 2013 16:04

Co moze powiedziec osoba co nie czuje to samo co ten gosc .Ewozraju napewno czuje milosc ,jest swiadomy co to poczucie winy i tesknoty wielkiej.I wogole wielki moralny kac czy to malo?Samo poczucie winy jest wielkie jak go chcesz ukarac jeszcze?

ewazraju
Rezydent
Posty: 1579
Rejestracja: 16 wrz 2007 14:54

Postautor: ewazraju » 16 sty 2013 16:16

słowa niech sobie wsadzi
czyny sie liczą

daro43
Rezydent
Posty: 1568
Rejestracja: 28 lip 2011 14:31

Postautor: daro43 » 16 sty 2013 16:22

No kobiety nie odzyska zapewne chociaz rozne cuda widzialem, ale ma dzieci o ktore chce walczyc,A ojciec jest tylko jeden. moze byl Pijak ale czlowiek.Czuje oddycha, mysli.

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 16 sty 2013 16:24

MarcFloyd pisze:.

Emigrantka - ty w ogole rozumiesz czasami bardzo malo jesli chodzi o milosc czlowieka do czlowieka. .


nie pear doll MC

chlal, olewal rodzine - TERAZ placze i wszyscy mu poklaskuja?

puknij sie w leb

ewazraju
Rezydent
Posty: 1579
Rejestracja: 16 wrz 2007 14:54

Postautor: ewazraju » 16 sty 2013 16:29

tak bardzo kocha i liczy na PRZYPADEK ze tu zaglądną???????????????
przestancie co niektorzy pie...
jakby chcial naprawde to by ich u samego Belzebuba znalazł
gdyby mu zalezało to by podjał WALKE o nich


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 52 gości

cron