O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 18 sty 2013 11:32

MarcFloyd pisze:K...mac!

Bylas w takiej sytuacji? Bo ja bylem! Z pozycji dziecka.
I bardzo, bardzo bylem szczesliwy kiedy nawiazalem znow kontakt z tata ktorego nie widzialem przez lata.


Tak wlasnie k..mac! Skad wiesz ze nie bylam w takiej/podobnej i z jakiej pozycji?


Nieobecnego w zyciu dziecka ojca (z jakichkolwiek powodow nieobecnego)nie bede po glowce glaskac.

ewazraju
Rezydent
Posty: 1579
Rejestracja: 16 wrz 2007 14:54

Postautor: ewazraju » 18 sty 2013 11:35

odin pomęcz swojego małego, może w tym temacie sie sprawdzisz
:roll:
nadal twierdze że autor watku zrobił nie wiecej niż gówno żeby poprawić relacje z rodzina....chyba wylewanie żali na londynku sie nie liczy?

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 18 sty 2013 11:38

Byl nieobecny bo jego partnerka odeszla. Poza tym, jak Odinn napisal - to nie ma znaczenia!

Kocha je i chcialby byc obecny w ich zyciu. A jego dzieci maja prawo do jego obecnosci - ktorego to prawa TY im odmawiasz.

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 18 sty 2013 11:39

Ermm ja nic nikomu nie odmawiam.


Partnerka odeszla bo nie byl wart tego zeby z nim zostala.

Dzieci maja prawo - jezeli dzieci tego chca.

BrejkerBrejker
Gastarbeiter
Posty: 41
Rejestracja: 30 lip 2013 09:56

Postautor: BrejkerBrejker » 18 sty 2013 12:23

Aczkolwiek zdarzaja sie wyjatki myslace strategicznie :roll:

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 18 sty 2013 12:37

Lub masy nie myslace w ogole :lol:

dariusz707070
Emigrant
Posty: 272
Rejestracja: 03 sty 2013 12:23

Postautor: dariusz707070 » 18 sty 2013 12:38

Takiej nienawisci ,agresji i zacietwierzenia dawno nie spotkalem.Pani Ewozraju ja bym sie wstydzil wogole zabierac glos w tej sprawie.Z biednego czlowieka z bolem w jego sercu robi Pani kogos jakby ,przestepce ,morderce,sadyste nie z tej ziemi.faceci sie jednocza?nie!!! ,wspieraja.A Pani nigdy nie zwierzala sie nikomu?Z tego co slyszalem na wlasne uszy ,kobiety lubia babskie ploty i zwierzenia.Z kad w Pani tyle agresji i nienawisci?MF TEZ BYLEM W SYTUACJI GDZIE SZUKALEM OJCA BO MATKA OBRAZILA SIE NA AMEN NA NIEGO.Znalazlem go po latach byl drugi raz zonaty,nie nacieszylem sie nim dlugo, zmarl na zapalenie pluc.Ale co mial z matka to ich sprawa,ale byl to moj i tylko moj tato.Rozumiem ze czlowiek moze dusic uczucia,ale byc ich pozbawionych calkowicie?w to nie wierze.Cos z Pania jest naprawde niedobrze bo objawy tego dowodza.Prosze zaczac pracowac nad soba ,i miec nadzieje ze nie pofika sie w Pani mozgu do konca.

BrejkerBrejker
Gastarbeiter
Posty: 41
Rejestracja: 30 lip 2013 09:56

Postautor: BrejkerBrejker » 18 sty 2013 12:48

emigrantka pisze:Lub masy nie myslace w ogole :lol:


Ach, tego to jest cala masa...

ODINN
Posty: 0
Rejestracja: 03 paź 2008 14:03

Postautor: ODINN » 18 sty 2013 13:14

ewazraju pisze:odin pomęcz swojego małego, może w tym temacie sie sprawdzisz
:roll:
nadal twierdze że autor watku zrobił nie wiecej niż gówno żeby poprawić relacje z rodzina....chyba wylewanie żali na londynku sie nie liczy?


Jestes naprawde zalosna.

Biedna skrzywdzona przez zycie dziewczynka, ktora swoje zale zamienia na agresywne nastawienie na facetow.
Jezeli twoja mama byla samotna, to wlasnie widac jej wplyw na ciebie.
I dalej ten wzorzec powtarzasz, zamiast DOROSNAC i przerwac ten caly zaklety krag.

Dorosnij, zrozum, byc moze wybacz.
Jezeli to nie jest dla ciebie za trudne - bo jak na razie widze, trwasz w swoim agresywnym zacietrzewieniu przeciwko tej drugiej stronie plci.


i to jest podstawowa roznica miedzy kobietami a mezczyznami i


Wydaje mi sie ze na odwrot. Faceci mysla globalnie, a panie czepiaja sie byle G**** ktorym potem kieruja sie w ocenach innych ludzi.

dariusz707070
Emigrant
Posty: 272
Rejestracja: 03 sty 2013 12:23

Postautor: dariusz707070 » 18 sty 2013 13:29

Odinn nie mozna obrazac sie na chora osobe ceniaca tylko swoje wartosci.Wiec Ty badz wyrozumialy i tolerancyjny.Tej Pani naprawde nie sposob nic wytlumaczyc.Wartosci nasze sa niczym.Te gowna i inne sa niepotrzebne ,ale coz jak nie zna innych wyrazen.

scythe
Gastarbeiter
Posty: 11
Rejestracja: 21 sty 2013 18:16

Postautor: scythe » 18 sty 2013 13:30

wspolczuje autorowi postu. Przyszedl czas na otrzezwienie spojrzal jaka jest rzeczywistosc i ...takie dopadly mnie refleksje prawdopodobnie dzieci nigdy nie odczytaja tego listu wiec nie beda wiedzialy o tym ,ze ojciec bardzo zaluje wielu rzeczy byc moze w ich oczach do konca zycia bedzie tym zlym.A Szkoda.Bo Moj ojciec nigdy nie otrzezwial i nadal zyje w swoim ukochanym swiecie beztrosko nawet nie ma pojecia kim teraz jestem.Kilka razy probowal kontaktu ze mna wzbudzajac moja nadzieje na poprawe naszych relacji jednak jego interesowala tylko kasa jaka moglby pozyczyc na kolejna flaszke wodki.Przykre bylo dla mnie otrzezwienie gdy poczulam jak mi zalezy, na jego milosci nie jemu na mnie.Jak patrze na mojego partnera ogarnia mnie szczescie i blogi spokoj jednak sa ojcowie dla ktorych milosc do dziecka i dbanie o jego potrzeby,rozwoj jest najwazniejszy....

ODINN
Posty: 0
Rejestracja: 03 paź 2008 14:03

Postautor: ODINN » 18 sty 2013 13:40

Sa jednak kobiety ktore dorosly...

dariusz707070
Emigrant
Posty: 272
Rejestracja: 03 sty 2013 12:23

Postautor: dariusz707070 » 18 sty 2013 14:00

Sami widzicie ile trzeba wysilku i haryzmy by po upadku na dno ,podzwignac sie do powierzchni.A jaka to straszna choroba alkoholizm.Trzeba wspomagac ludzi ktorzy czezwieja bo do konca zycia juz beda chorzy,i cale zycie beda dalej trzezwiec tylko sami musza chciec.WIEC WIELKI PODZIW DLA TYCH KTORZY O TYM PISZA,MOWIA ODWAZNIE I ZDECYDOWANIE.Dusza ludzka ma dwa stany;jest polem walki,lub pobojowiskiem.Dotyczy nas wszystkich.E.O.


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 159 gości